Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Книжкові видання та компакт-диски (43)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=HUNT$<.>+<.>A=JILLY$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Hunter-Dunn C. 
Проблеми лікування пацієнтів з раптовою зупинкою серця / C. Hunter-Dunn, P. S. C. Rees, A. E. Weaver, D. J. Lockey // Екстрена медицина: від науки до практики. - 2013. - № 5/6. - С. 80-81. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Проаналізовано результати лікування пацієнтів з раптовою зупинкою серця (РЗС), які поступили до відділення медичного реагування санавіації Лондона, з метою вивчення шляхів негайної доставки пацієнтів з РЗС або після ROSC до спеціалізованого центру для проведення процедур черезшкірного коронарного стентування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4ВЕЛ)284.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100946 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Hunter L. 
English speech innovations in the XXI century = Англійські мовленнєві інновації у XXI столітті / L. Hunter, K. Vashyst, A. Khodtseva // Філол. трактати. - 2015. - 7, № 3. - С. 90-94. - Бібліогр.: 7 назв. - англ.

Проаналізовано мовленнєвий потенціал англійської мови, діапазон ресурсів, які мова може запропонувати для нашого повсякденного використання, так званої мови "civil service". Мова є досить динамічною системою. Літературна мова є мовою спеціального використання, вона ніколи не є достовірним відображенням повсякденного мовлення і може відходити від граматичних та інших норм. Англійська - це мова, що найбільш широко використовується у світі, маючи понад 1,8 млрд користувачів. Вона є найбільш податливою мовою на землі і належать усім, хто говорить нею. Лінгвістичний досвід, як і екстралінгвістичний, що в свою чергу впливає на специфіку узусу, передбачає створення лексичних інновацій, які будучи аутентичними, потім через дискурс потрапляють в словник. Інформація такого роду є дуже актуальною для майбутніх перекладачів, але як і раніше, рідко можна знайти будь-які спроби систематизувати її та включити в процес викладання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-61

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100384 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського