Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА419480$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Юрченко Е. А. 
Дискурс традиціоналізму у соціальній філософії : автореф. дис. ... канд. філос. наук : 09.00.03 / Е. А. Юрченко; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2015. - 17 c. - укp.

Проаналізовано соціально-модернізаційний потенціал традиціоналістської філософії та доведено актуальність застосування практичних висновків з її концептуальних засад до трансформації українського суспільства. Розглянуто концептуальні засади філософії традиціоналізму. Показано, що традиціоналізм має свою філософсько-історичну парадигму, в межах якої піддається сумніву ідея прогресу та лінійного часу загалом. Обгрунтовано, що вже нинішнє суспільство як постсучасне з огляду на основні тренди його розвитку постає як неотрадиційне тією мірою, якою відбувається реабілітація і реконструкція традиційних соціальних інститутів та цінностей. Виявлено, що хоча однією з найбільш серйозних актуальних проблем сучасності є проблема новітнього соціального протистояння, властивого постсучасному суспільству, суспільствознавчі науки сьогодення не можуть його вирішити, багато в чому з ідеологічних, а не наукових причин. Традиціоналізм з його ідеєю солідарного, органічного та ієрархічного суспільства здатен запропонувати свій погляд на вирішення проблеми новітнього соціального протистояння. Показано, що концептуальні ідеї традиціоналізму, солідаризму та "органічної демократії" мають історичне коріння в українському грунті та відповідають актуальним потребам трансформації сучасного українського суспільства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*326.3*31.723.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419480 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського