Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=ВА763089$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Артеменко А. П. 
Топологія Я в мережевих структурах соціуму : монографія / А. П. Артеменко. - Х., 2013. - 343 c. - Бібліогр.: с. 298-343 - укp.

Розглянуто соціально-філософські аспекти проблеми ідентичності. Зроблено аналіз методологічних підходів до визначення й інтерпретації Я в філософській спадщині ХІХ - ХХІ ст. Досліджено сучасну методологію топологічного аналізу, яка є головним інструментом соціально-філософських досліджень, що дозволяє повернутись до ідеї ідентичності як здатності утворювати цілісну єдність. Наголошено, що топологія ідентичності дає можливість по-новому оцінити проблеми множинності й єдності Я, мінливості та сталості соціальних, культурних і правових критеріїв існування людини за умов глобалізації та мережевої структури суспільства. Установлено, що дослідження з топології ідентичності набувають з огляду на тотальну кризу політики мультикультуралізму, оскільки залучення іншокультурної складової до сталої системи суспільства потребує аналізу взаємозв'язку соціокультурного топосу та локальної культури, яка потрапила до умов нетрадиційного для неї оточення. Підсумовано, що топологія дозволяє розглянути вплив унікального на формування подій соціального світу в цілому, а разом з цим ми одержуємо можливість відстежувати процес глобалізації в іншому ракурсі. Проаналізовано зміни, що відбулись у сприйняттї глобалізації, викликані топологічним поєднанням просторів географічних локальностей мереж і потоків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю216.2 + Ю6*18:С5*4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА763089 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського