Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Polischuk S$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Polischuk S. 
Aviation accidents and incidents in USA during 23rd solar cycle / S. Polischuk, Y. Chynchenko, F. Shishkov // Proc. of the Nat. Aviation Univ.. - 2012. - № 2. - С. 30-34. - Бібліогр.: 6 назв. - англ.

Проаналізовано вплив чинників космічної погоди на надійність функціонування авіаційної техніки та ініціювання виникнення авіаційних катастроф. Показано вплив чинників космічної погоди на різноманітні сегменти авіаційного комплексу в рік їх експерементальних значень. Доведено, що індекс збурення геомагнітного поля Землі найбільш корелює з кількістю авіаційних подій у США в 23-му сонячному циклі.


Індекс рубрикатора НБУВ: О571.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70861 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Kraievskyi V. 
Accounting and analytical mechanism of formation of three-dimensional value the company = Обліково-аналітичний механізм формування тривимірної вартості компанії / V. Kraievskyi, M. Skoryk, A. Savchenko, S. Polischuk, S. Skrypnyk // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2021. - Вип. 2. - С. 95-104. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Досліджено галузеві особливості формування показників системи бухгалтерського обліку (СБО) та управління інформацією підприємством для побудови раціональної системи виробництва та реалізації, яка повинна забезпечувати постійне підвищення ефективності зазначеного суб'єкта господарювання. Тематичне структурування показників СБО та управління інформацією здійснюється діяльністю підприємства щодо чітко окреслених характеристик галузевої специфіки. Запропоновано модель для розвідки функціонального змісту показників інформаційної системи управління (ІСУ), яка базується на результатах параметричної кореляції функціонування механізмів формування та організації екзогенних та ендогенних факторів. Відповідно, були розроблені та вдосконалені нові показники управління, насамперед завдяки їхній об'єктивізації в СБО та інформації. Дослідження базується на системному методі, який розглядає в єдності та розвитку всі елементи, що формують обліково-інформаційну систему управління підприємством. Використано загальнонаукові методи наукового пізнання, а саме: метод аналізу (рекогносцирування функціонального змісту показників ІСУ); синтез (експлікація просторових показників інформаційної системи за рівнями управління підприємством); метод індукції (вдосконалення методології формування показників ІСУ підприємством у контексті забезпечення його сталого розвитку в довгостроковій перспективі); емпіричний метод і графічний метод. Удосконалено методологію формування показників ІСУ підприємством у контексті забезпечення його сталого розвитку на довгострокову перспективу. Доведено, що роль інформаційної системи полягає у трансакційності послуг. За допомогою праксеологічного підходу обгрунтовано аксіологічні імперативні узагальнення щодо згаданих показників ефективності "переповнення інформації" через систему інформації. Основні результати дослідження можуть бути використані для ІСУ сільськогосподарськими підприємствами, розроблених для кількісних та якісних характеристик ретроспективних статичних параметрів і перспективних динамічних прогнозів, що використовуються при ухваленні якісних рішень.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)232.1-211.852

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Polischuk S. 
The impact of digitalization on changing business models of enterprises = Вплив цифровізації на зміни бізнес-моделей підприємств / S. Polischuk, T. Rospopchuk // Екон. вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ" : зб. наук. пр. - 2021. - Вип. 18. - С. 199-202. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Цифрові трансформації бізнесу почались ще на початку двадцять першого століття. Та за останні десять років значно прискорили темп, особливо за умов пандемії з кінця 2019 р. Вже опубліковано багато робіт на дану тематику, але залишається багато аспектів, які досі не вивчено. Розглянуто вплив цифровізації на інноваційні бізнес-моделі (ІБМ). На основі проаналізованих та ретельно вивчених попередніх досліджень та наукових публікацій, дане дослідження висвітлює, який вплив мають цифрові технології на зміну бізнес моделей підприємств в останні 3 - 5 років. У ході дослідження було виявлено що цифрова трансформація підприємств сприяє покращенню конкурентоспроможності. Виводить конкурентну боротьбу на новий рівень. Впровадження найсучасніших технологій може допомогти компаніям створити нові стратегії та створити основу для довгострокового зростання та лідерства на ринку. Цифрові технології змусили підприємців переглянути свої бізнес-моделі (БМ). Також пряму залежність на успішність цифрових трансформацій має місце розміщення компанії. Виявлено, що малі та середні підприємства (МСП) в розвинених країнах швидше адаптуються та впроваджують нові технології. Проблемою МСП в країнах, що розвиваються є важкодоступність до останніх технологій, викуп технологій, які мають більш нові замінники в розвинених країнах. На основі даних про діяльнсть МСП, а також деяких корпорацій, що активно впроваджують нові технології для підвищення ефективності власного бізнесу. Кількісне дослідження показало, що на зміну бізнес моделей найбільший вплив мають такі технологій як аналіз великих баз даних, інтернет речей, штучний інтелект та технології доповненої реальності. Спеціалізовані дослідженння показують, що найбільш сприйнятливими до нових технологій та змін у бізнес моделях є IT підприємства. Адже саме вони є рушіями цифрової трансформації. Наведено приклади компаній з онлайн продажу товарів та кінокомпанії. Запропоновано варіанти подальшого дослідження впливу трансформації на моделі ведення бізнесу. Запропоновано дослідити методи виявлення конкурентних переваг та їх використання у розбудові бізнес моделей.



Шифр НБУВ: Ж72699 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського