Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА383032$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Новіков О. О. 
Розвиток наукових основ управління стійкістю виробок з використанням анкерних систем : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.15.02 / О. О. Новіков; ДВНЗ "Донец. нац. техн. ун-т". - Донецьк, 2011. - 36 c. - укp.

Встановлено закономірності зміни граничних відносних деформацій, граничних напружень і залишкової міцності зразків порід з просторовим розширенням анкерів у разі узагальненого стискування та розтягування. Визначено особливості руйнування порідно-анкерних конструкцій на прикладі зразків порід з просторовим розміщенням анкерів у ході їх розвантаження. Розроблено механізм деформування та руйнування армопорідної конструкції у разі підтримки підготовчої виробки як за межами, так і в межах зони впливу очисних робіт. Охарактеризовано залежності для визначення наведених параметрів армопорідної конструкції, що споруджується у шаруватому масиві (модуля пружності, модуля зсуву, коефіцієнта Пуасона), що враховують схему просторового армування, технічні параметри анкерування, пружні матеріали анкера та вмісних порід. Розроблено новий, науково-обгрунтований метод розрахунку напружно-деформованого стану порідно-анкерної конструкції, який відрізняється урахуванням спільної роботи анкерів з масивом та закономірності зміни її деформованих параметрів за межею міцності, що дозволяє диференційовано визначити параметри анкерного та посилюючого кріплення. Наведено результати впровадження розроблених способів і рекомендацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И141.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА383032 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського