Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (14)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>K=ОБЛИЦЮВАНН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 79
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Кулаков Д. А. 
Применение штампованных коронок, облицованных полимерными материалами / Д. А. Кулаков // Вісн. стоматології. - 1999. - № 1. - С. 33-34. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Описано досвід виготовлення коронок з застосуванням методики нанесення ретенційної кришки на металеву основу за допомогою гальванопластики з наступним облицюванням.


Ключ. слова: штамповані зубні коронки, виготовлення, ретенційна крошка, гальванопластика, облицювання
Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Епифанцева Т. А. 
Влияние схемы уплотнения на распределение свойств материала облицовок кумулятивных зарядов при их формировании из гетерогенной порошковой композиции / Т. А. Епифанцева, И. Д. Мартюхин, О. В. Михайлов, Г. Г. Сердюк // Порошковая металлургия. - 2000. - № 11-12. - С. 21-27. - Библиогр.: 2 назв. - рус.

Проведено експериментальне та числове (методом кінцевих елементів) дослідження впливу схеми формування на розподіл властивостей облицювання кумулятивних зарядів, що виготовляються з композиційного гетерогенного порошкового матеріалу. Розроблено методику експериментального дослідження кінетики течії частинок порошку. Показано, що використання складових пуансонів та розбиття матеріалу, що формується на ряд підобластей з їх почерговим ущільненням забезпечує найбільш рівномірне розподілення густини виробів. Розглянуто вплив напрямку сил тертя об стінки матриці на процес ущільнення виробів, що мають неперпендикулярні до напрямку пресування поверхні. Отримані результати дозволили вибрати оптимальну схему пресування з урахуванням технологічних особливостей, пов'язаних зі складом порошкового матеріалу та службовими характеристиками.


Ключ. слова: уплотнение, облицовка, кумулятивный заряд, порошок, композиция, гетерогенная структура, частица, кинетика, поверхность, пресс-форма, модель, ксерорадиограмма
Індекс рубрикатора НБУВ: К390.4-1 + К781.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Перспективні напрямки проектування житлових та громадських будівель : Зб. наук. пр. / ред.: В. Б. Шевельов; Укр. зонал. наук.-дослід. і проект. ін-т по цивіл. буд-ву, м.Київ (КиївЗНДІЕП). - К., 2001. - 140 c. - укp.

Розглянуто сучасні напрямки формування житлового середовища, питання архітектурної типології, методики проектування та створення нормативної бази цивільного будівництва, а також архітектурно-екологічні проблеми міського розвитку. Висвітлено особливості проектування вітчизняних і зарубіжних багатофункціональних комплексів, дошкільних і навчальних закладів різних типів за складних екологічних умов. На підставі особливостей проектування соціального житла та формування колористики будівель розглянуто архітектурну екологію. Показано особливості застосування архітектурно-типологічної системи "ГІТОР" у будівництві, прийомів облицювання й утеплення сучасних будівель, а також засобів монументально-декоративного мистецтва в інтер'єрах різноманітних підприємств і закладів. Наведено спогади архітекторів В.І.Єжова, В.Г.Штолька та В.Г.Дубка про колишнього головного архітектора Києва та співробітника КиївЗНДІЕП І.М.Іванова.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н71-022я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС36059 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Шумик Д. В. 
Суперпластифікована цементно-водяна композиція для ремонту гірських тунелів : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.05 / Д. В. Шумик; Харк. держ. акад. залізнич. трансп. - Х., 2001. - 23 c. - укp.

Розроблено суперпластифіковану цементно-водяну суспензію (СПЦВС) з низьким В/Ц (зі збереженням її високого рівня плинності), високою міцністю цементного каменю та кінетикою твердіння за зниженої (4 °C) температури. Розвинуто уявлення про реологічні властивості (динамічну в'язкість, міцність на зсув і проникну здатність), гідратацію, структуроутворення, структуру та міцність цементного каменю зі СПЦВС. Встановлено критерії в'язкості, В/Ц і міцності, на базі яких розроблено оптимальний склад СПЦВС. Розроблена композиція успішно пройшла виробничо-експлуатаційні випробування та впроваджена на дослідній ділянці сильно обводненого аварійно-небезпечного гірського тунелю на Львівській залізниці та на ділянці, аналогічній за станом, Харківського метрополітену під час їх ремонту, а також у ході ремонту аварійної бутобетонної опори з кам'яним облицюванням мосту на Південній залізниці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.532-083-3 + Н332.325

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА314013 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Чернишевська Л. Ю. 
Створення водоощадливих конструкцій каналів зрошувальних систем : Автореф. дис... д-ра техн. наук: 06.01.02 / Л. Ю. Чернишевська; Ін-т гідротехніки і меліорації. - К., 2001. - 33 c. - укp.

Викладено основи створення водоощадливих конструкцій каналів у процесі проектування, будівництві, експлуатації зрошувальних систем за різних грунтових умов, які забезпечують екологічну надійність прилеглих до каналів земель. Здійснено системні дослідження роботи облицювання спільно з їх грунтовими основами у процесі будівництва, експлуатації каналів з різними конструкціями облицювання на зрошувальних системах півдня України та Поволжя. Визначено фільтраційні втрати, коефіцієнти фільтрації, протифільтраційну ефективність, фільтраційні опори сучасних конструкцій облицювань. Висвітлено технологію будівництва дамб каналів, у тому числі з місцевих грунтів, з оптимальними параметрами грунтової основи, які забезпечать мінімальні фільтраційні втрати через облицювання. Розроблено заходи щодо мінімізації фільтраційних втрат із каналів різного порядку у ході проектування та будівництва нових і після довготривалої експлуатації існуючих зрошувальних систем.


Індекс рубрикатора НБУВ: П062.324(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА314624 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Скрипник І. Л. 
Порівняльна оцінка методів фіксації різноманітних облицювальних матеріалів на каркасі суцільнолитих незнімних протезів : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.22 / І. Л. Скрипник; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. - К., 2001. - 21 c. - укp.

Проаналізовано використання суцільнолитих незнімних метало-композитних протезів та обгрунтовано заходи щодо покращання якості фіксації полімерного облицювання на металевому каркасі зубного протеза та підвищення властивостей самих облицювальних полімерів. Під час використання суцільнолитих незнімних металевопластмасових протезів, виготовлених за загальноприйнятою методикою, виявлено зниження функціональних та естетичних якостей протезів. Це виражається у зміні первинного кольору облицювального полімеру, його відшаруванні від металевого каркаса протеза, особливо у приясеневій ділянці штучної коронки, на якій утруднена механічна фіксація двох різнорідних матеріалів. Спостережено стирання облицювального полімеру на жувальній поверхні протеза, під дією жувального навантаження. Розроблено режими полімеризації пластмаси "Синма-74" та "Синма-М", за яких підвищуються механічні показники цих матеріалів. Удосконалено методи макроекономічного механізму фіксації полімерів на металевих каркасах, запропоновано ретенційні елементи нової геометричної форми у вигляді напівсфери. Подано режими електролітичного розтравлювання поверхні металевого каркаса зубного протеза й утворення мікромеханічних ретенційних елементів на усій його поверхні. Це збільшує площу зчеплення між двома різнорідними матеріалами. Поліпшено механічні показники облицювальних полімерів і підвищено якість фіксації їх на металевому каркасі суцільнолитого незнімного протеза, що дозволяє продовжити термін користування цими протезами зі збереженням естетичних і функціональних якостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62с03

Шифр НБУВ: РА313238 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Вісник Житомирського інженерно-технологічного інституту. N 17. Технічні науки / ред.: П. П. Мельничук. - Житомир, 2001. - 144 с. - укp.

Розглянуто актуальні проблеми машинознавства, радіотехніки та телекомунікацій, інформатики, обчислювальної техніки та автоматизації, а також розробки корисних копалин. Проаналізовано вплив методу прокатування та пресування на щільність і пористість композиційних матеріалів на основі термографеніту. Висвітлено інтегральні підходи до кількісної оцінки ефективності електромеханічного перетворення та дисипації енергії в об'ємі в'язкопружних п'єзоелектричних тіл. Розкрито причини виникнення, наведено методику розрахунку та кінцеві вирази для додаткових похибок рекурентного алгоритму фільтрації параметрів незбуреної поліноміальної траєкторії. Акцентовано увагу на питаннях структурно-алгоритмічної побудови високочутливих вимірювальних радіометричних систем. Описано методику ідентифікації позаштатних ситуацій бортових систем космічного апарата, методику підвищення точності згладжування кутових координат космічного об'єкта в однопунктних радіолокаційних станціях. Наведено результати досліджень хімічного вивітрювання високоміцних гірських порід в облицюванні споруд.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж.я54(4Укр)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69027/Тех. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Родіонцев А. Б. 
Технологія реставрації керамічних великорозмірних елементів облицювання фасадів багатоповерхових будинків : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.08 / А. Б. Родіонцев; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2002. - 21 c. - укp.

Наведено методику вибору організаційно-технологічних рішень, яка базується на формуванні варіантів структур комплексного технологічного процесу, поетапному відборі раціональних структурних елементів процесу відновлення облицювання фасадів, виявленні раціональних меж застосування технологічних рішень залежно від параметрів полів пошкоджених фасадів. Розроблено практичні рекомендації щодо виконання технологічних процесів: обстеження облицювання фасадів, виготовлення та використання складових полімерних розчинів, виробництва керамічних елементів облицювання, заміни та відновлення керамічних великорозмінних плит і пошкоджених фігурних елементів. Надано рекомендації щодо експлуатації засобів риштувань з використанням оснащення альпіністів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н71-082.06

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА320650 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Иващенко Л. А. 
Повышение адгезии пластмассовой облицовки к металлическим зубным протезам / Л. А. Иващенко, Г. В. Русаков, В. И. Иващенко // Порошковая металлургия. - 2002. - № 11-12. - С. 16-21. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Розроблено технологію плазмохімічного модифікування поверхні металевої основи зубного протезу з метою міцної фіксації пластмасового облицювання. Визначено оптимальний склад газового середовища для плазмохімічної обробки. Встановлено, що утворений у процесі даної обробки адгезійний шар у 2,4 - 4,6 рази підвищує міцність зчеплення металевої основи з пластмасою марок евікрол і карбодент. Запропонований спосіб модифікування поверхні нетрудомісткий, процес обробки короткочасний (15 - 20 хв), устаткування нескладне.


Ключ. слова: металлопластмассовые зубные протезы, плазмохимическая обработка, адгезионный слой, прочность сцепления, эвикрол, карбодент
Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62с03

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Будівлі та споруди із застосуванням нових конструкцій та матеріалів : Матеріали 28 міжнар. наук. конф. студ., аспірантів і молодих вчених. Т. 1 / ред.: Є. В. Горохов. - Макіївка, 2002. - 107 с. - (Вісн. Донбас. держ. акад. буд-ва і архіт.; Вип. 3 (34)). - укp.

Проаналізовано типові помилки, що трапляються під час обробки наукової інформації, наведено рекомендації щодо підвищення результативності роботи з літературою. Розкрито зв'язок сюжетів картин шведського художника Карла Ларссона з національними традиціями та звичаями шведів. Висвітлено особливості розрахунку дії вітру на висотні споруди циліндричної форми. Обгрунтовано необхідність формування в підприємствах будівельної галузі економічної потреби в нововведеннях, а також створення ринку нововведень і сприятливого інноваційного клімату. Проаналізовано прибуток як індикатор фінансового стану підприємства. Розглянуто особливості застосування у дорожньому будівництві відходів вугільної промисловості. Наведено технологічні параметри процесу реставрації облицювання фасадів будинків.

Проанализированы типовые ошибки, случающиеся во время обработки научной информации, приведены рекомендации для повышения результативности работы с литературой. Раскрыта связь сюжетов картин шведского художника Карла Ларссона с национальными традициями и обычаями шведов. Освещены особенности расчета действия ветра на висотные сооружения цилиндрической формы. Обоснована необходимость формирования у предприятий строительной отрасли экономической потребности в нововедениях, а также создания рынка нововедений и благоприятного инновационного климата. Проанализирована прибыль как индикатор финансового состояния предприятия. Освещены особенности использования в дорожном строительстве отходов угольной промышленности. Приведены технологические параметры процесса реставрации облицовки фасадов домов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н.я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69085 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Чернишевська Л. Ю. 
Щодо реконструкції магістрального каналу Краснознам'янської зрошувальної системи / Л. Ю. Чернишевська // Вісн. аграр. науки. - 2002. - № 6. - С. 69-70. - укp.

Наведено рекомендації з наукового обгрунтування раціональної конструкції протифільтраційного облицювання у процесі реконструкції магістрального каналу Краснознам'янскої зрошувальної системи.

Приведены рекомендации научного обоснования рациональной конструкции противофильтрационной облицовки во время реконструкции магистрального канала Краснознаменской оросительной системы.


Індекс рубрикатора НБУВ: П062.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Родіонцев А. Б. 
Особливості формування організаційно-технологічних рішень при проведенні реставрації облицювання керамічних виробів на фасадах багатоповерхових будинків / А. Б. Родіонцев // Містобудування та терит. планув. - 2002. - Вып. 11. - С. 106-111. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711.022-09

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69861 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
13.

Чернишевська Л. Ю. 
Створення водоощадливих конструкцій каналів зрошувальних систем : Автореф. дис... д-ра техн. наук : 06.01.02 / Л. Ю. Чернишевська; УААН. Ін-т гідротехніки і меліорації. - К., 2003. - 33 c. - укp.

Розроблено наукові засади створення водоощадливих конструкцій каналів у ході проектування, будівництва та експлуатації зрошувальних систем за різних грунтових умов, які забезпечують мінімізацію фільтраційних втрат на еколого-меліоративний стан масивів зрошення. Проведено системні дослідження роботи облицювання спільно з їх грунтовими основами у процесі будівництва та експлуатації каналів з різними конструкціями облицювання на зрошувальних системах півдня України та Поволжя. Визначено фільтраційні втрати, коефіцієнти та протифільтраційну ефективність, а також фільтраційні опори сучасних конструкцій облицювань. Розроблено технічні вимоги щодо підготовки грунтової основи каналів, у тому числі із нетрадиційних для гідротехнічного будівництва грунтів, таких як вивітрілі вапняки. Запропоновано заходи щодо мінімізації фільтраційних втрат із каналів різного порядку у разі проектування та будівництва нових та після довготривалої експлуатації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П062.331

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323852 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Бесов А. В. 
Адгезионная прочность соединений материалов для ортопедической стоматологии / А. В. Бесов // Порошковая металлургия. - 2004. - № 5-6. - С. 33-38. - Библиогр.: 9 назв. - рус.

Досліджено змочування, адгезію та міцність зчеплення підкладинки нержавіючої сталі з пластмасою СИНМА та порцеляною марки МК. Показано, що пластмаса добре змочує чисту та плазмонапилену підкладинку до температур менше 800 K, а порцеляна змочує ті ж самі підкладинки - до 1 450 K. Установлено, що плазмонапилені зубні протези з пластмасовим облицюванням збільшують міцність зчеплення в 3 - 5 разів у порівнянні з традиційними.


Ключ. слова: смачивание, адгезия, плазмонапыленная конструкция
Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62с03

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Сухенко Ю. Г. 
Конструктивне забезпечення довговічності розмелювальних елементів конш-рафінерів / Ю. Г. Сухенко, С. Н. Дмітрієв // Харч. пром-сть. - 2005. - № 4. - С. 168-170. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Проаналізовано спрацювання розмелювальних елементів турбо-конш машин типу "Macintyre" у виробництві шоколаду, шоколадних мас і глазурі. Показано, що вони мають значні конструктивні недоліки, які знижують довговічність конш-рафінера, його продуктивність та якість готової продукції. Визначено шляхи підвищення довговічності робочих органів у 2 - 3 рази.


Ключ. слова: спрацювання, статор, ротор, турбо-конш машина, рафінер, гарнітура, облицювання, прогин, деформація
Індекс рубрикатора НБУВ: Л864-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29432 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Островой Д. Ю. 
Прочность и трещиностойкость керамических материалов, предназначенных для металлокерамического протезирования в стоматологии / Д. Ю. Островой, Г. А. Гогоци, С. А. Горбань, С. П. Ошкадеров, В. И. Степкин, А. Н. Бобокал // Пробл. прочности. - 2005. - № 3. - С. 128-139. - Библиогр.: 38 назв. - рус.

Досліджено міцність за умов вісесиметричного згину та тріщиностійкість за умов індентування зразків керамічних матеріалів, що використовуються для облицювання робочої поверхні металокерамічних протезів. Установлено, що міцність визначається головним чином мікроструктурою та впливом режимів спікання зразків. На підставі порівняльних випробувань показано, що керамічні маси "Ультропалін" і Vita omega 900 характеризуються більш однорідним розподілом мікрокристалів лейциту та відповідно більш високою міцністю та тріщиностійкістю, ніж матеріали Duceram Plus і IPS Classic.


Ключ. слова: керамические материалы, прочность, трещиностойкость, индентирование
Індекс рубрикатора НБУВ: Л428.9-106.2 + Р668.6с03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Фліс П. С. 
Пошук шляхів підвищення якості полімерів, які використовуються для облицювання суцільнолитих незнімних протезів / П. С. Фліс, І. Л. Скрипник, Н. В. Ращенко, Г. П. Фліс, Н. І. Жачко // Галиц. лікар. вісн.. - 2005. - 12, № 1. - С. 95-99. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Проведено підбір режимів затвердіння матеріалів "Сінма - 74" та "Сінма - М" за яких механічні показники є найвишими. Доведено, що найефективнішим методом полімеризації є комбінований метод, який складається у послідовному затвердінні полімеру у апараті "ПС-1" з наступним доведенням на водяній бані. Саме за цього методу спостерігаються найкращі механічні показники полімерів, що підтверджує їх рентгеноструктурний аналіз.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62с03

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Войтків С. В. 
Шляхи удосконалювання технічної системи штампування панелей облицювання кузовів автобусів на багатоконтурних електрогідравлічних пресах : Автореф. дис... канд. техн. наук / С. В. Войтків; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". - Х., 2005. - 23 c. - укp.

Розроблено класифікацію деталей кузовів сучасних автобусів за конструктивно-технологічними та виробничо-економічними параметрами. Запропоновано й обгрунтовано принципи їх уніфікації у межах декількох модельних рядів за найбільш складних і трудозатратних у виготовленні великогабаритних панелей зовнішнього облицювання. Обгрунтовано можливість і доцільність більш повного використання принципу уніфікації за технологічного членування великогабаритних облицювальних панелей кузовів автобусів та їх штампування на багатоконтурних електрогідравлічних пресах з використанням універсального технологічного оснащення. Одержано математичну модель, яка описує вплив параметрів уніфікації автобусів та їх кузовів на ефективність виробничої та технологічної систем їх виробництва. Створено нові технологічні процеси відбортовки панелей облицювання даних кузовів на багатоконтурних електрогідравлічних пресах, обгрунтовано критерії їх технологічності. Визначено параметри технологічності великогабаритних панелей зовнішнього облицювання кузовів автобусів та їх типових елементів, штампованих з використанням запропонованих схем. Розвинуто принципи здійснення уніфікації кузовів під час створення типорозмірних рядів автобусів різних класів і призначень на базі одного автомобільного шасі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О335.53-061/069

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА341046 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Гошовський С. В. 
Застосування порошкових матеріалів у технологіях виготовлення кумулятивних зарядів / С. В. Гошовський, О. Г. Драчук, Ю. І. Войтенко; Держ. ком. природ. ресурсів України, Укр. держ. геологорозв. ін-т. - Препр. - К., 2005. - 48 c. - Бібліогр.: с. 42-44. - укp.

Розглянуто основні чинники, які впливають на ефективність перфорації пластів кумулятивними перфораторами. Висвітлено фізичні основи процесу утворення кумулятивного струменя та його взаємодії з мішенню. Проаналізовано вплив основних конструктивно-геометричних парамтерів на ефективність кумулятивних зарядів з облицюванням на основі порошкових композитів, а також технологічних чинників і умов застосування на ефективність кумулятивного прострілювання.

Рассмотрены основные факторы, влияющие на эффективность перфорации пластов кумулятивными перфораторами. Освещены физические основы процесса образования кумулятивной струи и ее взаимодействия с мишенью. Проанализировано влияние основных конструктивно-геометрических параметров на эффективность кумулятивных зарядов с облицовкой на основе порошковых композитов, а также технологических факторов и условий применения на эффективность кумулятивного простреливания.


Індекс рубрикатора НБУВ: И133.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р112211 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Войтенко Ю. І. 
Вплив характеристик фракцій матеріалу порошкового облицювання на ефективність кумулятивного заряду / Ю. І. Войтенко, О. Г. Драчук, В. П. Бугаєць, М. І. Боримчук // Зб. наук. пр. Укр. держ. геологорозв. ін-ту. - 2006. - № 2. - С. 92-97. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Наведено результати дослідження впливу розмірів і форми зерен порошкових матеріалів для облицювань на ефективність дії кумулятивних зарядів. Визначено оптимальні розміри та форму зерен порошкових сумішей, які забезпечують збільшення глибини каналу в мішені.

Приведены результаты исследования влияния размеров и формы зерен порошковых материалов для облицовок на эффективность действия кумулятивных зарядов. Установлены оптимальные размеры и форма зерен порошковых смесей, которые обеспечивают увеличение глубины канала в мишени.

The results of research of influence of the sizes and form of grains of powder materials for facings on efficiency shaped charges are submitted. The optimum sizes and form of grains of powder mixes are established which provide increase of depth of the channel in a target.


Індекс рубрикатора НБУВ: И133-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71494 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського