Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (32)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=GRABOVSZKI$<.>+<.>A=ERNST$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Adly S.  
On the Dieudonne theorem in reflexive Banach spaces = Про теорему Д'єдоне у рефлексивних банахових просторах / S. Adly, E. Ernst, M. Thera // Кибернетика и систем. анализ. - 2002. - № 3. - С. 34-39. - Библиогр.: 6 назв. - англ.

Доведено, що зворотна теорема Д'єдоне розповсюджується на замикання різниці двох опуклих множин, тобто достатні умови теореми Д'єдоне для слабкої топології в рефлексивному банаховому твердженні є також і необхідними.


Ключ. слова: Dieudonne theorem, reflexive Banach space, weak topology
Індекс рубрикатора НБУВ: В182.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29114 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Shumlyanskyy L. V. 
The Volynian Flood Basalt Province and coeval (Ediacaran) magmatism in Baltoscandia and Laurentia / L. V. Shumlyanskyy, P. -G. Andreasson, K. L. Buchan, R. E. Ernst // Мінерал. журн. - 2007. - 29, № 4. - С. 47-55. - Библиогр.: 40 назв. - англ.

Релікти пізньо-неопротерозойської (едіакарської) великої магматичної провінції, що була пов'язана з фрагментацією суперконтиненту Родінія, широко розповсюджені в межах Балтики (Східно-Європейської платформи) та Лаурентії (Північно-Американської платформи). У Балтиці фрагменти гігантських поясів основних дайок Балтоскандинавської вулканічної рифтової окраїни та залишки раннього океанічного дна відомі серед алохтонів Скандинавських Каледонід; також в Балтиці розташовується Волинська трапова провінція, що збереглася в западинах на території України, Польщі, Білорусі та Молдови. У східній Лаурентії розповсюджені плутонічні та вулканічні породи цього віку, а також значні за розмірами пояси основних дайок. Наведено характеристику цих великих магматичних провінцій та розглянуто їх можливі палеогеографічні співвідношення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д432.12-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ernst Helmut Brandt 
Ideal and distorted vortex lattice in bulk and film superconductors: (the review) / Ernst Helmut Brandt // Физика низ. температур. - 2010. - 36, № 1. - С. 5-16. - Библиогр.: 27 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: В368.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14063 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Shumlyanskyy L. 
Age and sulfur isotope composition of the Prutivka intrusion (the 1,78 Ga Prutivka-Novogol large igneous province in Sarmatia) = Вік та ізотопний склад сірки Прутівського інтрузиву (Прутівсько-Новогольська магматична провінція віком 1,78 млрд рр. у Сарматії) / L. Shumlyanskyy, R. E. Ernst, K. Billstrom, B. A. Wing, A. Bekker // Мінерал. журн.. - 2016. - 38, № 3. - С. 91-101. - Бібліогр.: 45 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д332(45УКР)15-1 + Д59(45УКР)33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Hernandez-Madrid A. 
Аритмії в пацієнтів з природженими вадами серця: позиційний документ Європейської асоціації серцевого ритму (EHRA), Європейської асоціації фахівців із дитячої кардіології і природжених вад серця (AEPC) та Робочої групи з природжених вад серця в дорослих Європейського товариства кардіологів (ESC), ухвалений Товариством серцевого ритму (HRS), Товариством фахівців з електрофізіології в педіатрії і при природжених вадах серця (PACES), АзійськоТихоокеанським товариством серцевого ритму (APHRS) та Латиноамериканським товариством фахівців з електрофізіології і кардіостимуляції (SOLAECE) / A. Hernandez-Madrid, T. Paul, D. Abrams, P. F. Aziz, N. A. Blom, J. Chen, M. Chessa, N. Combes, N. Dagres, G. Diller, S. Ernst, A. Giamberti, J. Hebe, J. Janousek, T. Kriebel, J. Moltedo, J. Moreno, R. Peinado, L. Pison, E. Rosenthal, J. R. Skinner, K. Zeppenfeld // Кардіохірургія та інтервенц. кардіологія. - 2019. - № 4. - С. 34-51. - укp.

На сьогодні спостережено неухильне зростання чисельності популяції пацієнтів з природженими вадами серця (ПВС), оскільки все більша кількість осіб досягають дорослого віку. Серед цих молодих дорослих значна частка пацієнтів страждатиме від порушень серцевого ритму і провідності, які можуть виникати як на тлі власне природженого дефекту серця, так і бути наслідком інтервенційного або хірургічного лікування. Медичній спільноті доводиться все частіше стикатися з проблемою складних ПВС, оскільки більшість таких пацієнтів у теперішній час переходять у категорію молодих дорослих осіб. Упродовж останніх 20 років спостерігається значний прогрес у системі ведення пацієнтів з аритміями, зокрема у сферах фармакотерапії, катетерного лікування та застосування імплантованих пристроїв. Удосконалення технологій катетерної абляції здійснювалося паралельно як у дітей і дорослих зі структурно неураженими серцями, так і в осіб із ПВС. Набуття клінічного досвіду, разом із впровадженням у практику нових технологій, як-от систем 3D-мапування, сприяло оптимізації ведення цієї все більш чисельної категорії пацієнтів з порушеннями анатомії і фізіології серця. Нарешті все ширше почали застосовуватися різноманітні пристрої, спрямовані на підтримання хронотропної функції міокарда, корекцію порушень атріовентрикулярної провідності, поліпшеннягемодинаміки шляхом ресинхронізації роботи камер серця, а також профілактику раптової серцевої смерті. Прийняття рішень щодо фармакотерапії, проведення процедур абляції або імплантації пристроїв у пацієнтів з аритміями на тлі ПВС потребує глибокого розуміння індивідуальних особливостей порушень анатомії і фізіології серця, разом зі всебічним аналізом перебігу захворювання і потенційного довготривалого прогнозу. Теперішній позиційний документ містить консенсусні положення, сформульовані експертами з кардіології і дитячої кардіології, а також неінвазивної та інвазивної електрофізіології, і був розроблений з метою висвітлення сучасних підходів до ведення пацієнтів з порушеннями серцевого ритму і провідності на тлі ПВС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.105.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100823 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського