Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (16)Книжкові видання та компакт-диски (91)Журнали та продовжувані видання (12)
Пошуковий запит: (<.>A=Швець О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 131
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Швець О. І. 
Оперативне лікування спондилолістезів з використанням штучних та інших імплантатів / О. І. Швець, Хазайма. Хазайма Ахмед, О. А. Самойленко, Л. І. Фролова // Ортопедия, травматология и протезирование. - 1998. - № 4. - С. 53-56. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

В работе приведены результаты лечения 65 больных с разными этиологическими формами спондилолистеза. Характер хирургических вмешательств определяли клинико-рентгенологические ситуации, которые авторами разделены на три группы. Ретролистезы по величине смещения разделены на три степени. Положительные результаты лечения получены у 60 больных (92 случаев).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.250

Шифр НБУВ: Ж26813 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Швець О. І. 
Місце та роль імплантатів у міжтіловому спонділодезі / О. І. Швець, В. К. Івченко, О. І. Самойленко, Хайзама Ахмед , В. О. Родичкін // Ортопедия, травматология и протезирование. - 1998. - № 3. - С. 39-42. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Межтеловой спондилодез был применен у 109 больных с нестабильными формами остеохондроза, протрузиями и грыжами диска в поясничном отделе позвоночника, а также с вывихами в шейном отделе. Для пластики использовались аутокость из гребня крыла подвздошной кости, комбинация аутокости и деминерализованого костного матрикса, пористая и высокопрочная керамика. Восстановление передней опоры прочными имплантатами при сохраненной целости заднего опорного комплекса не требует дополнительной иммобилизации в виде фиксации погружными конструкциями и заднего спондилодеза. В ряде случаев внешней фиксации твердые корсеты могут быть заменены съемными. После межтелового спондилодеза в нижнешейном отделе позвоночника достаточна иммобилизация твердым воротником.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р418

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26813 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Швець О. В. 
Дослідження фазових перетворень та закономірностей структуроутворення в сплавах, що деформуються, на основі алюмінію для виробів різноманітного призначення : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.16.01 / О. В. Швець; Нац. металург. акад. України. - Д., 1999. - 19 c. - укp.

Розглянуто вплив модифікування на структуру, фазовий склад та механічні властивості алюмінієвих, придатних до деформування, сплавів систем Al-Cu-Si-Mg і Al-Mg-Si-Cu у литому стані, після деформування та термічної обробки. Встановлено, що у модифікованому сплаві послідовність фазових перетворень, що притаманна немодифікованому сплаву, залишається, а змінюються лише їх температурні інтервали, які призводять до зміни фазового складу та кількісного співвідношення інтерметалідних фаз у процесі модифікування. На підставі проведених досліджень розроблено та випробувано за промислових умов технологію модифікування та режими термічної обробки, що дозволяє поліпшити комплекс механічних та експлуатаційних властивостей виробів із сплавів досліджених систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К233.104.3-1 с + К233.108

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА307790 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Куцова В. З. 
Вплив модифікування на структуроутворення, фазовий склад та механічні властивості сплаву АЛ28 / В. З. Куцова, О. В. Швець, А. Г. Кріммель // Металознавство та оброб. металів. - 1999. - № 3. - С. 58-63. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Вивчено вплив модифікування на структуроутворення, фазовий склад, параметр кристалічної гратки alpha-Al твердого розчину та механічні властивості сплаву АЛ28 в литому стані та після термообробки. Показано, що для сплаву АЛ28 найбільш ефективним є спільне модифікування Sr та TiCN.


Індекс рубрикатора НБУВ: К61,3 + К233.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Куцова В. З. 
Модифікування алюмінієвих сплавів / В. З. Куцова, О. В. Швець, Т. А. Аюпова // Металознавство та оброб. металів. - 2001. - № 1-2. - С. 99-109. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено вплив модифікування на структуроутворення, фазовий склад та механічні властивості придатних до деформування сплавів систем Al-Cu-Si-Mg, Al-Mg-Si-Cu, а також ливарних сплавів системи Al-Si-Fe-Mn-Mg. Ідентичність закономірностей формування дослідних сплавів дозволяє виявити єдиний механізм модифікування цих сплавів, що грунтується на концепції розчинності модифікуючих елементів у твердому розчині на базі основного компоненту сплаву (Al, Si та ін.), зміні міжатомної взаємодії в сплаві, причиною якої є формування парних взаємодій n-X (де n - компонент сплаву, наприклад, Al-X, Si-X), зміні температур фазових рівноваг та перетворень, а також ступеня розгалуженості кристалів твердого розчину й інтерметалідних фаз.


Індекс рубрикатора НБУВ: К233.108

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Куцова В. З. 
Закономірності структуроутворення та кінетики фазових перетворень в чавуні ИЧХ16НМФТ / В. З. Куцова, О. В. Швець, А. Ю. Куцов, М. А. Ковзель // Металознавство та оброб. металів. - 2002. - № 1-2. - С. 10-17. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Вивчено закономірності структуроутворення та кінетики фазових перетворень у високохромистому чавуні ИЧХ16НМФТ. Побудовано термокінетичні діаграми розпаду переохолодженого аустеніту в експериментальному високохромистому чавуні. Результати досліджень є основою для розробки режимів термообробки з метою підвищення комплексу механічних та есплуатаційних характеристик даного матеріалу.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.304

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Швець О.  
Чутливість, специфічність і економічна прийнятність різних методів діагностики інфекції IHelicobacter pyloriD у пацієнтів із виразковою хворобою дванадцятипалої кишки / О. Швець // Ліки України. - 2003. - № 4. - С. 25-27. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Ключ. слова: Helicobacter pylori, уреазний тест, 13C-сечовинний дихальний тест
Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Швець О. В. 
Оцінка діагностичної ефективності різних методів визначення Helicobacter pylori у хворих на хронічний гастрит та виразкову хворобу дванадцятипалої кишки : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.02 / О. В. Швець; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2003. - 21 c. - укp.

Досліджено питання удосконалення діагностики інфекції Hp у хворих на хронічний антральний гастрит та виразкову хворобу дванадцятипалої кишки (ВХДПК). Проведено порівняльну оцінку чутливості, специфічності та економічної прийнятності інвазивних методів визначення Hp в біоптатах слизової оболонки шлунку: швидкого уреазного тесту (ШУТ), а також гістологічного (ГДБ), бактеріологічного та цитологічного дослідження біоптатів, а також неінвазивних методів - сечовинного дихального тесту (СДТ), визначення фекального антигену та серологічного дослідження. Встановлено, що серед вивчених методів стовідсоткову чутливість та специфічність мають ГДБ та СДТ. Зазначено, що під час контролю ерадикації бактерій Hp слід використовувати неінвазивний метод СДТ. Зауважено, що у ході проведення аналізу СДТ слід звертати увагу на їх кількісні показники, які мають прогностичне значення щодо результату подальшого лікування. За результатами порівняння діагностичної ефективності та вартості вивчених тестів зроблено висновок, що найкращим, з урахуванням цих двох параметрів, інвазивним тестом є ШУТ, а найкращим неінвазивним - СДТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.2-46

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА324343 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Швець О. Є. 
Ідейні та політико-практичні засади діяльності соціал-демократії : Автореф. дис... канд. політ. наук : 23.00.03 / О. Є. Швець; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. - К., 2003. - 20 c. - укp.

Проведено комплексне політологічне дослідження феномену соціал-демократії, визначено її теоретико-концептуальну парадигму та методологічні засади в контексті сучасних політологічних досліджень. Показано суть і особливості соціал-демократії як особливого соціополітичного утворення з урахуванням нового політичного дискурсу - онтологічного, феноменологічного, аксіологічного, політико-юридичного, системного, структурного, діалектичного, що дає змогу зробити висновок щодо міждисциплінарного характеру даного феномену. Проаналізовано складові становлення соціал-демократії: політичну та економічну демократію як основу добробуту народу, основні тенденції розвитку та етичні витоки соціал-демократії та сенс основних цінностей. Досліджено європейський досвід соціал-демократії в контексті глобалізації. Здійснено перегляд традиційних підходів щодо походження та суті соціал-реформізму. Репрезентовано гуманістичну спрямованість соціал-демократії. Визначено передумови її виникнення в Україні, її національні особливості та здійснено порівняльний аналіз західноєвропейської та української соціал-демократії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф023 + Ф036 + Ф055.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА324421 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Іванов С. В. 
Дослідження адсорбції вуглеводневих сорбатів / С. В. Іванов, С. В. Бойченко, О. В. Швець // Доп. НАН України. - 2003. - № 5. - С. 132-136. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

The adsorption of different petrol components on silica sorbents is described. Our purpose is the choice of the most effective sorbent for realization in the technology of prevention of fuel losses from evaporation. The laboratory researches become the basis for a general conclusion: industrial average-pore silica gels KCC-3 and KCC-4 can be used as effective absorbents for recuperation of the vapor of petrols.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л113.22-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Швець О. В. 
Дослідження діагностичної ефективності різних методів визначення інфекції IHelicobacter pyloriD у хворих на хронічний антральний гастрит та виразкову хворобу дванадцятипалої кишки / О. В. Швець // Сучас. гастроентерологія. - 2003. - № 1. - С. 77-80. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Ключ. слова: хронічний гастрит, виразкова хвороба дванадцятипалої кишки, інфекція Helicobacter pylori, ерадикація, чутливість, специфічність
Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.2-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23117 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
12.

Іванов С. В. 
Дослідження адсорбції вуглеводневих сумішей / С. В. Іванов, С. В. Бойченко, О. В. Швець // Доп. НАН України. - 2004. - № 2. - С. 152-156. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

The adsorption of a hydrocarbon mixture on silica gel sorbents SHSKG, KSMG, and KSS-3 is studied. The results create the necessary theoretical base for the development, implementation, and practical application of recuperators as energy-conserving equipment.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г583.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Заруба Л. М. 
Синтез мезоструктурних та мезопористих матеріалів на основі оксиду та фосфату олова / Л. М. Заруба, О. В. Швець, П. С. Яремов, В. Г. Ільїн // Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології. - 2004. - 2, Вип. 4. - С. 1249-1257. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.


Ключ. слова: оксид олова, фосфат олова, темплатний синтез, мезоструктурні та мезопористі матеріали
Індекс рубрикатора НБУВ: Г124.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72631 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Мишастий А. Ю. 
Синтез мезоструктурних та мезопористих матеріалів на основі оксидів ванадію, зокрема з морфологією нанотрубок / А. Ю. Мишастий, О. В. Швець, Л. М. Заруба, В. Г. Ільїн // Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології. - 2005. - 3, вип. 1. - С. 247-256. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Ключ. слова: оксид ванадію, темплатний синтез, мезоструктурні та мезопористі матеріали, нанотрубки
Індекс рубрикатора НБУВ: Ж620 + Г125.413.1-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72631 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
15.

Швець О. М. 
Державне регулювання розвитку промислового виробництва в перехідній економіці України (галузево-територіальні аспекти) : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.02.03 / О. М. Швець; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. - Л., 2005. - 19 c. - укp.

Обгрунтовано теоретичні та методологічні засади стосовно вдосконалення методів урегулювання розвитку промислового виробництва. Висвітлено основні положення щодо забезпечення розвитку промисловості виробництва, його інтенсифікації, зміни організаційних форм, комплексного використання виробничих ресурсів, розв'язання нових завдань формування виробничо-технічної бази регіону з використанням досягнень науково-технічного прогресу. Обгрунтовано методи регулювання розвитку промислового виробництва за допомогою лагового механізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-21,01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА340056 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Швець О. В. 
Мезопористі матеріали на основі оксидів олова та ванадію / О. В. Швець, Л. М. Заруба, А. Ю. Мишастий, В. Г. Ільїн // Вісн. Нац. авіац. ун-ту. - 2005. - № 3. - С. 211-216. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.


Ключ. слова: четвертая группа периодической системы, подгруппа ванадия, елемент хімічний, элемент химический
Індекс рубрикатора НБУВ: Л428.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70861 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Бик С. І. 
Характер нагромадження рідкісних і розсіяних елементів у вуглевмісних відкладах Львівсько-Волинського басейну / С. І. Бик, Є. С. Бартошинська, О. М. Шевчук, О. С. Швець // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2005. - № 3/4. - С. 85-94. - Бібліогр.: С. 94 - укp.

Досліджено основні літологічні типи вуглевмісних порід нижнього і середнього карбону, які вивчалися методом геохімічних розрізів. Розраховано коефіцієнт упорядкованості (за М. М. Страховим), який змінюється в окремих світах від 22 до 68. Такий розподіл змінюється від строкатого типу до згладженої модифікації впорядкованого типу. Зміна коефіцієнта впорядкованості має циклічний характер і за загальними ознаками повторює встановлену нами раніше циклічну зміну вугленагромадження (коефіцієнт вугленосності). Поряд із циклічністю розподілу хімічних елементів в осадових породах басейну спостерігається чітке зменшення коефіцієнта впорядкованості до верхів розрізу карбону від упорядкованого типу в нижній його частині до строкатого - у верхній, що свідчить про різні палеогеографічні умови нагромадження вугленосної товщі на початковій і кінцевій стадіях процесу карбонової седиментації на площі басейну.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45УКР3)1-4 + Д59(45УКР3)453

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Ішин А. В. 
До питання щодо проявів етнополітичних суперечностей в Криму на сучасному етапі / А. В. Ішин, І. Г. Беднарський, О. Б. Швець; Регіон. філ. Нац. ін-ту стратег. дослідж. в м. Сімф. - Сімф., 2005. - 60 c. - (Сер. дод. до наук. журн. "Крим. Архів"). - укp.

Исследована современная динамика этнополитической конфликтогенности в Крымском регионе, выявлена ее территориальная специфика. Осуществлен мониторинг этнополитических инцидентов, которые имели место в Крыму с января 2000 г. по декабрь 2005 г. Зафиксированы все проявления подобных противоречий, получивших резонанс в современном информационном пространстве, выделена их компонентная структура, выработаны предложения по предупреждению возникновения конфликтов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф51(4УКР-6КРМ)

Шифр НБУВ: ВА678886 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Шакірзанова Ж. Р. 
Розробка регіональної методики довгострокового прогнозу шарів стоку весняного водопілля в басейні р. Десна / Ж. Р. Шакірзанова, О. А. Швець // Вісн. Одес. держ. екол. ун-ту. - 2006. - Вип. 3. - С. 189-194. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Обгрунтовано методику просторового довгострокового прогнозу шарів весняного стоку на підставі встановлення типів весни.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д225.232

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25471 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Швець О. Ф. 
Адаптивні підходи цифрової обробки даних методами псевдоінверсії та структурно-параметричної оптимізації : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук / О. Ф. Швець; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2006. - 23 c. - укp.

Удосконалено адаптивні підходи щодо апроксимації експериментальних даних на базі методів псевдоінверсії та структурно-параметричної оптимізації. Побудовано динамічні моделі у формі систем звичайних диференціальних і різницевих рівнянь відносно параметрів, які визначають структуру апроксимуючої функції. Досліджено питання збіжності неперервних і дискретних ітераційних схем з уточнення параметрів-ознак для апроксимації сигналів у реальному часі. Сформульовано та доведено теореми про збіжність, які грунтуються на другому методі Ляпунова та на нових результатах у галузі практичної стійкості. Одержано оцінки для аналізу збіжності, які пов'язують початкове наближення, точність апроксимації на заданому відрізку часу та його довжину. Для структурно-параметричного представлення апроксимуючих функцій розроблено нові підходи побудови ортогональних перетворень, які враховують структуру одержаних експериментальних даних. Здійснено практичне впровадження запропонованих методів й алгоритмів для розв'язання деяких важливих задач цифрової обробки сигналів, розпізнавання та класифікації голосової інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.60-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА348057 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського