Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Книжкові видання та компакт-диски (1)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>K=АРХІВАЦІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Робота в середовищі операційної системи Windows 98 : Навч. посіб. / упоряд.: В. В. Федько, В. І. Плоткін; Харк. держ. екон. ун-т. - Х., 2000. - 75 c. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Викладено основи використання операційної системи Windows 98. Висвітлено питання керування різними інформаційними об'єктами (папками, документами, ярликами), розглянуто деякі сервісні операції у її середовищі (форматування дисків, боротьба з вірусами та архівація інформації).


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.40Windows98я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА610955 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кожем'яко В. П. 
Архівація зображень / В. П. Кожем'яко, В. П. Майданюк, М. Я. Абу Шабан // Оптико-електрон. інформ.-енерг. технології. - 2001. - № 1. - С. 139-160. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Розглянуто питання стиснення статичних зображень в комп'ютерних системах. Поряд з традиційними методами стиснення зображень з утратами розглянуто методи без втрат інформації, оскільки значне зростання потужності комп'ютерних систем дозволить реалізувати в найближчі роки ефективні алгоритми стиснення без втрат не тільки текстових файлів, але і файлів фотореалістичних зображень.


Ключ. слова: зображення, піксель, колір, палітра, кодування, стиснення, перетворення, фрактал
Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23882 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Любчак Д. С. 
Обгрунтування напрямку підвищення рівня автоматизації турбокомпресорної установки пневмопостачання шахти / Д. С. Любчак, А. С. Оголобченко // Наук. пр. Донец. нац. техн. ун-ту. Сер. Обчисл. техніка та автоматизація. - 2011. - Вип. 20. - С. 40-49. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Запропоновано систему комплексної автоматизації турбокомпресорної установки пневмопостачання шахти як напрямок підвищення рівня автоматизації даної установки. Система автоматизації складається з двох інформаційно-керуючих рівнів: на нижньому рівні здійснюється контроль параметрів, автоматичний захист від аварійних ситуацій та автоматичне регулювання продуктивності турбокомпресора. На верхньому рівні здійснюється візуалізація ходу технологічного процесу і роботи турбокомпресорної установки, сповіщення обслуговуючого персоналу, архівація даних, за необхідності - коригування уставок захисту та управління. Запропоновані технічні рішення обгрунтовано шляхом моделювання на ЕОМ.


Індекс рубрикатора НБУВ: З762.22-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69802 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Стеценко А. І. 
Необхідність створення комплексної системи автоматизації конвеєрної лінії / А. І. Стеценко, Л. І. Єфіменко, І. О. Доценко // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр. - 2017. - Вип. 44. - С. 126-131. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Мета роботи - створення комплексної системи автоматизації та контролю конвеєрної лінії для її безперебійної, надійної та економічної роботи, крім того система стане більш захищеною від серйозних пошкоджень та довгих простоїв, що в свою чергу відобразиться на грошових затратах, що несе підприємство для утримання системи. Тому, розробка комплексної системи автоматизації та керування й аналізу режимів роботи автоматизованої конвеєрної лінії є важливим і актуальним заданням для розвитку гірничодобувної промисловості. Для вирішення цього завдання використовуються методи технічної діагностики основних вузлів та агрегатів конвеєрної лінії, що характеризують її технічний стан, також використовуються загальні методи теорії систем автоматичного управління, а також метод пасивного експерименту. Наукова новизна полягає у створенні комплексної системи автоматизації конвеєрної лінії, яка на відміну від існуючих, включає в себе підсистему контролю та керування роботою лінії, підсистему технічного діагностування, підсистему прогнозування та аналізу стану обладнання системи, підсистему архівування даних, які можуть бути використані для розрахунків в інших відділах підприємства та підсистему пожежної сигналізації. Створення комплексної системи автоматизації надасть повноцінний контроль та максимально розширений спектр параметрів конвеєрної лінії, що характеризують її роботу, які зібрані в одному місці. При впровадженні комплексної системи автоматизації конвеєрної лінії можна досягнути значного економічного ефекту за рахунок зменшення простоїв лінії, збереження обладнання від значних пошкоджень та швидкості реагування на виникнення аварійних ситуацій. Сформовано принципи взаємодії основних підсистем об'єкту для збирання та архівування даних, які в подальшому можуть бути використані для аналізу та прогнозування системи або для розрахунків в інших відділах системи. Під час проведення аналізу роботи конвеєрних ліній було перелічено основні типи витрат, які пов'язані з роботою об'єкту. Визначено основні діагностичні типи сигналів, які несуть інформацію про технічний стан основних вузлів та агрегатів.


Індекс рубрикатора НБУВ: И163.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Cпірін О. М. 
Процедура впровадження електронного наукового журналу з використанням програмної платформи Open Journal Systems / О. М. Cпірін, Л. А. Лупаренко, О. В. Новицький // Інформ. технології в освіті : зб. наук. пр. - 2017. - Вип. 3. - С. 40-60. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Описано процедуру впровадження електронного наукового журналу з використанням електронних відкритих журнальних систем (ЕВЖС) та конкретизовано зміст діяльності на кожному з її етапів (прогностичному, організаційному, технічному, підготовчому, практичному, узагальнюючому та перспективному). Подані рекомендації щодо основних аспектів процесу створення та підтримки електронного журналу: нормативно-правове підгрунтя функціонування; види, проблематика, цільова аудиторія, джерела фінансування, редакційні політики та періодичність публікації електронних наукових періодичних видань; добір програмного забезпечення для підтримки редакційно-видавничого процесу, система рівнів доступу користувачів ЕВЖС Open Journal Systems (OJS); передбачуваний вид та формат контенту електронного журналу, тип доступу до нього, зокрема відкритий доступ, архівація, індексація та інформаційно-аналітичний моніторинг опублікованих наукових робіт; формування редакційної колегії та штату, залучення фахівців у галузі ІКТ, їх обов'язки та навантаження, навчання користувачів і технічної команди.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.4(0)72 + Ч62с51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73466 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського