Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА368117$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Соколова К. В. 
Трансформація соціального часу та простору в сучасному інформаційному суспільстві : автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.03 / К. В. Соколова; Дніпропетр. нац. ун-т ім. Олеся Гончара. - Д., 2009. - 19 c. - укp.

Проаналізовано співвідношення простору та часу як модусів соціального буття у зв'язку з інформатизацією суспільних стосунків в її соціокультурних вимірах. Досліджено зміни просторово-часових характеристик соціального буття в аграрно-ремісній, індустріальній та інформаційній епохах, що дозволило стверджувати про зростання ролі процесу інформатизації в зміні основних параметрів соціального часу та диференціації соціального простору. Аналіз модусів соціального буття в інформаційному суспільстві дозволяє осмислити інформатизацію як соціокультурне явище, зумовлене процесами глобалізації. У такому суспільстві інформатизація постає не тільки як технологічне або інструментальне явище, а і як феномен культури, що найбільш яскраво виявляється на етапі постіндустріального суспільства. Суспільний розвиток йде від панування технологічно-економічних тенденцій до пріоритету глобальних інформаційних цінностей суспільства, котре визначається як конформаційне. Формування особистості здійснюється за суперечливих умов віртуалізації часо-просторових модусів індивідуального буття під впливом деперсоніфікованих соціальних комунікацій та маніпулятивних можливостей масивів інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*18:Д820.8 + Ю6*321 + Ю6*18:Ж

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА368117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського