Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (11)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=DOUGLAS$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Mansfield M. L. 
Numerical path-integration calculation of transport properties of star polymers and theta-DLA aggregates / M. L. Mansfield, J. F. Douglas // Condensed Matter Physics. - 2002. - 5, № 2. - С. 249-274. - Бібліогр.: 73 назв. - англ.

Розрахунок властивостей переносу частинок складної форми (сталих швидкості Смолуховського для обмежених дифузією реакцій, коефіцієнтів тертя Стокса, віріальних коефіцієнтів для провідності, в'язкості й інших властивостей переносу) є в принципі безпосереднім, але точне обчислення цих величин для об'єктів загальної форми представляє собою класичну за важкістю задачу. Проілюстровано недавно розвинутий числовий метод інтегрування за траєкторіями для оцінки основних властивостей переносу вказаних об'єктів складної форми, які представляють науковий і технологічний інтерес (зіркові полімери і обмежені дифузією агрегати без виключених об'ємних взаємодій). Методологію застосовано до об'єктів по суті довільної форми, а її застосовність для певних геометрій, де відомі точні результати, описано в попередній статті. Обчислено електростатичну ємність і тензор електричної поляризованості цих модельних зіркових полімерів, використано точні та наближені властивості електростатично-гідродинамічних зв'язків, щоб оцінити коефіцієнт трансляційного тертя Стокса і віріальні коефіцієнти для провідності та зсувної в'язкості (внутрішньої провідності та в'язкості відповідно). Розглянуто безмасові відношення цих властивостей переносу та рівноважні масштаби розміру частинок (радіус гірації), оскільки ці відношення важливі у визначенні макромолекулярної топологічної структури та класу універсальності. Обговорено та проілюстровано вплив гілчастої архітектури на рівноважний розподіл заряду ("рівноважний розмір") цих розгалужених

полімерів, де вони трактуються як провідники. Знайдено неочікувану якісну зміну в розподілі заряду із зростанням кількості гілок у зірковому полімері, що може мати важливі фізичні наслідки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г713

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж41279 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського