Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА409578$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Боднар П. В. 
Ефективність використання генофонду голштинської породи в умовах Прикарпаття : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.01 / П. В. Боднар; Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького. - Львів, 2014. - 20 c. - укp.

Викладено результати порівняльного комплексного вивчення динаміки живої маси корів різних генотипів, ліній і дочок окремих бугаїв у період їх вирощування, екстер'єрно-конституційних особливостей, молочної продуктивності, відтворювальної та адаптаційної здатності, хімічного складу молока, морфологічних і біохімічних показників крові, фенотипової консолідації за основними селекційними ознаками, тривалості господарського використання та економічної ефективності розведення тварин, одержаних у результаті поглинального схрещування маточного поголів'я чорно-рябої худоби з голштинськими бугаями в умовах Прикарпаття. Досліджено відповідність окремих селекційних ознак у тварин параметрам бажаного типу. З'ясовано зв'язки між показниками молочної продуктивності матерів та їх дочок, показниками відтворювальної здатності, хімічним складом молока, морфологічними і біохімічними показниками крові та показниками молочної продуктивності, а також між окремими показниками хімічного складу молока корів. Встановлено частку впливу генотипу, бугаїв і ліній на господарсько-корисні показники тварин, а також частку впливу матерів і показників відтворювальної здатності на молочну продуктивність корів. Одержано нові дані щодо господарсько-біологічних особливостей тварин різних генотипів. Обгрунтовано доцільність використання голштинів для формування високопродуктивних стад молочної худоби. Встановлено, що їх використання забезпечує суттєве підвищення молочної продуктивності, однак погіршує показники відтворювальної здатності, прижиттєвої продуктивності та тривалості господарського використання тварин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П603.9 Голштинська

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА409578 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського