Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Собко О. О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Коваленко П. І. 
Розвиток та проблеми зрошувальних меліорацій в Україні / П. І. Коваленко, О. О. Собко // Вісн. аграр. науки. - 2001. - № 2. - С. 46-51. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Висвітлено умови розвитку зрошувальних меліорацій в Україні. Відзначено високу ефективність вирощування сільськогосподарських культур на поливних землях. Проаналізовано проблеми ведення зрошення, які постали в останній час, та запропоновано заходи щодо їх вирішення.


Індекс рубрикатора НБУВ: П062.6(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Собко О. О. 
Синтез та властивості олігомерних іонних рідин гіперрозгалуженої будови : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.06 / О. О. Собко; Національна академія наук України, Інститут хімії високомолекулярних сполук. - Київ, 2021. - 24 c. - укp.

Розроблено методи синтезу аніонних протонних та апротонних ГР-ОІР з різним ступенем розгалуження та різними гетероциклічними протиіонами. Розроблено також спосіб регулювання амфіфільних властивостей аніонних протонних ГР-ОІР. Встановлено залежність структури, теплофізичних властивостей і протонної провідності отриманих сполук від природи введених іонних груп, зміни їх кількості та гідрофільно-гідрофобних властивостей. Встановлено вплив природи іонних груп, рН та іонної сили середовища на особливості самоорганізації та конформаційну поведінку отриманих амфіфільних аніонних протонних гіперрозгалужених ОІР в розчині і на міжфазній поверхні. Розроблено спосіб синтезу органо-неорганічних твердополімерних іонпровідних електролітів золь-гель методом з використанням отриманої сульфонат імідазолієвої ГР-ОІР як допанта, встановлено особливості структури таких матеріалів і їх властивості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г713 + Г714.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА449173 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського