Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)
Пошуковий запит: (<.>K=КОСМОХІМІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Соботович Е. В. 
Інститут геохімії навколишнього середовища, 1996 - 2011 / Е. В. Соботович, Г. М. Бондаренко, Г. В. Лисиченко, Р. Я. Белєвцев, В. Г. Верховцев; ред.: Е. В. Соботович; НАН України, Ін-т геохімії навколиш. середовища. - К. : Логос, 2011. - 171 c. - укp.

Відображено хронологію створення та розвитку, організаційну структуру Інституту геохімії навколишнього середовища НАН України та МНС України. Наведено результати наукової, науково-організаційної та міжнародної діяльності Інституту та найважливіші наукові досягнення за 1996 - 2011 рр. за напрямами: фундаментальні дослідження з проблем розвитку мінерально-сировинної бази ядерної енергетики; науково-технологічні основи радіаційної й екологічної безпеки; фізико-хімічні основи поводження з радіоактивними та токсичними відходами; геохімія навколишнього середовища, радіо- та космохімія.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д3/5 е(4УКР) л2 + Б1 е(4УКР) л2

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО31478 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ситник К. 
Перший президент Української академії наук (з нагоди 145-річчя від дня народження академіка В. І. Вернадського) / К. Ситник // Вісн. НАН України. - 2008. - № 3. - С. 44-54. - укp.

Зазначено, що ім'я Володимира Івановича Вернадського широковідоме не лише в науковому середовищі. Геніальний учений, мислитель, філософ, політик, громадський діяч, талановитий організатор науки, він устиг зробити надзвичайно багато як для сучасників, так і для нащадків. В. І. Вернадський заклав фундамент нових наук про Землю, як гідрогеологія, біогеохімія, космохімія, генетична мінералогія, радіогеологія. Він створив учення про біосферу, обгрунтувавши її перетворення на ноосферу, показавши місце і роль людини в складній системі "жива і нежива речовина в живій природі". Велич В. І. Вернадського, його геніальність полягають в умінні поєднати теоретичні знання з їх практичним застосуванням. Спираючись на досягнення науки, вчений заздалегідь указував на майбутні зміни в природному і людському середовищі, пов'язані зі стрімким розвитком цивілізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч213(4УКР)-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж20611 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського