Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА333445$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Романенко І. Ю. 
Оптимізація лікування непліддя у жінок з психовегетативними порушеннями : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / І. Ю. Романенко; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького. НДІ мед. проблем сім'ї. - Донецьк, 2004. - 23 c. - укp.

Досліджено клінічні та психофізіологічні особливості перебігу різних типів непліддя у поєднанні з психовегетативними порушеннями. Встановлено, що непліддя ендокринного та трубно-перитонеального генезу супроводжується генералізованими вегетативними та психофізіологічними реакціями (тривожними, депресивними, гіпервентиляційними, дизсомнічними). Зазначено, що алгічні синдроми різної локалізації зустрічаються вдвічі частіше, а їх інтенсивність вдвічі вища. Виявлено, що частота й ступінь вираженості синдрому вегетативної дистонії, кардіалгій, тривожних проявів у хворих з непліддям трубно-перитонеального генезу не відрізнялись від аналогічних показників у жінок з ендокринним непліддям, достовірні розходження відзначено у частоті й виразності депресивних проявів, цефалгій і пресомнічних порушень, інтенсивності масталгій. У хворих з гіперпролактинемією за наявності високих рівнів депресії та тривоги і тривалості непліддя понад 5 років виявлено тенденцію до збільшення коефіцієнта виразності хвороби, достовірне підвищення рівня стресорних гормонів (пролактину, кортизолу), більшу виразність вегетативної дисфункції в клінічній картині захворювання у порівнянні з жінками з нормопролактинемією, тривалістю неплідності менше 5-ти років і низькими рівнями депресії та тривоги. Встановлено позитивний вплив застосування селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну у комплексному лікуванні жінок з ендокринними та трубно-перитонеальними формами неплідності на підвищення його ефективності, нормалізацію психовегетативних показників, прискорення настання бажаної вагітності та підвищення якості життя.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.54-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА333445 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського