Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА303311$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Троян В. І. 
Діагностика та лікування хворих на злоякісні пухлини гортанної частини глотки : Автореф. дис... д-ра мед. наук : 14.01.19 / В. І. Троян; Київ. НДІ отоларингології ім. О.С.Коломійченка. - К., 1999. - 32 c. - укp. - рус.

Дисертація присвячена проблемі вирішення складного завдання - покращанню результатів діагностики та лікування у хворих на рак гортанної частини глотки. Розроблено діагностично лікувальний комплекс, який містить в собі МР-томографію та імунологічні тести - визначення кількості незрілих лімфоцитів у крові, IgA, IgM в сироватці крові, кількості Т-лімфоцитів, активності ПК-клітин, а також вміст раково-ембріонального антигена (РЕА), що покращує ранню діагностику первинних і рецидивних пухлин у хворих на рак гортанної частини глотки, підвищуючи їх виявлення на 29,3% та може виступати в якості прогностичного критерію перебігу онкологічної хвороби у хворих на рак гортанної частини глотки. Комплексне лікування хворих на рак гортанної частини глотки III-IV стадій повинно складатися з проведення первинної хіміотерапії, хірургічного втручання на первинному осередку та шляхах регіонарного метастазування, інтраопераційної фотодинамічної терапії і післяопераційного курсу променевого лікування. Модифікована нами геміларингофарингектомія значно покращує функціональну та соціальну реабілітацію хворих на злоякісні новоутворення гортанної частини глотки, забезпечує задовільні онкологічні результати та розширює діапазон використання органозберігаючих операцій у цього контингенту хворих з 19,6 до 28,7%. Розроблено спосіб пластики післяопераційних фарингоезофагостом, який є операцією вибору у виснажених хворих на рак гортанної частини глотки з післяпроменевими та післяопераційними змінами в місцевих тканинах. При цьому скорочуються етапи хірургічних втручань та строки відновлення глоточно-стравохідного дефекту в середньому на 21-28 днів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.682.5-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА303311 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського