Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (22)Журнали та продовжувані видання (7)
Пошуковий запит: (<.>A=NAGEL$<.>+<.>A=UTA$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія: Гірнича справа   
1.

Bahfie F. 
Kinetic properties of nickel leaching by ANOVA metod = Кінетичні властивості вилуговування нікелю методом дисперсійного аналізу (ANOVA) / F. Bahfie, D. Utari Murti, A. Nuryaman, W. Astuti, F. Nurjaman, E. Prasetyo, S. Sudibyo, D. Susanti // Progress in Physics of Metals. - 2022. - 23, № 3. - С. 476-488. - Бібліогр.: 40 назв. - англ.

Гідрометалургійне добування латериту нікелю є більш ефективним з точки зору споживання енергії, оскільки виділяє менше вихлопних газів у порівнянні з пірометалуріійним методом. Таким чином, гідрометалургійний метод може ще більше збільшити видобуток низькоякісного нікелевого латериту. У розрахунку за методом дисперсійного аналізу (ANOVA) використовуються три чинники для визначення важливості змінних і порядку найбільш впливових змінних. Метод ANOVA також є тестуванням (перевіркою) статистичної гіпотези, де робляться висновки на основі статистичних даних або груп. "Нульова" гіпотеза тесту ANOVA полягає в тому, що дані є простими випадковими для однієї сукупності; тому вони мають однакове очікуване середнє значення та дисперсію. Крім того, для визначення регулятора швидкості реакції проводять дослідження кінетики вилуговування з використанням моделі "усадного ядра". Результати показали, що час вилуговування відіграє важливу роль кислоти, основи та моноглутамату натрію у збільшенні швидкості добування нікелю. Виходячи з результатів дисперсійного аналізу, двома найбільш впливовими чинниками є температура та час вилуговування. Використання розрахунку на основі методу ANOVA є більш точним, аніж використання традиційного методу, такого як "excel", і потребує подальшого розвитку для видобутку корисних копалин у майбутньому.


Індекс рубрикатора НБУВ: И333.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23022 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського