Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>K=МІКРОЕОМ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Локазюк В. М. 
Мікропроцесори та мікроЕОМ у виробничих системах : Навч. посіб. для студ. вищ. техн. навч. закл. / В. М. Локазюк. - Хмельницький : ТУП, 2001. - 242 c. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Висвітлено загальні питання проектування та функціонування мікропроцесорів і мікроЕОМ, визначено їх функціональне призначення в автоматизованих системах керування технологічними процесами, радіоелектронній та контрольно-вимірювальній техніці. Розглянуто архітектуру сучасних мікропроцесорів на прикладі мікропроцесорів фірми Intel і мікроЕОМ, побудованих на їх основі. Запропоновано сучасні апаратні та програмні засоби діагностування мікропроцесорів і комп'ютерів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-048я73 + З973.4я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА609247 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Красовский А. Я. 
Описание кинетики роста трещины усталости на основе критерия текущего раскрытия ее вершины / А. Я. Красовский, И. С. Пиняк // Пробл. прочности. - 1998. - № 4. - С. 60-67. - Библиогр.: 17 назв. - рус.

Створено інформаційно-вимірювальну систему на базі мікроЕОМ та пристрій для визначення поточного розкриття вершини тріщини. За їх допомогою визначено поточне розкриття вершини тріщини на робочих частотах навантаження зразка, а також достовірно описано кінетику росту тріщини втоми. Зниження частоти навантаження зразка з 15 до 0,1 Гц під час виміру поточного розкриття вершини тріщини не впливає на достовірність знаходження характеристик циклічної тріщиностійкості, а можливий вплив тільки інерції маси корпусу датчика.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Новацький А. О. 
Організація та застосування однокристальної мікроЕОМ МК51 : Навч. посіб. для студ. / А. О. Новацький, П. М. Повідайко; Житомир. інж.-технол. ін-т. - Житомир, 2001. - 160 c. - укp.

З використанням однокристальної мікроЕОМ (ОМЕОМ) типу МК51 наведено рекомендації для проектування мікропроцесорних систем автоматики та керування. Розглянуто архітектуру ОМЕОМ, особливості використання її послідовного та паралельного портів введення - виведення, таймерів-лічильників зовнішніх подій, системи переривань. Наведено основні відомості про засоби адресації та систему команд. На базі даної ОМЕОМ розглянуто особливості програмування мікропроцесорних систем.

С использованием однокристальной микроЭВМ (ОМЭВМ) типа МК1 приведены рекомендации для проектирования микропроцессорных систем автооматики и управления. Рассмотрены архитектура ОМЭВМ, особенности использования ее последовательного и параллельного портов ввода-вывода, таймеров-счетчиков внешних событий, системы прерываний. Приведены основные сведения о средствах адресации и системах команд. На базе данной ОМЭВМ рассмотрены особенности программирования микропроцессорных систем.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.974-02 я73-1 + З973.402.1я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА625867 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Локазюк В. М. 
Мікропроцесори та мікроЕОМ у виробничих системах : Посіб. / В. М. Локазюк. - К. : ВЦ "Академія", 2002. - 368 c. - (Альма-матер). - Бібліогр.: с. 366-367. - укp.

Наведено відомості про функціонування та проектування мікропроцесорів і мікроЕОМ, а також їх застосування в автоматичних системах керування технологічними процесами, радіоелектронній та контрольно-вимірювальній техніці. Значну увагу приділено архітектурі сучасних мікропроцесорів фірми Intel, у тому числі останніх моделей Pentium 4, та мікроЕОМ, побудованих на їх базі. Розглянуто архітектуру мікроконтролерів, сучасні засоби діагностування мікропроцесорів і комп'ютерів.

Приведены сведения о функционировании и проектировании микропроцессоров и микроЭОМ, а также их применении в автоматических системах управления технологическими процессами, радиоэлектронной и контрольно-измерительной технике. Значительное внимание уделено архитектуре современных микропроцессоров фирмы Intel, в том числе последних моделей Pentium 4, а также микроЭВМ, построенных на их базе. Рассмотрены архитектура микроконтролеров, современные средства диагностирования микропроцессоров и компьютеров.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973.4я73-1

Шифр НБУВ: ВА630153 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Жесан Р. В. 
Автоматизація управління автономним енергопостачанням з використанням відновлюваних джерел енергії в умовах селянського (фермерського) господарства : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.13.07 / Р. В. Жесан; Кіровоград. держ. техн. ун-т. - Кіровоград, 2001. - 19 c. - укp.

Наведено результати теоретичних та експериментальних досліджень щодо удосконалення процесу енергопостачання фермерського господарства в Україні шляхом створення системи автоматичного керування системою енергопостачання автономного споживача на базі сонячної установки, вітроустановки, електроагрегата з двигуном внутрішнього згоряння й акумулятора. Запропоновано спосіб оптимізації структури системи енергопостачання за допомогою визначення природно-кліматичних факторів та рівня енергоспоживання. Здійснено технічну реалізацію та впровадження системи автоматичного керування на базі однокристальної мікроЕОМ типу МК51. Наведено дані про її ефективність у процесі експлуатації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З273

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА315388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Коноваленко І. В. 
Дослідження експериментальних характеристик процесу відстоювання та їх математична обробка / І. В. Коноваленко // Автоматика. Автоматизация. Электротехн. комплексы и системы. - 1999. - № 1. - С. 48-53. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

У статті розглянуто та проаналізовано експериментально отримані дані, що характеризують динаміку процесу відстоювання. Запропоновано чисельний метод опису процесу відстоювання, побудований на основі апроксимації експериментальних даних, який реалізується за допомогою мікроЕОМ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л812.21-01с

Шифр НБУВ: Ж16145 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Hopkinson A. 
CDS/ISIS: the State of the Art / A. Hopkinson // Библиотеки и ассоциации в меняющемся мире: новые технологии и новые формы сотрудничества : 7-я Междунар. конф. "Крым- 2000". - 2000. - 2. - С. 386-388. - англ.

Вже 15 років CDS/ISIS застосовується на мікроЕОМ. Серед інших партнерів ЮНЕСКО в галузі розвитку CDS/ISIS необхідно особливо виділити BIREME, що знаходиться в Сан-Паулу (Бразилія). Саме там розроблений ППП WWWISIS, який сьогодні має версію DOS, та версію WINISIS для Windows. 1997 року ЮНЕСКО розроблено нову версію ISIS для DOS (версія 3.08), але основну увагу приділено розвитку версії для Windows. На сьогоднішній день розроблено версію 1.3 та здійснено дослідну експлуатацію версії 1.4 (9). Пакет передбачає більшу кількість мультимедійних функцій. Він є реляційним і дозволяє формувати бази даних CDS/ISIS для кожної таблиці, що поєднує їх і створює уявлення з використанням друкованого формату. Зараз BIREME займається розробкою WWWISIS, який незабаром охопить і протокол Z39.50. BIREME також працює над Java і ISIS_DLL з додатками. Розробки BIREME обгрунтовано на CISIS, який попередньо був DOS-версією ППП ISIS, а потім був переписаний для мови С.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.61-018.1cds/isis

Рубрики:

Шифр НБУВ: В344507/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського