Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=KARPACHOVA$<.>+<.>A=NINA$<.>+<.>A=IVANIVNA$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Jing Chang 
High pressure effects on structural, elastic and thermodynamic properties of tantalum mononitride / Jing Chang, Nina Ge, Ke Liu, Xu He // Надтверді матеріали. - 2019. - № 5. - С. 31-44. - Бібліогр.: 45 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: В376.7 + В371.331

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14159 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Muller W. 
Accounting and auditing according to international standards as a managment function = Бухгалтерський облік та аудит відповідно до міжнародних стандартів як інструмент менеджменту / W. Muller, A. Kuznetsova, O. Karpachova, O. Khrystoforova, M. Sulima // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2020. - Вип. 4. - С. 60-68. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Упровадження Міжнародних стандартів фінансової звітності (МС ФЗ) призвело до принципової зміни вимог до ФЗ. Вони мають на меті представити можливості та ризики компанії таким чином, що цілі діяльності керівництва можуть бути оцінені третіми та іншими стороніми особами. Розглянуто основні вимоги, яким має відповідати керівництво в контексті бухгалтерського обліку відповідно до МС ФЗ. Для отримання правдивої інформації про стан справ у компанії менеджмент повинен отримувати й аналізувати управлінську звітність для ухвалення правильних стратегічних рішень. МС ФЗ 8 "Операційні сегменти" (МС ФЗ 8) допомагає їм у цьому. Головною метою цього стандарту є розкриття інформації компанією користувачам для оцінки характеру та фінансового впливу, зумовленого впровадженими видами діяльності, а також різновидами економічних умов, у яких вона функціонує. Описано впровадження МС ФЗ 8 як функцію управління, а також вплив на різні інші функції управління. Згідно з МС ФЗ 8, застосування управлінського підходу також має бути пояснено у примітках до ФЗ. Однак це стосується лише компаній, що котируються на біржі. Водночас цей підхід також слугує для впровадження підходу управління для компаній, які не котируються на біржі, для власних цілей компанії. Одним із посилених інструментів управління також є аудит сегментної звітності. Аудит допомагає підтвердити правдивість даних такої звітності. У межах аудиту річної ФЗ слід перевірити, чи відповідають отримані знання результатам аудиторських процедур для інших категорій звітів. Результат аудиту звітності за сегментами повинен бути зафіксований аудиторами в робочих документах. Будь-які неточності у звітності за сегментами повинні бути представлені у звіті про аудит. Описано аудиторські процедури відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (МСА). Визначено вимоги до оформлення аудиторської документації при аудиті сегментної звітності відповідно до МСА та стандартів Інституту аудиторів Німеччини.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.2/8

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Lyubenko A. 
Audit features of the first IFRS financial statements = Особливості аудиту першої фінансової звітності за МСФЗ / A. Lyubenko, N. Znak, O. Karpachova // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2022. - Вип. 1. - С. 185-194. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Розглянуто тему виконання фінансового аудиту першої фінансової звітності (ФЗ), складеної за вимогами Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ). Досліджено вимоги до підготовки, змісту та оформлення працівників відповідно до Міжнародного стандарту аудиту (МСА) 230 "Аудиторська документація". Визначено основні цілі, актуальність та необхідність аудиту першої ФЗ за МСФЗ. Сформовано основні джерела інформації для виконання такого аудиту. Проаналізовано вимоги до першої ФЗ за МСФЗ. На основі цих вимог сформовано критерії, за якими аудитор буде перевіряти правильність переходу підприємства від національних стандартів до міжнародних. Визначено основні аудиторські процедури, які будуть застосовані аудитором у ході виконання такого аудиту. Під час дослідження було визначено важливість аудиту облікової політики за МСФЗ. Визначено критерії, за якими аудитор буде перевіряти відповідність застосованої облікової політики вимогам міжнародних стандартів. Визначено та проаналізовано роль правильного використання доцільної собівартості при переході на міжнародні стандарти. Сформовано вимоги для такого застосування, які будуть важливими при аудиті правильності складання першої ФЗ за МСФЗ. Наведено огляд трансформаційного файла переходу на МСФЗ як одного з важливих джерел інформації для виконання аудиту. Проаналізовано процедуру переходу з національних стандартів на міжнародні за допомогою трансформаційного файла. Визначено важливість використання аудитором такого трансформаційного файла. Здійснення дослідження теми аудиту першої ФЗ за МСФЗ надало можливість сформувати вимоги до аудиторської документації відповідно до вимог МСА. Зазначено основний склад аудиторської документації, який повинен бути в аудитора після завершення аудиту першої ФЗ за МСФЗ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)80-149.3 + У052.9(0)20-149.3-15 я86

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського