Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА317557<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Коваль Т. І. 
Виявлення пріонових захворювань людини і обгрунтування принципів епідеміологічного нагляду та профілактики їх в Україні : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.02.02 / Т. І. Коваль; АМН України. Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. - К., 2001. - 20 c. - укp.

Вперше на Полтавщині за результатами дослідження виявлено три випадки пріонових захворювань (хвороба Крейцтфельда - Якоба) та наведено їх клініко-епідеміологічну характеристику. Встановлено, що інколи пріонові захворювання можна діагностувати як "енцефалополірадікулоневрит", "бічний аміотрофічний склероз", "сенільну деменцію", "хворобу Альцгеймера". З'ясовано, що для верифікації діагнозу необхідно використовувати комплекс методів (ретроспективний клініко-епідеміологічний аналіз, морфологічні дослідження мозкової тканини). Показано можливість дослідження антитіл до нейрофіламентів у процесі визначення захворювання, яке може бути спровокованим пріоновою інфекцією (за умов негативних реакцій до інших збудників нейроінфекцій). Об'єктами ризику потенційного зараження інфекційними пріонами на території спостереження визначено виробництва медичних препаратів з тваринної сировини (зокрема, Полтавський м'ясокомбінат, окремі цехи якого виробляють кетгут і гормональні препарати). За результатами дослідження запропоновано структуру санітарно-епідеміологічного нагляду за пріоновими інфекціями та визначено основні напрямки їх профілактики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р620.426.9-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА317557 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського