Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (16)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=HELLA$<.>+<.>A=PICK$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Voronov S. A. 
New approaches to the formation of "core-shell" latex particles / S. A. Voronov, V. S. Tokarev, V. V. Datsyuk, H. J. Adler, C. Puschke, A. Pick // Доп. НАН України. - 1999. - № 2. - С. 145-149. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Вперше створено метод одержання латексів "ядро-оболонка" шляхом ініціювання полімеризації мономерів оболонки з поверхні полімеру ядра за рахунок розкладу -О:О- груп поліпероксиду, локалізованого на поверхні полімеру ядра.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л725.03

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Dudko O. G. 
The long term follow-up of internal fracture fixation with metal versus polymeric fixation devices = Віддалені результати лікування хворих, остеосинтез яким проводився металевими та полімерними фіксаторами / O. G. Dudko, I. V. Storoschuk, V. V. Pickula, Yu. V. Strashok, M. I. Ribak, S. M. Alkamel, N. B. Reshetilova // Клініч. анатомія та операт. хірургія. - 2017. - 16, № 1. - С. 115-116. - Бібліогр.: 6 назв. - англ.

Проведені дослідження з застосуванням клінічних та рентгенологічних обстежень довели, що патологічних змін кісткової тканини в ділянках синтезованих консолідованих метаепіфізарних переломів, в оперативному лікуванні яких застосовувалися фіксатори, виготовлені з полімерних матеріалів полігліколіду та поліаміду П-12, не виявлено протягом всього терміну спостережень від 10 до 44 років після оперативного втручання. Обидва полімерні матеріали виявлять високу біосумісність, що надає змогу безпечно застосовувати фіксатори, виготовлені з даних матеріалів для остеосинтезу метаепіфізарних переломів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198-588

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24159 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Becker M. 
Estimating early HIV risk among at risk adolescent girls and young women in Dnipro, Ukraine = Оцінка ризику раннього інфікування ВІЛ серед дівчат-підлітків і молодих жінок груп ризику в м. Дніпро, Україна / M. Becker, O. M. Balakireva, S. Isac, E. Cheuk, D. M. Pavlova, L. McClarty, S. Mishra, M. Pickles, R. Lorway, P. Sandstrom, J. Blanchard, Z. Nugent // Укр. соціум. - 2018. - № 4. - С. 80-102. - Бібліогр.: 21 назв. - англ.

До 2016 р. в Україні спостерігалась друга за величиною епідемія ВІЛ у Східній Європі та Центральній Азії - 280 358 людей, які живуть з ВІЛ. Втручання, спрямовані на жінок комерційного сексу (ЖКС), є ключовим компонентом програм профілактики ВіЛ, оскільки гетеросексуальні контакти продовжують набувати вищого значення для епідемії - частка статевого шляху передачі ВІЛ неухильно зростає і у 2016 р. досягла значення у 73,3 %. Проте програми профілактики ВІЛ для ЖКС у цілому надають послуги жінкам, які самоідентифікують себе як працівниці секс-бізнесу. Таким чином, програми, спрямовані на ЖКС, можуть не охоплювати жінок, які займаються сексом в обмін на гроші чи ресурси, проте не визнають себе працівниками секс-бізнесу. Метою "Транзитного проекту" є краще розуміння уразливості до ВІЛ, ВГС та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом та через кров, серед молодих жінок у Дніпрі у період до та після залучення до сфери комерційного сексу. Відбір учасниць віком 14 - 24 роки здійснено методом кластерної багатоступінчатої вибірки. Група дослідників на місцях провела структуровані інтерв'ю з учасниками з метою збору інформації про статеву поведінку та практики вживання наркотиків, використовуючи стандартизований опитувальник. Презентовано результати картування та біоповедінкового дослідження, проведеного серед молодих жінок. Робота представляє окремі компоненти "Транзитного проекту" та має на меті вирішення таких завдань: виявити та охарактеризувати точки, на яких збираються/проживають представники групи дослідження (тобто молоді жінки, які шукають сексуальних партнерів для необтяжливого сексу, сексу в обмін та ЖКС) у м. Дніпро (Україна); оцінити чисельність населення трьох груп дослідження у Дніпрі; визначити, як вразливість до інфікування ВІЛ та ВГС перетинається між представниками цільових груп дослідження; оцінити тривалість перехідного періоду та періоду відсутності доступу до послуг. Це дослідження окреслює численні фактори ризику на індивідуальному рівні, а також соціальні та структурні уразливості інфікування ВІЛ, з якими стикаються молоді жінки в м. Дніпро. Рекомендовано поєднувати програми профілактики ВІЛ, які об'єднують поведінкові, біомедичні та структурні заходи з метою розширення існуючих місцевих заходів з профілактики в Дніпрі та Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24215 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського