Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА407355$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Ольшевський В. С. 
Становлення та особливості лактації у жінок з лейоміомою матки : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / В. С. Ольшевський; НАМН України, Ін-т педіатрії, акушерства і гінекології. - Київ, 2014. - 21 c. - укp.

Показано можливості зниження частоти порушень лактації у жінок з лейоміомою матки (ЛММ) на основі визначення особливостей ендокринної регуляції лактації, встановлення патогенетичних чинників порушень лактації та розробки комплексу лікувально-профілактичних заходів. У результаті комплексних досліджень у породіль з ЛММ природно розроджених і шляхом кесаревого розтину виявлено порушення лактації у періоді її становлення (кількісні та якісні зміни молозива і молока). Більш глибокі порушення лактації визначено у породіль абдомінально розроджених. Встановлено провідний патогенетичний чинник порушення становлення лактації у породіль з ЛММ: дисбаланс стероїдних гормонів (естрадіолу, прогестерону) та пролактину. Визначено патогенетичним компонентом порушення лактації у породіль з ЛММ, розроджених кесаревим розтином, тимчасову неможливість прикладання новонароджених до грудей, що уповільнює "запуск" нейроендокринних рефлексів становлення лактації. Доведено роль у порушенні ендокринної регуляції лактації підвищеної активості гіпофізарно-надниркової системи (збільшення рівня стрес-реалізуючих гормонів) і недостатнього тиреоїдного статусу. Такі чинники визначено компонентами ендокринної ланки патогенезу порушень лактації. Встановлено критерії ранньої діагностики порушень лактації та критерії порушень ендокринної регуляції становлення лактації у породіль з ЛММ. Розроблено комплекс лікувально-профілактичних заходів у породіль з ЛММ, спрямований на покращення ендокринної регуляції лактації, тим самим, на зниження частоти порушень лактації та збільшення її тривалості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1 + Р712.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА407355 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського