Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА347251$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Андрєєв А. І. 
Підвищення показників якості радіотехнічних і силових електронних пристроїв з імпульсним і цифровим управлінням : Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.17 / А. І. Андрєєв; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. - О., 2006. - 31 c. - укp.

Досліджено питання підвищення показників якості радіотехнічних і силових електронних пристроїв з імпульсним і цифровим управлінням. Розглянуто типи підсилювачів, генераторів, формувачів, стабілізаторів і перетворювачів (інверторів, конверторів) напруги. Проведено аналіз і вибір моделей для дослідження показників якості радіотехнічних і силових електонних пристроїв (РТ і СЕП). Розроблено методику синтезу дискретних слідкувальних і стабілізувальних систем РТ і СЕП з комбінованим управлінням з умови підвищення порядку астатизму. Одержано умови еквівалентності замкнених систем РТ і СЕР з масштабуванням системам з комбінованим управлінням. Визначено перехідні функції систем РТ і СЕП. Наведено рекурентні співвідношення, що дозволяють одержати перехідні процеси. Запропоновано методику синтезу швидкодійних цифрових регуляторів дискретних РТ і СЕП з різними алгоритмами функціонування у класах замкнених і комбінованих систем. Більш досконалою є комбінована система, в якій цифровий регулятор з замкненого контура винесений у розімкнений зв'язок за задовільного (обурювального) діяння. Показано можливість підвищення точності підсилювачів з регульованими джерелами живлення (РДЖ) за умов застосування двозв'язних систем автоматичного управління РДЖ. З метою збереження енергетичних і підвищення точнісних показників у підсилювачів з РДЖ запропоновано використовувати різні структури фазового автопідстроювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: З849-044

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА347251 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського