Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (16)Наукова електронна бібліотека (378)Автореферати дисертацій (44)Книжкові видання та компакт-диски (340)Журнали та продовжувані видання (47)
Пошуковий запит: (<.>K=ЧИТАЧІ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 468
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Яременко М.  
Бібліотека Київського Пустинно-Миколаївського монастиря XVIII ст.: "життя" книг / М. Яременко // Медієвістика. Історія Церкви, науки і культури: Просемінарій. - К., 2000. - Вип. 4. - С. 119-142. - Бібліогр.: 113 назв. - укp.

Наведено відомості про бібліотеку обителі, книжковий фонд, шляхи поповнення книгозбірні. Зроблено спробу простежити читаність книг чернецтвом монастиря, яка базується на дослідженні маргіналій і фізичного стану книг. Встановлено, що відсоток читачів монастирської книгозбірні був відносно низьким, хоча 2/3 братії були грамотними.


Ключ. слова: книгозбірня, маргіналії, книжний репертуар.
Індекс рубрикатора НБУВ: Э372.27-647.2 + Ч734(4Укр)759.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70192 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Каталог стародрукованих книг, що зберігаються у Центральному державному історичному архіві України у м. Києві (ЦДІАК України) 1494-1764 рр. / упоряд.: О. Г. Полегайлов; НАН України. Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського, Центральний держ. історичний архів України (Київ). - К., 1999. - 266 c. - укp.

Каталог репрезентує найбільш давню частину збірки ЦДІАК України - стародруковані книги 1494-1764 рр. У запропонованому виданні подаються описи 414 стародруків; відповідно до набору певним друкарським шрифтом - латинським (антиквою і готичним), грецьким, кириличним (старослов'янським) та різновидом кириличного шрифту - гражданським (світським), книги поділено на 3 самостійні розділи: І розділ - книги, друковані латинським і грецьким шрифтами (235 одиниць); ІІ розділ - книги, друковані кириличним шрифтом (125 одиниць); ІІІ розділ - книги, друковані гражданським шрифтом (54 одиниці). Каталог нараховує порівняно велику кількість латиношрифтних видань вітчизняного друку (книги видані польською, латинською, німецькою і французькою мовами), котрі були випущені в світ в друкарнях Львова, Києва, Чернігова, Бердичева, Почаєва, Вільнюса, Несвіжа, Москви і Петербурга. Велику історичну цінність становлять також додані до стародруків і описані у каталозі різноманітні рукописні додатки: статути, декрети, хронікальні записи подій ХVІ-ХVІІІ ст., рукописні книги. В описових позиціях каталогу наводяться численні власницькі записи і поміти, які дозволяють простежити шляхи міграції стародруків, з'ясувати рівень писемності та культури населення нашої Вітчизни у ХVІІ-ХVІІІ ст., а також соціальний стан власників стародруків - читачів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч811.483 + Т223 я18

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА589999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Різун В. В. 
Нариси про текст. Теоретичні питання комунікації і тексту / В. В. Різун, А. І. Мамалига, М. Д. Феллер. - К. : РВЦ "Київ. ун-т", 1998. - 335 c. - Бібліогр.: 110 назв. - укp.

Представлено три наукові нариси, які є цілком самостійними дослідженнями. У першому нарисі "Аспекти теорії тексту" розкривається загальне уявлення про текст як продукт авторської творчості, предмет читацького сприймання і розуміння, засіб впливу, а також як відносно самостійну інформаційну систему. У другому нарисі "Синтаксис тексту" досліджуються можливості виокремлення певного ряду мовних одиниць (речення, складне синтаксичне ціле, висловлювання про предмет мовлення, текст), які формуються на грунті текстових зв'язків і відношень компонентів. У третьому нарисі "Текст як модель комунікативного акту" представлено концепцію тексту як створюваної і оброблюваної автором моделі комунікативного акту з читачем. Спираючись на думки Арістотеля щодо процесу "промови", які містяться у "Риториці" давньогрецького філософа, на сучасні психолінгвістичні погляди, теорії перекладу і редагування, висловлювання видатних вчених автор цього нарису розглядає функціонування тексту у "вільному спілкуванні", коли читач (слухач) у процесі читання (слухання) позбавлений можливості перепитати автора, а кількість читачів є невизначено великою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш107.70 + Ш141.4-70

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА592115 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Корнелюк І. В. 
Оптимізація системи обслуговування читачів в НБУ / І. В. Корнелюк // Науково-технічні бібліотеки в єдиному інформаційному просторі України. - К., 2000. - С. 95. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч738.7(4Укр)581.1



      
Категорія:    
5.

Ільганаєва В. О. 
Організація діяльності бібліотек : Навч. посіб. для студ. / В. О. Ільганаєва, М. С. Слободяник; Харк. держ. акад. культури. - Х. : Діскус, 1998. - 84 c. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Висвітлено стратегічні напрями управління бібліотекою, основні орієнтири стратегічного розвитку бібліотек, програмно-цільовий підхід до планування бібліотечної діяльності. Розглянуто питання розвитку кадрового потенціалу бібліотек, основні типи організаційної структури бібліотек, проблеми організації праці бібліотекарів і читачів за умов впровадження інформаційних технологій. Особливу увагу приділено визначенню ролі маркетингу у бібліотеці як елемента організації та управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(0/8)7 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА599412 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Галамага Т. Ю. 
Проблеми вивчення читацького попиту підлітків / Т. Ю. Галамага // Вісн. Харк. держ. акад. культури. - 2000. - Вип. 3. - С. 83-89. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто результати вивчення попиту на художню літературу читачів підліткового віку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч739.03 + Ч739.819:Ш6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70200 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Гордієнко Г. Л. 
Підприємництво в інформаційно-бібліографічній діяльності / Г. Л. Гордієнко. - К. : Знання, 1999. - 22 c. - укp. - рус.

Засобами більш повного задоволення попиту населення на інформаційно-бібліотечні послуги є удосконалення традиційних форм обслуговування читачів, а також впровадження в практику бібліотек нових, більш якісних платних послуг. Бібліотека не розглядає платні послуги як додаткове джерело фінансування, не ставить завдання одержувати великі прибутки, головне полягає у найповнішому, оперативному і якісному задоволенні запитів читачів певних категорій. Тому підприємництво прокладає шляхи в бібліотечній сфері. Саме завдяки підприємництву бібліотеки в такій складній економічній ситуації мають змогу вдосконалювати форми і методи своєї роботи, а платні послуги спрямовувати на реалізацію різноманітних запитів читачів, серед яких найбільш розповсюдженими стали такі як: ксерокопіювання, звукозаписування, підготовка інформаційно-бібліографічних списків, передача в оренду приміщень, організація відеосалонів тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)к94 + Ч75 я44

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р87075 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Українська книга в іменних фондах Наукової бібліотеки Одеського державного університету ім. І.І.Мечникова : Бібліогр. покажч. / ред.: М. Подрєзова, В. Самодурова; упоряд.: Є. Савельєва,; Одес. держ. ун-т ім. І.І.Мечникова. Наук. б-ка. - О. : АстроПринт, 1999. - 281 c. - укp.

Представлено тематичний бібліографічний покажчик, який укладено з метою інформування читачів про наявність книг про Україну в іменних фондах. Принципами відбору книг були: видання українською мовою, незалежно від місця друку; видання про Україну, всіма мовами, видані в усьому світі; видання всіма мовами на будь-яку тему, видані на території сучасної України та видання українських авторів. Описи фондів подано за алфавітом колишніх власників цих фондів: Воронцових, Готалова-Готліба, Григоровича, Лупанова, Петруня, Строганова, Терещенка, Шильдера. У межах кожного розділу матеріал систематизовано за схемою, де послідовність розділів є такою, як у третьому виданні міжнародної Універсальної десятичної класифікації (УДК). Всі описання наведено в сучасній орфографії. Покажчик має в своєму складі допоміжні покажчики: іменний (містить прізвища авторів, перекладачів, редакторів, упорядників, а також осіб, яким присвячено публікації - персоналії), географічний (включає назви фізико-географічних, історико-географічних та економіко-географічних об'єктів).


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч736.7(4УКР)571.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА592242 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Макар Ю. І. 
Історія України від найдавніших часів до наших днів : Навч. посіб. для студ. вузів / Ю. І. Макар, Б. Ф. Білецький, А. П. Коцур, В. П. Коцур, А. І. Павко; Чернів. держ. ун-т ім. Ю.Федьковича. - 2-е вид., переробл. та доп. - Чернівці, 1998. - 335 c. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Видання знайомить читачів з найважливішими проблемами історії України, звертає увагу на маловідомі сторінки минулого, розкриває багатогранність та неоднозначність історичного процесу, показує боротьбу за державність України в усій її складності й суперечливості. З урахуванням сучасних наукових поглядів автори уточнюють низку концептуальних положень, оцінок історичних подій та постатей. Виклад матеріалу подається в хронологічному порядку і охоплює основні періоди, виділені в руслі сучасної наукової концепції історії України, в основу якої покладено схеми М.С.Грушевського та його послідовників.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА585985 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Благовірна Н.  
Видавнича продукція "Українсько-Руської Видавничої Спілки" (1899 - 1932): автори та читачі / Н. Благовірна // Зб. пр. н.-д. центру періодики. - 2004. - Вип. 12. - С. 178-186. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч617.4(4УКР)712.9г

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69017 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
11.

Харчук Н. В. 
Разработка информационно-справочной системы "Библиотека" / Н. В. Харчук // Вісн. Харк. держ. акад. дизайну і мистец. - 2005. - № 3. - С. 171-179. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Розглянуто застосування сучасних технологій для створення бази даних бібліотеки, яка дозволяє зберігати всю необхідну інформацію, а також створення простого у використанні програмного забезпечення, що може бути задіяне в бібліотеках для обліку книжкового фонду, а також здійснення обороту книг. Розглянуто опис роботи програмного забезпечення. Розробка дозволяє полегшити роботу бібліотекаря, а також зменшити час на пошук необхідної інформації про книги, видавництва та читачів бібліотеки. У програмі реалізована процедура пошуку необхідної книги, газети або журналу як за повною, так і за частковою інформацією.

Рассмотрено применение современных технологий для создания базы данных библиотеки, позволяющей сохранять всю необходимую информацию, а также создание простого в использовании программного обеспечения, которое может быть задействовано в библиотеках для учета книжного фонда, а также оборота книг. Рассмотрено описание работы программного обеспечения. Разработка позволяет облегчить работу библиотекаря, а также уменьшить время на поиск необходимой информации о книгах, издательстве и читателях библиотеки. В программе реализована процедура поиска необходимой книги, газеты или журнала, как по полной, так и по частичной информации.

In the article the application of modern technologies for creation of data-base library is considered, allowing keeping all necessary information, and also creation of simple in the use software which can be used in libraries for consideration of bookfund, and also turn of books. Besides, in clause the description of software is considered. My development will allow facilitating work of librarian, and also decreasing time on the search of necessary information about books, publishing houses and readers of library. In the program the procedure of search of the required book, newspaper or magazine both on complete is realized, and on partial information.


Ключ. слова: библиотека, информационно-справочная система
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71480 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Сніцарчук Л. В. 
Українська сатирично-гумористична преса Галичини 20 - 30 рр. ХХ ст. Історико-функціональний аспект та інтерпретаційні особливості / Л. В. Сніцарчук; НАН України. Львів. наук. б-ка ім. В.Стефаника. Наук.-дослід. центр періодики. - Л., 2001. - 240 c. - Бібліогр.: 324 назв. - укp.

Проведено історико-функціональний аналіз преси "серйозно-смішного" напряму, вивчено її структуру, проблемно-тематичні аспекти, основні напрями політичної сатири. Досліджено творчість учасників творення сатирично-гумористичних часописів Галичини - відомих журналістів, письменників, художників, представників науково-педагогічної інтелігенції, які подали чітко визначену, характерну для своєї ідеологічної платформи систему поглядів на суспільно-політичне, економічне, культурне життя галичан, забезпечили успіх і популярність видань серед читачів.

Проведен историко-функциональный анализ прессы "серйозно-смешного" направления, изучена ее структура, проблемно-тематические аспекты, основные направления политической сатиры. Исследовано творчество участников создания сатирико-юмористических журналов Галичины - известных журналистов, писателей, художников, представителей научно-педагогической интеллигенции, которые подали четко определенную, характерную для своей идеологической платформы систему взглядов на общественно-политическую, экономическую, культурную жизнь галичан, обеспечила успех и популярность изданий среди читателей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.3(4УКР)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА623792 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Бібліографічні читання пам'яті українського бібліографа Федора Максименка / ред.: С. М. Миценко; Харк. держ. наук. б-ка ім. В.Г.Короленка. - Х., 2002. - 118 c. - укp.

Проаналізовано роль відомого українського бібліографа Ф.П.Максименка (1897 - 1983 рр.) у становленні національної бібліографії України, його діяльність у галузі краєзнавчої бібліографії. Розглянуто питання бібліографічного обслуговування читачів різних категорій, пріоритетних напрямків бібліографічної служби, створення корпоративних електронних ресурсів у м.Харкові. Висвітлено бібліографічну діяльність харківських бібліографів Н.Ф.Колосової, М.Г.Швалба, Й.М.Міклашевського.

Проанализированы роль известного украинского библиографа Ф.П.Максименка (1897 - 1983 гг.) в становлении национальной библиографии Украины, его деятельность в области краеведческой библиографии. Рассмотрены вопросы библиографического обслуживания читателей различных категорий, приоритетных направлений библиографической службы, создания корпоративных электронных ресурсов в г.Харькове. Освещена библиографическая деятельность харьковских библиографов Н.Ф.Колосовой, М.Г.Швалба, И.М.Миклашевского.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч75я431(4УКР)9 + Ч753(4УКР)6-8Максименко,М.Ф.я431(4УКР)9

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА633934 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Інтернет-центри в публічних бібліотеках : Зб. ст. / ред.: В. С... Пашкова; Держ. акад. керів. кадрів культури і мистецтв. - К., 2003. - 100 c. - укp.

Розкрито зміст, значення, форми реалізації проекту "Інтернет для читачів публічних бібліотек". Визначено цілі, методику та перспективи діяльності Інтернет-центрів. Розглянуто особливості діяльності публічних бібліотек України, спрямованої на надання інформаційних послуг населенню, підтримку вільного і відкритого обміну інформацією, важливого для інтегрування України у світову спільноту та проведення реформ.

Раскрыто содержание, значение, формы реализации проекта "Интернет для читателей публичных библиотек". Определены цели, методика и перспективы деятельности Интернет-центров. Рассмотрены особенности деятельности публичных библиотек Украины, направленных на предоставление информационных услуг населению, поддержание свободного и открытого обмена информацией, важного для интегрирования Украины в мировое сообщество и проведения реформ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч730.58 я43 + Ч734(4УКР)8 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА643435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Науково-дослідна робота Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка : Аналіт. огляд за 1996 - 2000 рр. / ред.: Л. М. Багрянцева; Харк. держ. наук. б-ка ім. В.Г.Короленка. - Х., 2002. - 71 c. - укp.

Наведено результати дослідження, проведеного Харківською державною науковою бібліотекою ім. В.Г.Короленка у 1996 - 2000 рр. на підставі аналізу річних звітів, програм та методик досліджень, видань, повідомлень та наукових статей. Розглянуто питання вдосконалення організації обслуговування читачів та бібліотечних технологій, автоматизації бібліотечних процесів. Висвітлено історію бібліотечної справи і бібліотек Харківщини, Слобожанського друку.

Приведены результаты исследований, проведенного Харьковской государственной научной библиотекой им. В.Г.Короленка в 1996 - 2000 гг. на основании анализа годовых отчётов, программ и методик исследований, изданий, сообщений и научных статей. Рассмотрены вопросы усовершенствования организации обслуживания читателей и библиотечных технологий, автоматизации библиотечных процессов. Освещена история библиотечного дела и библиотек Харьковского региона, Слобожанской печати.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73е(4УКР)л

Шифр НБУВ: ВА641960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Ярема С. М. 
Технічне редагування : Навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл., що навч. за спец. "Вид. справа та редагування" / С. М. Ярема. - К. : Ун-т "Україна", 2003. - 286 c. - Бібліогр.: с. 215-216. - укp.

Висвітлено засади оформлення друкованих видань з урахуванням їх призначення, змісту, категорії читачів та забезпечення навичок технічного редагування на всіх етапах проходження видання. Наведено рекомендації щодо складання та верстки текстових та ілюстрованих елементів видань, правильності застосування шрифтів, вибору формату сторінки складання, а також вибору матеріалів для друкування тиражу видання.

Освещены основы оформления печатных изданий с учетом их назначения, содержания, категории читателей и обеспечения навыков технического редактирования на всех этапах прохождения издания. Приведены рекомендации по составлению и верстке текстовых и иллюстрированных элементов изданий, правильности применения шрифтов, выбору формата страницы составления, использованию корректирующих знаков и практического подсчета объемов изданий, а также выбору материала для печати тиража издания.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч617.154.13я73

Шифр НБУВ: ВА639554 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Діяльність Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г.Заболотного у 2003 році : Інформ.-аналіт. огляд / ред.: Г. А. Войцехівська; Держбуд України, Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г.Заболотного. - К. : ДНАББ ім.В.Г.Заболотного, 2004. - 60 c. - укp.

Розглянуто основні завдання та напрями роботи Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г.Заболотного у 2003 р. Проаналізовано особливості формування бібліотечного фонду бібліотеки шляхом одержання дарів від читачів і видавничих організацій, обов'язкого безоплатного примірника від видавництв, придбання літератури за рахунок бюджетних асигнувань і спеціальних коштів, а також книгообміну. Відповідно до "Плану перевірки книжкового фонду Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г.Заболотного на 2001 - 2003 рр. (основний фонд, рідкісний фонд, депозитарний фонд, фонд філії) проведено комплексну перевірку її книжкового фонду.

Рассмотрены основные задачи и направления работы Государственной научной архитектурно-строительной библиотеки им. В.Г.Заболотного в 2003 г. Проанализированы особенности формирования библиотечного фонда библиотеки путем получения даров от читателей и издательских организаций, обязательного бесплатного экземпляра от издательсств, приобретения литературы за свет бюджетных ассигнований и специальных денежных средств, а также книгообмена. В соответствии с Планом проверки книжного фонда Государственной научной архитектурно-строительной библиотеки имени В.Г.Заболотного на 2001 - 2003 гг. (основный фонд, депозитарный фонд, редкостных фонд, фонд филиала) проведена комплексная проверка ее книжного фонда.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)758.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА649168 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Наукові бібліотеки України : Довід. / ред.: О. С. Онищенко; НАН України. Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського, Координац. Бюро Енцикл. Сучас. України. - К., 2004. - 471 c. - укp.

Наведено відомості про наукові бібліотеки України, висвітлено історію формування наукових зібрань, описано тематичний склад книжкових фондів, структуру довідково-пошукового апарату. Проаналізовано наукову та науково-інформаційну діяльність бібліотек, сучасні інформаційні технології, що застосовуються для задоволення потреб читачів, найпоширеніші форми роботи.

Приведены сведения о научных библиотеках Украины, освещена история формирования научных собраний, описаны тематический состав книжных фондов, структура справочно-поискового аппарата. Проанализированы научная и научно-информационная деятельность библиотек, современные информационные технологии, применяемые для удовлетворения потребностей читателей, распространенные формы работы.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч754(4УКР)75я2 + Ч734(4УКР)754.0я2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА656274 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Бібліотеки на західноукраїнських землях XVIII - XX ст. : доп. та повідомл. II наук. конф., 29 - 30 жовт. 2004 р., Львів / ред.: С. А. Арсірій; НАН України. Львів. наук. б-ка ім. В.Стефаника. - Л., 2006. - 202 c. - укp.

Висвітлено результати науково-дослідної та пошукової роботи з історії бібліотечної справи Галичини, розвитку бібліотекознавчої думки. Визначено внесок окремих діячів у бібліотекознавство. Проаналізовано діяльність універсальних наукових бібліотек Львова (ХІХ - 1930-ті рр.). Проведено огляд обов'язкового примірника газет (2002 - 2004 рр.) на прикладі відділу періодичних видань. Проаналізовано надходження обов'язкового примірника документів у фонди Львівської наукової бібліотеки ім. С.Стефаника НАН України. Описано динаміку складу читачів Бібліотеки та їх інформаційних потреб.

Освещены результаты научно-исследовательской и поисковой работы по истории библиотечного дела Галиции, развитию библиотековедческой мысли. Определен вклад отдельных деятелей в библиотековедение. Проанализирована деятельность универсальных научных библиотек Львова (ХІХ в. - 1930-е гг.). Проанализировано поступление обязательного экземпляра документов в фонды Львовской научной библиотеки им. С.Стефаника НАН Украины. Описана динамика состава читателей Библиотеки и их информационных потребностей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73 я431 + Ч733(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА686964 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Бібліотечна Буковина : довід. / уклад.: В. В. Найда; Упр. культури Чернів. облдержадмін., Чернів. обл. унів. наук. б-ка ім. М.Івасюка. - Чернівці : Рута, 2007. - 182 c. - укp.

Вперше зібрано та систематизовано історичні, довідкові матеріали про бібліотеки різних систем і відомств Чернівецької області. Наведено інформацію про фонди, співробітників, читачів, довідково-бібліографічний апарат, форми та методи роботи бібліотечних установ. Охарактеризовано постаті видатних культурно-освітніх діячів краю.

Впервые собраны и систематизированы исторические, справочные материалы о библиотеках разных систем и ведомств Черновицкой области. Приведена информация о фондах, сотрудниках, читателях, справочно-библиографическом аппарате, формах и методах работы библиотечных учреждений. Охарактеризованы личности выдающихся деятелей края.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР-4ЧЕН)75я2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА694091 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського