Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: (<.>K=МАРИНУВАНН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Юдічева О. П. 
Товарні властивості ферментованих і маринованих кабачків та патисонів : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.18.15 / О. П. Юдічева; Харк. держ. акад. технології та орг. харчування. - Х., 2000. - 20 c. - укp.

Розглянуто можливості розширення асортименту солоно-квашеної та маринованої продукції шляхом використання у процесі переробки кабачків та патисонів різних ботанічних сортів. Досліджено характер фізико-хімічних і мікробіологічних процесів внаслідок ферментації, маринування та зберігання (залежно від ботанічного сорту кабачків та патисонів, розміру плодів, домішок таніну, попереднього бланшування, режимів стерилізації консервів, рецептур маринадної заливки). На основі вивчення споживних властивостей, фізико-хімічних та органолептичних показників якості ферментованих і маринованих кабачків та патисонів визначено оптимальні способи ферментації, рецептури та режими теплової обробки. Науково обгрунтовано та експериментально підтверджено доцільність застосування таніну для стабілізації консистенції ферментованих кабачків та патисонів різних сортів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л910.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА308972 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дейниченко Г. В. 
Сенсорний аналіз біофортифікованого маринованого солодкого перцю / Г. В. Дейниченко, О. П. Юдічева // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2014. - № 2/12. - С. 18-24. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Доведено доцільність застосування способу маринування з коренем імбиру для переробки біофортифікованого солодкого перцю за допомогою сенсорного аналізу, який проведено з використанням розробленої балової шкали та за допомогою аналітичної оцінки описовим методом (дескриптивним). Перець вирощено з використанням екологічно чистого добрива "Ріверм", яке забезпечує природне підвищення вмісту вітамінів і мінеральних речовин в овочах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л816.4

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Інноваційні технології харчової продукції : колект. монографія / М. І. Беляєв, Г. В. Дейниченко, І. М. Беляєва, В. А. Гніцевич, І. В. Золотухіна, Л. Л. Івашина, Т. О. Колісниченко, Т. С. Листопад, К. А. Сефіханова, В. І. Федак, Т. І. Юдіна, О. П. Юдічева; ред.: Г. В. Дейниченко. - Харків : Факт, 2019. - 246 c. - укp.

Наведено нові технології виробництва продуктів харчування з використанням білково-вуглеводної молочної та рослинної сировини, а також результати досліджень показників їх якості. Розроблено технологічні схеми виробництва та досліджено якісні показники молочно-білкового крему. Визначено вплив концентрації концентрату сироваткових білків, одержаного методом ультрафільтрації, та яєчного порошку на дисперсність повітряної фази м'якого морозива, що визначає структуру та консистенцію готового продукту. Обгрунтовано параметри виробництва та властивості пюре з топінамбура. Розроблено технології трьох видів молочно-білкових запіканок із йодвміщуючими добавками - еламіном, цистозірою, зостерою. Проведено хімічний аналіз розроблених ягідних соусів із йодвміщуючими добавками з урахуванням їх впливу на органолептичні показники. Досліджено характеристики кольорів напівфабрикатів білково-вуглеводних із використанням каротиновмісної рослинної сировини. Визначено технологічну доцільність застосування сколотин і їх концентрату, одержаного після ультрафільтрації, у виробництві структурованої десертної продукції. Вивчено можливості використання біофортифікованого солодкого перцю для маринування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л91 + Л95

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА836283 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Актуальні проблеми та перспективи розвитку харчових виробництв, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. присвяч. 45-річчю від дня заснування ф-ту харч. технологій, готел.-ресторан. та турист. бізнесу, 20 - 21 листоп. 2019 р., Полтава / Всеукр. центр. спілка спожив. т-в, ВНЗ Укоопспілки "Полтав. ун-т економіки і торгівлі". - Полтава : ПУЕТ, 2019. - 125, [1] c. - укp. - англ.

Розглянуто проблеми розвитку харчових виробництв, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, зокрема прогресивних технологій харчових виробництв і ресторанного господарства, інноваційних технологій у готельно-ресторанному бізнесі, геоекономічних особливостей розвитку туристичної діяльності, прогресивних процесів та обладнання харчових виробництв і ресторанного господарства, сучасних технологій підготовки майбутніх фахівців, фізичної культури і спорту в житті студентів. Досліджено вплив хеномелесу на якість м'яса у процесі маринування. Обгрунтовано доцільність уведення порошку з кореня кульбаби у вироби з кексового тіста. Розглянуто напрями підвищення ефективності реклами як засобу реалізації комунікаційної політики підприємствами готельного господарства України. Окреслено перспективи використання вартісно-орієнтованого управління на підприємствах сфери туризму. Увагу приділено питанню організації музейно-педагогічної діяльності в системі підготовки викладачів вищої школи до виховної роботи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.357 я431 + Л8/9 я431(0) + У9(4УКР)441.358 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА838775 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського