Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА440972$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Кучма М. В. 
Особливості вакцинального імунітету і способи підвищення ефективності противірусних щеплень у дітей з хронічною ВЕБ-інфекцією : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.08 / М. В. Кучма; Інститут мікробіології та імунології імені І. І. Мечникова НАМН України. - Харків, 2019. - 24, [1] c. - укp.

Досліджено імунологічні фактори, відповідальні за формування недостатньої специфічної імунної відповіді у 6 - 7-річних дітей з хронічною ВЕБ-інфекцєю (ХВЕБІ), ефективність застосування передвакцинальної комплексної терапії для створення напруженого стійкого вакцинального імунітету проти кору, епідемічного паротиту, краснухи (КПК). Мета дослідження - визначити характер імунних порушень у дітей 6 - 7 років, хворих на ХВЕБІ та запропонувати клініко-імунологічні підходи для підвищення ефективності їх вакцинації проти КПК шляхом диференційованої імунокорекції. Методи дослідження - загальноклінічні (обстеження дітей на хронічну форму ВЕБ), імунологічні (вивчення стану фагоцитарного, гуморального та клітинного імунітету), цитологічні та культуральні (визначення проліферативної активності лімфоцитів та цитокін-продукуючого потенціалу мононуклеарів у культурі in vitro), імуноферментні (визначення рівней антитіл до вакцинних антигенів та рівней цитокінів), статистичні. Обладнання: ампліфікатор БІС; FACS-Calibur (США); імуноферментний аналізатор Lisa Scan (Чехія), мікроскоп оптичний бінокулярний Primo Star Zeiss (Німечина). Досліджено особливості загального імунітету та його взаємозв’язку з формуванням специфічного поствакцинального імунітету у 6 - 7 річних дітей з ХВЕБІ за ревакцинації проти КПК та розробці підходів до довакцинальної диференційованої імунокорекції для підвищення ефективності щеплення. Доведено ефективність для корекції імунних порушень у дітей з ХВЕБІ застосування перед ревакцинацією комбінації інозину пранобексу (Нормомед), ІФНα-2b (Віферон), екстрактів Deschampsia caespitosa L. та Calamagrostis epigeios L. (Протефлазид), цитруліну малату (Стимол). Проведення терапії чинить виражений нормалізуючий ефект на змінені імунологічні показники дітей з ХВЕБІ і після ревакцинації КПК сприяє інтенсивній продукції специфічних антитіл і тривалому зберіганню їх захисного рівня. Ступінь упровадження: 7 актів впровадження, 1 патент.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.21 + Р194

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА440972 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського