Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (37)Книжкові видання та компакт-диски (36)Журнали та продовжувані видання (19)
Пошуковий запит: (<.>K=ПДВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 260
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Павлюк І. М. 
Бухгалтерський облік основних господарських операцій в торгівлі за новим Планом рахунків : Практ.-навч. посіб. / І. М. Павлюк; Ін-т менедж. та економіки. - Івано-Франківськ, 2001. - 312 c. - укp.

Розглянуто актуальні питання організації та ведення бухгалтерського обліку основних господарських операцій торговельних організацій та підприємств з урахуванням суттєвих змін у методології бухгалтерського обліку в зв'язку з введенням у дію національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, що відповідають вимогам ринкової економіки та міжнародним стандартам, і нового Плану рахунків бухгалтерського обліку. Наведено рекомендації щодо раціональної організації та ведення бухгалтерського обліку надходження та реалізації товарів і пов'язаних з ними податкових розрахунків з ПДВ, а також доходів і витрат торговельних підприємств і фінансових результатів їх діяльності. Для покращання наочності бухгалтерські записи з обліку основних господарських операцій розглянуто з використанням загальних схем їх обліку з поясненням економічного змісту окремих записів. Облік основних господарських операцій на торговельних підприємствах проведено на підставі раціонального робочого плану рахунків торговельного підприємства, що здійснює різні види торгівлі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.1 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА605108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сергієнко О.  
Економічні уроки обігового оподаткування: обіговий податок, податок на додану вартість, податок з продажу / О. Сергієнко // Людина і політика. - 1999. - № 1. - С. 70-74. - Бібліогр.: 39 назв. - укp.

Розглянуто практику обігового оподаткування у світі та в СРСР. Визначено основні причини зростання популярності ПДВ у Європі. Проаналізовано підходи до функціонування обігового оподаткування в Україні. Розкрито основні проблеми, які постали з запровадженням ПДВ в Україні.


Ключ. слова: обіговий податок, податок на додану вартість, податок з продажу, ставки податків, об'єкт оподаткування, кумулятивний податок з обігу, методи нарахування податків, бюджет
Індекс рубрикатора НБУВ: У526.141.3 + У9(4Укр)261.413

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16653 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сергієнко О.  
Проблеми обліку ПДВ: особливості українського варіанту / О. Сергієнко // Людина і політика. - 1999. - № 5. - С. 60-62. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто проблему обліку ПДВ в Україні, способи обліку, його особливості. Викладено оригінальну систему обліку ПДВ в Україні.


Ключ. слова: податок на додану вартість, податковий і бухгалтерський облік
Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4Укр)20-149.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16653 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Вісник Національного університету водного господарства та природокористування / ред.: В. А. Гурин. - Рівне, 2005. - 213 с. - (Економіка; Вип. 2(30)). - укp.

Розглянуто питання оподаткування та податкового обліку в банківських установах, реформування системи оподаткування ПДВ в Україні. Проаналізовано вітчизняний та зарубіжний досвід розвитку іпотечних відносин. Висвітлено гносеологічні аспекти управління ризиками в маркетинговій діяльності підприємств, методичні аспекти обліку місцевих бюджетів. Описано систему критеріїв оцінки ефективності функціонування систем управління виробництвом. Визначено концептуальні передумови антикризового управління підприємствами.

Рассмотрены вопросы налогообложения и налогового учёта в банковских учреждениях, реформирования системы налогообложения НДС в Украине. Проанализированы отечественный и зарубежный опыт развития ипотечных отношений. Освещены гносеологические аспекты управления рисками в маркетинговой деятельности предприятий, методические аспекты учёта местных бюджетов. Представлена система критериев оценки эффективности функционирования систем управления производством. Определены концептуальные предпосылки антикризисного управления предприятиями.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70434/екон. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Лайко П. А. 
Непряме оподаткування сільськогосподарських товаровиробників : Моногр. / П. А. Лайко, С. О. Осадчий. - К. : ННЦ "Ін-т аграр. екон.", 2005. - 186 c. - Бібліогр.: 192 назв. - укp.

Висвітлено теоретичні, методичні й практичні питання непрямого оподаткування сільськогосподарських товаровиробників, його становлення, механізму непрямих податків та їх ролі в системі оподаткування. Проаналізовано особливості реалізації фіксальної та регулювальної функції податку на додану вартість (ПДВ) у сільському господарстві та їх кількісні характеристики. Розглянуто проблеми уточнення та введення нових термінів ПДВ. Охарактеризовано вплив способів визначення ПДВ на його базу. Наведено пропозиції щодо удосконалення ставок ПДВ для сільськогосподарських товаровиробників, а також з гармонізації вітчизняного непрямого оподаткування до вимог ЄС.

Изложены теоретические, методические и практические вопросы непрямого налогообложения сельскохозяйственных товаропроизводителей, его становления, механизма непрямых налогов и их роли в системе налогообложения. Проанализированы особенности реализации фиксальной и регулирующей функций налога на добавочную стоимость (НДС) в сельском хозяйстве и их количественные характеристики. Рассмотрены проблемы уточнения и введения новых терминов НДС. Охарактеризовано влияние способов определения НДС на его базу. Освещены предложения по усовершенствованию ставок НДС для сельскохозяйственных товаропроизводителей, а также гармонизации отечественного непрямого налогообложения к требованиям ЕС.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.431.45

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА661521 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Вишневский В. П. 
Оценка влияния НДС на экономический рост с использованием методов экономико-математического моделирования / В. П. Вишневский, Л. А. Зуев, Е. А. Амоша, С. М. Попов, С. Г. Стешенко // Економіка пром-сті. - 2004. - № 4. - С. 43-57. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

Сформульовано економічну постановку задачі та побудовано економіко-математичну модель впливу ПДВ на національне виробництво, споживання, заощадження і доходи бюджету. З використанням цієї моделі досліджено вплив додатків у аспекті функціонування трьох взаємозв'язаних секторів - домогосподарств, виробничого та суспільного.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96в611 + У9(4УКР)261.413.872

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Пилявець Р. І. 
Повітрянодесантні війська в операціях "Вихор" (Угорщина, 1956) і "Дунай" (Чехословаччина, 1968) / Р. І. Пилявець; Ін-т історії України НАН України, Нац. акад. оборони України, Укр. ін-т воєн. історії. - К. : РВА "Тріумф", 2005. - 122 c. - (Б-ка воєн. історика). - Бібліогр.: с. 104-111. - укp.

Висвітлено дії частин і з'єднань повітрянодесантних військ (ПДВ) збройних сил СРСР у ході підготовки та проведення військових операцій на території Угорщини в 1956 р. та Чехословаччини в 1968 р. На підставі револіційних подій у даних країнах наведено інформацію щодо застосування радянських ПДВ в операціях "Вихор" і "Дунай", визначено характерні риси та особливості виконання десантниками поставлених бойових завдань.

Освещены действия частей и соединений воздушнодесантных войск (ВДВ) СССР в ходе подготовки и проведения военных операций на территории Венгрии в 1956 г. и Чехословакии в 1968 г. С учетом революционных событий в данных странах приведена информация о применении советских ВДВ в операциях "Вихрь" и "Дунай", определены характерные черты и особенности выполнения десантниками поставленных боевых задач.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц35(2)63-55 + Т3(2)63-54

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА665877 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Азаров М. Я. 
Податок на додану вартість та прогнозування його надходжень до бюджету / М. Я. Азаров, Ф. О. Ярошенко, Т. І. Єфименко, П. П. Андрєєв, Н. Г. Асадча; ред.: Азаров; Н.-д. фін. ін-т при М-ві фінансів України. - К., 2004. - 344 c. - укp.

Розглянуто роль податку на додану вартість (ПДВ) у формуванні доходів державного бюджету. З урахуванням вітчизняного та зарубіжного досвіду розроблено методику прогнозування динаміки ПДВ. Наведено рекомендації з удосконалення справляння ПДВ та методів його прогнозування.

Рассмотрена роль налога на добавленную стоимость (НДС) в формировании доходов государственного бюджета. С учетом отечественного и зарубежного опыта разработана методика прогнозирования динамики НДС. Даны рекомендации по усовершенствованию взыскания НДС и методов его прогнозирования.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.872

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА657406 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Буковинський С. А. 
Бюджетна політика та боргова стратегія України у 2003 році / С. А. Буковинський, Т. П. Вахненко, С. О. Кораблін, О. В. Короткевич, І. О. Луніна, А. В. Федоренко; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. - К., 2002. - 95 c. - укp.

Розкрито причини зниження рівня бюджетних надходжень в Україні у 1997 - 2002 рр., подано пропозиції щодо подолання негативної динаміки надходжень від ПДВ. Висвітлено наслідки реалізації можливих варіантів реформування системи оподаткування доходів фізичних осіб. Обгрунтовано необхідність прийняття бюджетів України лише у контексті довгострокової стратегії управління державним боргом. Проаналізовано політику державних позик та її наслідки для витратної частини державного бюджету. Доведено, що першочергова увага має приділятися формуванню профіцитних бюджетів, встановленню критеріїв боргової безпеки, використанню частини доходів від приватизації на виконання боргових зобов'язань, диверсифікації джерел зовнішнього кредитування.

Раскрыты причины снижения уровня бюджетных поступлений в Украине в 1997 - 2002 гг., приведены предложения по преодолению негативной динамики поступлений от НДС. Освещены последствия реализации возможных вариантов реформирования системы налогообложения доходов физических лиц. Обоснована необходимость принятия бюджетов Украины только в контексте долгосрочной стратегии управления государственным долгом. Проанализирована политика государственных заимствований и ее последствия для затратной части государственного бюджета. Доказано, что первоочередное внимание должно уделятся формированию профицитных бюджетов, установлению критериев долговой безопасности, использованию части доходов от приватизации на исполнение долговых обязанностей, диверсификации источников внешнего кредитования.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА626594 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Економіка / ред.: С. В. Кравець. - Рівне, 2001. - 119 с. - (Вісн. Рівнен. держ. техн. ун-ту; Вип. 4(11)). - укp.

Висвітлено проблеми залучення іноземних інвестиційних вкладень і перспективи їх використання на Рівненщині. Визначено основні чинники дефіциту коштів та проаналізовано економічні наслідки використання різних джерел його покриття. Розкрито сутність поняття "стратегії маркетингу". Наголошено на необхідності формування стратегії маркетингової діяльності на ринку. Обгрунтовано необхідність урахування ризику у ході вибору маркетингової стратегії. Розглянуто питання управління підприємством за умов автоматизації його діяльності. Наведено загальну характеристику програмних продуктів для автоматизації малих підприємств на ринку України. Досліджено вплив зниження податку на прибуток підприємств і організацій та ПДВ на обсяги виробництва підприємств легкої промисловості та формування доходної частини бюджету регіону. Акцентовано увагу на теоретичних засадах лізингових відносин, поняттях та функціях лізингу, розглянуто механізми проведення лізингових операцій. Висвітлено якісні переваги та недоліки лізингу в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я54(4Укр)3

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж70433/Ек. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Бойко О.  
КПУ в 1985-1991 рр.: анатомія кризи (Закінчення) / О. Бойко // Людина і політика. - 2002. - № 3. - С. 21-32. - Бібліогр.: 39 назв. - укp.


Ключ. слова: Демплатформа, ПДВУ, Компартія України, партійна криза
Індекс рубрикатора НБУВ: Ф61(4УКР)273.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16653 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
12.

Науковий вісник Академії державної податкової служби України. Вип. 4(18) / ред.: П. В. Мельник. - Ірпінь, 2002. - 488 с. - укp.

Проаналізовано роль Академії державної податкової служби України у науковому забезпеченні процесів модернізації податкової служби, розвиток податкових відносин як засіб впливу держави на економічні процеси. Розглянуто питання про зміст, цілі та напрями забезпечення ефективності модернізації податкової служби, питання про вдосконалення податкового законодавства. Розкрито організаційно-правові основи здійснення лізингу (оренди) державного та комунального майна. Висвітлено проблеми організаційного проектування функціональної структури податкових органів. Описано специфіку застосування методів навчання спеціалістів для податкових органів України. Викладено деякі аспекти організаційно-методичного удосконалення діяльності податкових органів, сучасні аспекти методики фінансового аналізу платників податків, податкові аспекти обмеження рівня тіньової економіки. Проведено оцінку ефективності механізму бюджетного відшкодування ПДВ і пропозиції щодо його реформування. Визначено базу оподаткування та структури надходжень податків. Проаналізовано вплив змін у податковому законодавстві на стан банківської системи України.

Проанализированы роль Академии государственной налоговой службы Украины в научном обеспечении процессов модернизации налоговой службы, развитие налоговых отношений как средство влияния государства на экономические процессы. Рассмотрены вопросы содержания, целей и направлений обеспечения эффективности модернизации налоговой службы, усовершенствования налогового законодательства. Раскрыты организацинно-правовые основы осуществления лизинга (аренды) государственного и коммунального имущества. Освещены проблемы организационного проектирования функциональной структуры налоговых органов. Описана специфика применения методов обучения специалистов для налоговых органов Украины. Изложены некоторые аспекты организационно-методического усовершенствования деятельности налоговых органов, современные аспекты методики финансового анализа налогоплательщиков, налоговые аспекты ограничения уровня теневой экономики. Проведена оценка эффективности механизма бюджетного возмещения НДС и предложения по его реформированию. Определены база налогообложения и структуры поступлений налогов. Проанализированы влияние изменений в налоговом законодательстве на положение банковской системы Украины, взаимоотношения налогоплательщиков, налоговых органов и других органов исполнительной власти при взыскании ресурсных платежей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х822я54(4УКР)3

Шифр НБУВ: Ж70599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Наукові записки Національного університету "Острозька академія" / ред.: І. Д. Пасічник. - Острог, 2004. - 414 с. - (Економіка; Вип. 6). - укp.

Розглянуто актуальні питання трансформації соціально-економічної системи в Україні, розвитку підприємництва, функціонування фінансової системи та соціальної сфери. Проаналізовано політику держави у сфері відшкодування ПДВ, розкрито концептуальні основи та описано фіскальну компоненту вітчизняної моделі універсального акцизу за умов ринкових перетворень, особливості обліку податку на додану вартість на сільськогосподарських підприємствах. Висвітлено роль фінансової системи країни в обмеженні тіньової економіки. Визначено напрямки удосконалення системи оподаткування малого та середнього бізнесу в державі, покращення інвестиційного клімату. Розкрито вплив ризиків на фінансові результати діяльності акціонерних товариств, теоретичні основи формування ринку інновацій в аграрній сфері, викладено підходи до моделювання розвитку регіональних АПК. Описано механізм регулювання процесу самозайнятості на регіональному ринку праці, систему соціального страхування як складову частину соціальної політики України, стратегії комплексного розвитку соціальної сфери села.

Рассмотрены актуальные вопросы трансформации социально-экономической системы в Украине, развития предпринимательства, функционирования финансовой системы и социальной сферы. Проанализирована политика государства в сфере возмещения НДС, раскрыты концептуальные основы и описаны фискальная компонента отечественной модели универсального акциза в условиях рыночных преобразований, особенности учёта налога на добавленную стоимость на сельскохозяйственных предприятиях. Освещена роль финансовой системы страны в ограничении теневой экономики. Определены направления усовершенствования системы налогообложения малого и среднего бизнеса в государстве, улучшения инвестиционного климата. Изучено влияние рисков на финансовые результаты деятельности акционерных обществ, раскрыты теоретические основы формирования рынка инноваций в аграрной сфере, изложены подходы к моделированию развития региональных АПК. Описаны механизм регулирования процесса самозанятости на региональном рынке труда, система социального страхования как составная часть социальной политики Украины, стратегии комплексного развития социальной сферы села.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69992/Ек. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Податок на додану вартість в Україні : Посіб. для студ. вищ. навч. закл. / ред.: Ф. О. Ярошенко; Нац. акад. держ. податк. служби. - Ірпінь, 2004. - 393 c. - Бібліогр.: 57 назв. - укp.

Висвітлено особливості адміністрування податку на додану вартість (ПДВ) операцій з давальницькою сировиною, оподаткування у вільних економічних зонах, експортних операцій та методи визначення податкових зобов'язань. Викладено методику розрахунку ПДВ, проаналізовано механізм впливу ПДВ на фінансово-господарську діяльність платників. Наведено методичні рекомендації до прогнозування ПДВ.

Освещены особенности администрирования налога на прибавочную стоимость (НДС) операций с давальческим сырьем, налогообложения в свободных экономических зонах, экспортных операций, методы определения налоговых обязательств. Изложена методика расчёта НДС, проанализирован механизм влияния НДС на финансово-хозяйственную деятельность плательщиков. Приведены методические рекомендации к прогнозированию НДС.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.872я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА656472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Бондаренко Н. І. 
Фінанси підприємств : Навч.-метод. посіб. для студ. / Н. І. Бондаренко, Г. І. Войчук; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. - Х., 2004. - 61 c. - укp.

Розглянуто питання організації фінансів та фінансової роботи на сільськогосподарських підприємствах, описано розрахункові та касові операції, особливості визначення оподатковуваного прибутку підприємств, порядок розрахунку суми ПДВ за ставкою 20 %.

Рассмотрены вопросы организации финансов и финансовой работы на сельскохозяйственных предприятиях, описаны расчётные и кассовые операции, особенности определения облагаемой прибыли предприятий, порядок расчёта суммы НДС по ставке 20 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)232.1-149.3я73-4 + У9(4УКР)321.0-93я73-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА654769 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Цибок В. О. 
Бюджетне регулювання розвитку АПК України за рахунок спеціальних режимів та механізмів оподаткування : монографія / В. О. Цибок. - К., 2008. - 116 c. - Бібліогр.: с. 112-115. - укp.

Висвітлено теоретичні положення бюджетного регулювання розвитку агропромислового комплексу (АПК) України. Розглянуто особливості сучасного АПК, механізм його бюджетного регулювання. Особливу увагу приділено бюджетній підтримці сільськогосподарського виробництва за рахунок запровадження спеціальних режимів прямого оподаткування та справляння ПДВ з сільськогосподарських підприємств України. Запропоновано методику оцінки фінансової підтримки за рахунок виплати сільськогосподарським товаровиробникам дотацій переробними підприємствами. Проаналізовано фінансову підтримку агропромислового виробництва шляхом здешевлення кредитів комерційних банків.

Освещены теоретические положения бюджетного регулирования развития агропромышленного комплекса (АПК) Украины. Рассмотрены особенности современного АПК, механизм его бюджетного регулирования. Особое внимание уделено бюджетной поддержке сельскохозяйственного производства за счет внедрения специальных режимов прямого налогообложения и взимания НДС с сельскохозяйственных предприятий страны. Предложена методика оценки финансовой поддержки за счет выплаты сельскохозяйственным товаропроизводителям дотаций перерабатывающими предприятиями. Проанализирована финансовая поддержка агропромышленного производства путем удешевления кредитов коммерческих банков.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.532.321-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА696505 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Щекович О. С. 
Використання бюджетних коштів підприємствами агропромислового комплексу України : Моногр. / О. С. Щекович. - Д. : Наука і освіта, 2007. - 226 c. - Бібліогр.: с. 199-214. - укp.

Розглянуто питання підвищення ефективності використання бюджетних коштів підприємствами агропромислового комплексу. Подано теоретичне обгрунтування економічного терміна "державний бюджет" як основного елементу фінансових відносин, що складаються між державою і суб'єктами господарювання. Узагальнено зарубіжний досвід підтримки та регулювання сільськогосподарського виробництва, на підставі чого запропоновано використання в Україні методів страхування ризиків і регулювання виробництва окремих видів сільськогосподарської продукції. Запропоновано шляхи стабілізації фінансового стану сільгоспвиробників через впровадження фінансового оздоровлення сільгоспідприємств, що базується на бюджетуванні. Обгрунтовано необхідність удосконалення системи оподаткування сільськогосподарських підприємств з метою створення рівних умов оподаткування і іншими суб'єктами господарювання. Визначено економічне значення застосування диференційованих ставок податку на додану вартість (ПДВ).

Рассмотрены вопросы повышения эффективности использования бюджетных средств предприятиями агропромышленного комплекса. Дано теоретическое обоснование экономического термина "государственный бюджет", как основного элемента финансовых отношений, складывающихся между государством и субъектами хозяйствования. Обобщен зарубежный опыт поддержки и регулирования сельскохозяйственного производства, на основе чего предложено использование в Украине методов страхования рисков и регулирования производства отдельных видов сельскохозяйственной продукции. Предложены пути стабилизации финансового состояния сельхозпроизводителей через внедрение финансового оздоровления сельхозпредприятий, базирующемся на бюджетировании. Обоснована необходимость усовершенствования системы налогообложения сельскохозяйственных предприятий с целью создания равных условий налогообложения с другими субъектами хозяйствования. Определено экономическое значение применения дифференцированных ставок налога на добавленную стоимость (НДС).


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.532.321

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА682791 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Державне регулювання розвитку ЗЕД в умовах міжнародних інтеграційних процесів / ред.: С. Ф. Поважний. - Донецьк, 2005. - 296 с. - (Зб. наук. пр. Донец. держ. ун-ту упр. Сер. Держ. упр.; Т. 6, вип. 52). - укp. - рус.

Висвітлено теоретико-методологічні засади державного управління зовнішньоекономічною діяльністю (ЗЕД). Викладено сучасні методологічні підходи до державного управління регіональним розвитком. Наведено оцінку методів державного регулювання митної політики України. Проаналізовано особливості оподаткування ПДВ-послуг у ЗЕД. Розглянуто питання інституціального захисту прав інтелектуальної власності у контексті європейської інтеграції АПК, реформування управління міжнародними перевезеннями залізницею, а також управління ефективністю зовнішньоторговельних операцій промислових підприємств. Визначено світові тенденції та напрямки регулювання національної галузі металургійної промисловості.

Освещены теоретико-методологические основы государственного управления внешнеэкономической деятельностью (ВЭД). Изложены современные методические подходы к государственному управлению региональным развитием. Приведена оценка методов государственного регулирования таможенной политики Украины. Проанализированы особенности налогообложения НДС-услуг в ВЭД. Рассмотрены вопросы институциальной защиты прав интеллектуальной собственности в контексте европейской интеграции АПК, реформирования управления международными перевозками железной дорогой, а также управления эффективностью внешнеторговых операций промышленных предприятий. Определены мировые тенденции и направления регулирования национальной отрасли металлургической промышленности.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)80-21,01я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70751/Держ.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Збірник наукових праць Черкаського державного технологічного університету / ред.: Ю. Г. Лега. - Черкаси, 2005. - 333 с. - (Екон. науки; Вип. 14). - укp.

Розглянуто питання модернізації управління в АПК України в контексті євроінтеграції. Проаналізовано інституціональні перспективи і фактори розвитку підприємництва в країні. Викладено концептуальні підходи до забезпечення конкурентоспроможності підприємств, методологічні підходи до факторів економічного зростання і розвитку національної економіки. Висвітлено фінансові аспекти організації процесу інвестиційного забезпечення розвитку об'єктів ринку нерухомості. Описано метод векторного прогнозування рейтингу підприємств для диференціації ставок ПДВ. Наведено рекомендації щодо удосконалення організації діяльності служби внутрішнього аудиту банків. Розкрито економічний зміст і теоретичні основи управління бюджетним ризиком. Представлено порівняльну характеристику європейської та американської систем іпотечного кредитування.

Рассмотрены вопросы модернизации управления в АПК Украины в контексте евроинтеграции. Проанализированы институциональные перспективы и факторы развития предпринимательства в стране. Изложены концептуальные подходы к обеспечению конкурентоспособности предприятий, методологические подходы к факторам экономического роста и развития национальной экономики. Освещены финансовые аспекты организации процесса инвестиционного обеспечения развития объектов рынка недвижимости. Представлен метод векторного прогнозирования рейтинга предприятий для дифференциации ставок НДС. Приведены рекомендации по усовершенствованию организации деятельности службы внутреннего аудита банков. Раскрыты экономическое содержание и теоретические основы управления бюджетным риском. Представлена сравнительная характеристика европейской и американской систем ипотечного кредитования.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70822/Ек.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Науковий вісник Волинського державного університету ім. Л.Українки / ред.: І. Я. Коцан. - Луцьк, 2007. - 251 с. - (Екон. науки; N 12). - укp.

Розглянуто мінімальну заробітну плату як елемент системи державного регулювання оплати праці. Викладено основні концепції українських учених у сфері нормування праці. Висвітлено методологічні основи формування сучасної парадигми державного регулювання цін. Визначено соціальний капітал як елемент сталого економічного розвитку суспільства. Розкрито засади розвитку соціально-трудового партнерства, організаційно-економічні засади розвитку міжсекторного партнерства в контексті реалізації соціальної політики. Проаналізовано перспективи використання сек'юритизації як засобу оптимізації кредитного портфеля банків, діяльність банків з іноземним капіталом. Описано механізм управління державним боргом в Україні, особливості державної політики у сфері відшкодування ПДВ.

Рассмотрена минимальная заработная плата как элемент системы государственного регулирования оплаты труда. Изложены основные концепции украинских учёных в сфере нормирования труда. Освещены методологические основы формирования современной парадигмы государственного регулирования цен. Определен социальный капитал как элемент устойчивого экономического развития общества. Раскрыты основы развития социально-трудового партнёрства, организационно-экономические основы развития межсекторного партнёрства в контексте реализации социальной политики. Проанализированы перспективы использования секъюритизации как средства оптимизации кредитного портфеля банков, деятельность банков с иностранным капиталом. Описаны механизм управления государственным долгом в Украине, особенности государственной политики в сфере возмещения НДС.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)я54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69212 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського