Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА365779$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Шухтін В. В. 
Гормональні механізми патогенезу вугрової хвороби : автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.04 / В. В. Шухтін; Одес. держ. мед. ун-т. - О., 2009. - 20 c. - укp.

Досліджено основні патогенетичні механізми розвитку вугрової хвороби (ВХ), роль рівня статевих гормонів і змін в імунному статусі перебігу цього патологічного стану. За результатами досліджень 110-ти чоловіків, хворих на ВХ, та 25-ти практично здорових, без ознак ВХ у віці 16 - 30-ти років вивчено динаміку рівня статевих гормонів з урахуванням сімейного анамнезу та тяжкості перебігу захворювання у хворих на ВХ. Установлено, що їх гормональний стан залежить від терміну перебігу хвороби та спадкової схильності до захворювання. Зазначено, що найбільші зміни серед рівня гормонів відбуваються з боку дегідроепіандростерона-сульфата - динаміка коливань його рівня найвища в осіб з хворобою середнього ступеня. Показано, що особливо суттєві зниження рівня T-хелперів та імунно регуляторного індексу наявні у чоловіків з середньою та тяжкою формами ВХ, строк захворювання яких більший за 12 міс. Виявлено, що порушення у кишково-шлунковому тракті прямопропорційно корелюють зі ступенем тяжкості перебігу хвороби. Розроблено оригінальну математичну модель ВХ, яка дозволяє з достатнім ступенем точності відтворити характер перебігу патологічного процесу залежно від рівня обміну чоловічих статевих гормонів з урахуванням сімейного анамнезу. Показано можливість використання препарату Ексо для профілактики та лікування ВХ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р608.1-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА365779 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського