Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=ЧОРНОЛАТ$<.>+<.>A=ЛЮДМИЛ$<.>+<.>A=ПЕТРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Паладійчук О. Р. 
Продуктивність та морфологічний стан травних залоз свиней при згодовуванні різних кормових добавок / О. Р. Паладійчук, Н. А. Бережнюк, Л. П. Чорнолата // Зб. наук. пр. Вінниц. держ. аграр. ун-ту. - 2000. - Вип. 7. - С. 166-171. - укp.

З'ясовано, що використання у раціонах глутамінової кислоти, комплексу мікроелементів на основі вугільної кислоти підвищує відгодівельні та забійні якості свиней. Встановлено, що у печінці тварин, яким згодовували карбонати, зменшувалася кількість ядер, а в екзокринній частині підшлункової залози зменшувалися кількість ядер та їх діаметр.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-451.21,025 + П65-451.232,025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69948 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бережнюк Н. А. 
Хімічний склад м'яса та внутрішніх органів свиней при відгодівлі їх на раціонах з глутаміновою кислотою / Н. А. Бережнюк, О. Р. Паладійчук, Л. П. Чорнолата // Зб. наук. пр. Вінниц. держ. аграр. ун-ту. - 2001. - Вип. 9. - С. 165-168. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

На підставі проведених експериментів простежено вплив глутамінової кислоти, що використовується в раціонах, на забійні якості свиней. Встановлено, що дана кислота не призводить до суттєвих змін хімічного складу внутрішніх органів піддослідних тварин, лише у нирках виявлено зменшення кількості сухих речовин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69948 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Чорнолата Л. П. 
Перетравність, засвоєння поживних і мінеральних речовин, продуктивність та якість продукції у свиней при згодовуванні мікроелементних добавок : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.02.02 / Л. П. Чорнолата; Львів. держ. акад. вет. медицини ім. С.З.Гжицького. - Л., 2000. - 20 c. - укp.

Викладено експериментальний матеріал, на підставі якого доведено, що свині, які отримують раціон, збалансований за вмістом даних мікроелементів солями вугільної кислоти, краще використовують поживні речовини корму в порівнянні з тваринами, що отримують раціони, збалансовані солями сірчаної та оцтової кислот. Встановлено рівень використання свиньми азоту, фосфору, заліза, міді, цинку, марганцю та кобальту у разі згодовування різних мінеральних домішок. Вивчено продуктивність свиней за умов споживання різних мінеральних домішок і витрати поживних речовин на їх приріст. На основі гематологічних показників з'ясовано вплив мінеральних домішок на обмінні процеси в організмі свиней. Запропоновано виготовляти мінеральні домішки на основі солей вугільної кислоти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-451.232,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА311525 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Прокопенко Л. С. 
Проблема відповідності вмісту біогенних елементів у кормових раціонах потребам свиней / Л. С. Прокопенко, Л. П. Чорнолата // Вісн. аграр. науки. - 2003. - № 3 (спец. вип.). - С. 74-76. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Узагальнено дані вивчення особливостей обміну біогенних мікроелементів, що підтверджують важливість деталізованих підходів до розробки рецептів мінеральних домішок та преміксів з метою усунення природного дисбалансу між вмістом мікроелементів у кормах та потребою у них тварин та забезпечення їх високої продуктивності.

Обобщены данные исследований особенностей обмена биогенных микроэлементов, подтверждающие важность детализированного подхода к разработке рецептов минеральных добавок и премиксов с целью устранения природного дисбаланса между содержанием микроэлементов в кормах и потребностью в них животных, а также обеспечения их высокой продуктивности.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського