Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>TJ=Економічний вісник університету<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 368
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Мошек Г. Є. 
Підходи до розробки проектів систем менеджменту торговельних підприємств в умовах організаційних змін / Г. Є. Мошек, Ю. В. Поканевич // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 69-73. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розкрито сутність, роль та особливості проектування систем менеджменту торговельного підприємства. Розглянуто практичний досвід застосування управлінського аналізу діяльності торговельних підприємств в процесі поетапної розробки проектів їх систем менеджменту. Уточнено сутність організаційних змін та проектування систем менеджменту, проаналізовано існуючі методичні підходи до розробки проектів формування систем управління торговельними підприємствами та виявлено основні чинники, що впливають на проведення організаційних змін та здійснення функцій проектування систем менеджменту підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.1-212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Перчук О. В. 
Проблеми обліку та оцінки програмного забезпечення як нематеріального активу підприємства / О. В. Перчук // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 74-78. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Акцентовано увагу на значенні внеску нематеріальних активів в діяльність сучасних підприємств, визначено роль об'єктів інтелектуальної власності, що включені до складу нематеріальних активів підприємства. Виділено основні проблеми обліку об'єктів та оцінки програмного забезпечення, як відносно нового виду нематеріальних активів. Наведено різні підходи до оцінки різних типів нематеріальних активів, зокрема до таких об'єктів бухгалтерського обліку, як комп'ютерні програми та програми для електронно-обчислювальних машин. Визначено суть поняття "програмне забезпечення", до складу якого зараховуються системні і прикладні програми та інструментальні системи, що надає можливість відносити до цієї групи також поняття сукупності програмних та апаратних засобів, які здійснюють доступ користувача до інформаційних ресурсів мережі Інтернет. Здійснено опис проблеми обліку комп'ютерних програм як нематеріальних активів, а також окреслено та розроблено практичні рекомендації, шляхи вирішення визначених проблем щодо обліку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.712

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Дерев'янко С. І. 
Основні аспекти управління витратами на підприємствах України / С. І. Дерев'янко // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 64-66. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто проблеми запровадження на підприємствах України управління витратами та шляхи їх вирішення. З'ясовано теоретичні та практичні питання управління витратами на сільськогосподарських підприємствах. Обгрунтовано ключову роль системи управління витратами як в обгрунтуванні управлінських рішень під впливом зовнішнього економічного середовища, так і в налагодженні ефективного внутрішньогосподарського управління та створенні ефективного механізму планування, контролю і аналізу витрат.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-862-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Хамініч С. Ю. 
Управління акціонерним капіталом у промисловості / С. Ю. Хамініч, Ю. О. Харланова // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 66-69. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто економічні категорії "капітал" та "акціонерний капітал", висвітлено особливості управління акціонерним капіталом на промислових підприємствах (ПП) та запропоновано підходи до побудови ефективних соціально-економічних систем управління акціонерним капіталом ПП. Зазначено, що при вдосконаленні механізмів ефективного виконання обов'язків керівництвом ПП основну увагу потрібно приділяти методам матеріального стимулювання. На основі аналізу зарубіжного досвіду стимулювання керівних кадрів обгрунтовано доцільність використання на вітчизняних ПП прямих та опосередкованих форм матеріального стимулювання керівництва. Запропоновано позиції, дотримання яких дозволить удосконалити організацію співпраці між великими акціонерами та керівництвом ПП.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Романова Е. С. 
Современные тенденции развития систем оплаты труда в организациях Республики Беларусь / Е. С. Романова // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 78-83. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Рассмотрены тенденции развития систем оплаты труда, применяемых в организациях Республики Беларусь с 1993 года по настоящее время. Сформулированы предпосылки, обусловившие необходимость модернизации механизмов организации и государственного регулирования оплаты труда в республике, определены причины, сдерживающие распространение гибких систем в Республике Беларусь, а также меры, которые будут способствовать активизации интереса нанимателей в части трансформации применяемых тарифных систем в гибкие. Поставлены вопросы построения эффективных систем оплаты труда, максимально адаптированных к конкретным условиям ведения бизнеса и направленных на восстановление и усиление стимулирующей функции заработной платы, а также на разработку механизмов их теоретического, методического и информационного обеспечения.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4БІЛ)290-645

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Єременко А. В. 
Вплив нематеріальних активів на вартість підприємства (бізнесу) / А. В. Єременко // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 94-99. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено роль та вплив нематеріальних активів на вартість підприємства (бізнесу), а також основних аспектів та існуючих проблем визначення вартості підприємства при взаємодії як балансових, так і позабалансових нематеріальних активів (НМА) підприємства. Розглянуто поняття НМА в міжнародних стандартах фінансової звітності, національних положеннях (стандартах) бухгалтерського обліку та визначено вплив НМА на зростання вартості підприємств. Визначено труднощі в процесі розробки методів і механізмів управління НМА в межах діяльності конкретних підприємств, зокрема на етапі ідентифікації об'єкта НМА, що підлягає оцінці. Розроблено методику визначення вартості підприємства та запропоновано принцип моделювання оцінки підприємства на основі аналога множинної (багатофакторної) регресії.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.712

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Зленко А. М. 
Компетенції в системі оцінки персоналу / А. М. Зленко // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 99-102. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розкрито значення компетенцій в системі оцінки персоналу, як важливого елементу процесу управління трудовим колективом та визначального чинника конкурентоспроможності будь-якої організації. Надано аналіз поняття "компетенції" та здійснено її оцінку на практиці відповідно до розробленої в організації шкали. Проаналізовано необхідність уніфікації процедури проведення оцінки персоналу в організації та розробки ефективних критеріїв і методів його оцінки. Виділено основні показники ефективності та ознаки чинних в Україні систем оцінювання персоналу, серед яких орієнтація на спрощені процедури оцінки, брак конструктивного зворотного зв'язку між об'єктом і суб'єктами оцінювання тощо. Оцінку проведено з метою поліпшення добору й розстановки кадрів, розвитку ініціативи і творчої активності персоналу, визначення їх потенціалу, потреб у підвищенні кваліфікації та особистому розвитку, планування кар'єри.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-640

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Волков В. П. 
Проблеми енергозбереження в житловому фонді / В. П. Волков // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 83-90. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Проведено дослідження проблеми енергоефективності у житлово-комунальному господарстві України. Наведено результати аналізу європейського досвіду енергозаощадження. Визначено першочергові заходи щодо заощадження енергоресурсів у вітчизняному житлово-комунальному господарстві та з'ясування можливостей їх використання. Визначено фундаментальні чинники проблем енергозбереження, що свідчить про наявність системної кризи в галузі, яка заслуговує на значно більшу увагу з боку держави і суспільства та потребує кардинальних змін, адже на сьогодні житлово-комунальне господарство, ураховуючи його фінансовий стан, є найбільш технічно відсталою галуззю з багатьма проблемами, що останнім часом суттєво загострилися. Проаналізовано основні концептуальні завдань вітчизняного паливно-енергетичного комплексу, зокрема перехід житлово-комунального комплексу з газу на електрозабезпечення з одночасною модернізацією невиправдано енергоємного виробництва, що потребує не лише технічних рішень, але і нормативно-правового урегулювання і супроводу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4)441.0-554.081 + У9(4УКР)441.0-554.081

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Яременко Л. М. 
Проблеми впровадження управлінського обліку на підприємстві / Л. М. Яременко // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 90-94. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Досліджено існуючу систему впровадження управлінського обліку на підприємстві. Описано проблеми впровадження та функціонування управлінського обліку. Здійснено аналіз поняття "управлінський облік" як підсистеми бухгалтерського обліку, охарактеризовано основні відмінності між управлінським та фінансовим обліком та виділено на основі цього проблеми функціонування системи управлінського обліку на українських підприємствах. Здійснено узагальнення системи побудови управлінського обліку на підприємствах України та виділено 3 системи його організації. Визначено управлінський облік ефективним інструментом управління та одним із напрямів удосконалення вітчизняної системи обліку і звітності як ключового Інформаційного інституту в забезпеченні конкурентоспроможності національної економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Данильчук І. В. 
Рефінансування дебіторської заборгованості як засіб підвищення платоспроможності підприємств на сучасному етапі / І. В. Данильчук // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 58-63. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто основні форми рефінансування дебіторської заборгованості, зокрема такі як: факторинг, форфейтинг, комерційний кредит. Визначено переваги підприємств при застосуванні факторингових операцій. Розглянуто характерні ознаки форфейтингу, проаналізовано його переваги. Обгрунтовано доцільність запровадження комерційного кредиту на основі вексельного обігу. Досліджено форми рефінансування, які можуть застосовуватись підприємствами для трансформування дебіторської заборгованості в грошові кошти. Проаналізовано вплив факторингових операцій на життєдіяльність підприємств. Визначено доцільність запровадження комерційного кредиту на основі вексельного обігу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-57

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Князєва О. А. 
Оцінка ефекту від впровадження інноваційних проектів підприємства зв'язку на мікро- та макроекономічному рівнях / О. А. Князєва, А. Д. Петрашевська, М. А. Дем'янчук // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 16-19. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто види ефектів від інноваційної діяльності та їх взаємозв'язок. Представлено теоретичне обгрунтування розрахунку сумарного ефекту від реалізації інноваційного проекту. Обгрунтовано, що ефективний інноваційний проект надає змогу підприємству зв'язку, з одного боку, одержати конкурентні переваги (покращити конкурентну ситуацію на ринку свого продукту та фінансовий стан, якісно підвищити виробничий та кадровий потенціал тощо), а з іншого - позитивно вплинути на розвиток суспільства та національної економіки шляхом надання новітніх телекомунікаційних послуг, які сприятимуть підвищенню ефективності виробництва, прискоренню бізнес-процесів, підвищенню життєвих зручностей та якості життя суспільства. Аргументовано, що оцінка ефективності впровадження інноваційних проектів у діяльності підприємств зв'язку повинна базуватися не лише на визначенні фінансових показників, а й на розрахунку інших видів ефекту. Запропоновано підхід до визначення сумарного ефекту від впровадження інноваційних проектів на підприємствах зв'язку, який інтегрує у собі різні види ефекту - технічний, ресурсний, економічний та соціально-екологічний.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)381-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Козарезенко Л. В. 
Людський потенціал як об'єкт економічних досліджень: еволюційний аспект / Л. В. Козарезенко // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 20-25. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Досліджено процес становлення людського потенціалу як об'єкта економічних досліджень від середини XVII до початку XXI століть. Зазначено ряд особливостей, що відрізняють концепцію людського розвитку від концепцій економічного зростання. Вказано, що на відміну від концепцій економічного зростання, де метою зростання є зростання макроекономічних показників, метою концепції людського розвитку є розвиток самої людини, надання їй більшого вибору для реалізації власного потенціалу. Доведено, що різними є інструменти досягнення розвитку. В концепції людського розвитку ними є інвестиції в освіту, охорону здоров'я, тобто ті капіталовкладення, що сприяють нарощенню людського потенціалу на відміну від концепцій економічного зростання, де вирішальне значення надається інвестиціям у матеріальну сферу. Підсумовано, що головною ідеологічною відмінністю теорії людського розвитку від інших наукових підходів є визначення зростання якості життя населення як головної цілі соціально-економічного розвитку країни.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Базылева М. Н. 
Управление человеческим капиталом: уровни анализа / М. Н. Базылева // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 3-11. - Библиогр.: 15 назв. - рус.

Проанализированы сущность человеческого капитала, основные его элементы, а также компоненты инвестиций в человеческий капитал. Теоретические моменты рассматриваются на основе анализа фактического состояния развития человеческого капитала в экономике Республики Беларусь. Определен характер воздействия человеческого капитала на экономический рост, а также деятельность государства по стимулированию или торможению развития человеческого капитала. Обосновано, что развитие государств по пути формирования информационного общества и новой экономики приводит к модификации работника как субъекта трудовых отношений в контексте носителя элементов человеческого капитала. В наиболее общем виде существенные изменения в работнике как носителе элементов человеческого капитала можно свести к модификации структуры и повышения качества рабочей силы, сдвиг в приоритетах расходов на накопление элементов человеческого капитала, в требованиях квалификации и переподготовки, трансформации самих процессов накопления.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4БІЛ)240

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Диба Л. М. 
Особливості інформаційної індустрії України в сучасних умовах / Л. М. Диба // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 12-15. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто особливості функціонування інформаційної галузі в Україні на етапі побудови ринкової економіки. Обгрунтовано основні напрями стратегії розвитку інформаційної індустрії, що є важливим напрямком в науці і господарській практиці. Зазначено, що великою проблемою для України є те, що моделі державної інформаційної політики втягують країну у жорстку конкурентну боротьбу за наявності дуже обмежених соціально-економічних ресурсів (малі обсяги ВВП, обмеження в обсягах фінансового, людського, соціального та інших капіталів, кризовість сьогоднішньої ситуації в економіці). Визначено основні напрями моделі державної інформаційної політики в процесі підвищення ефективності функціонування інформаційної індустрії за умов ринкових перетворень. Проаналізовано основні завдання створення і підтримки інформаційного напрямку в економіці країни, що стимулюватиме конкурентоспроможність пропозиції на світових ринках, сприятиме підтримці прогресивних форм і методів використання інформаційних продуктів, дозволить посилити співробітництво у здійсненні політики в сфері інформаційних товарів та послуг.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)390

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Олехнович Г. И. 
Интеллектуальный потенциал как фактор экономического роста страны / Г. И. Олехнович // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 25-30. - Библиогр.: 13 назв. - рус.

Рассмотрены вопросы формирования в группе развитых стран экономики знаний со всеми вытекающими отсюда социально-экономическими последствиями. В центре происходящих событий стоят проблемы развития интеллектуального потенциала и его составляющих, а также их роль в экономическом росте страны. Систематизированы основные подходы к проблеме формирования экономики знания, а также принципы, на которых она стоит, включая интеллектуальный потенциал человека и его составляющие. Обосновано, что использование интеллектуального (человеческого) потенциала - это непрерывное приращение личностных качеств человека, связанное с его духовным миром, формирование которого начинается с раннего детства, в семье и школе, а продолжается всю дальнейшую жизнь. Аргументировано, что чем больше развит духовный мир человека, тем глубже становится его интеллектуальный (человеческий) потенциал и большую значимость приобретает он как фактор экономического роста страны.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.252.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Бурдонос Л. І. 
Особливості маркетингу туристичних підприємств в Україні / Л. І. Бурдонос // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 48-53. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розкрито особливості маркетингової діяльності в туристичній індустрії та концептуальні підходи маркетингових технологій у галузі туризму. Досліджено призначення маркетингу туристичної діяльності. Розглянуто концептуальні підходи до застосування маркетингових технологій у галузі туризму, охарактеризовано етапи розвитку маркетингу в туризмі, систему забезпечення маркетингової діяльності підприємства та особливості маркетингової діяльності в туризмі. Розглянуто необхідності врахування галузевої специфіки маркетингу в туризмі, врахування стану ринку і вироблення на цій основі стратегії розвитку підприємств, яка спроможна надати їм динамічного спрямування діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.358.1-211.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Чімишенко С. М. 
Питання підвищення конкурентоздатності військової служби на ринку праці України / С. М. Чімишенко // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 53-58. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проаналізовано систему грошового забезпечення військовослужбовців в контексті вартості робочої сили в окремому і специфічному секторі ринку праці - військовій службі. Досліджено кризові тенденції системи матеріального стимулювання службової діяльності військовослужбовців. Розглянуто зменшення питомої ваги основних видів грошового забезпечення і, як наслідок, зниження їх стимулюючої ролі у системі грошового забезпечення військовослужбовців. Аргументовано необхідність реформування системи грошового забезпечення військовослужбовців через удосконалення її структури в контексті збільшення питомої ваги окладів за військовими званнями і посадових окладів та встановлення залежності їх розмірів від розміру середньої заробітної плати в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)240 + Ц4(4УКР)24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Пилуй М. П. 
Качественные характеристики трудового потенциала: межстрановые сравнения / М. П. Пилуй // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 30-38. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Проанализированы показатели качества трудового потенциала Республики Беларусь, России, Украины, Казахстана, Литвы, Польши, Чехии и Австрии. Определено, что индекс развития человеческого потенциала (ИРЧП) имеет 3 основных составляющих. Обосновано, что расчет Интегрального индекса качества трудового потенциала, выполненный на основе ИРЧП, является универсальным и может быть адаптирован и применен для сравнительной оценки качества трудового потенциала не только стран, но и (при наличии соответствующей статистической базы и проведения социологических обследований) регионов, городской и сельской местности, работников по видам экономической деятельности и персонала организаций.


Індекс рубрикатора НБУВ: У524.0 + У9(4УКР)240

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Захарін С. В. 
Фінансово-економічні моделі інвестиційної діяльності у сфері вищої освіти / С. В. Захарін, Н. І. Левчук, Н. В. Чаленко // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 38-47. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Проаналізовано стан і умови інвестиційного забезпечення вищих навчальних закладів. Визначено основні тенденції формування інвестиційного процесу у сфері вищої освіти. Показано роль інвестицій у підвищенні якості освітніх послуг у системі вищої освіти. Узагальнено результати досліджень з проблем фінансового забезпечення інвестиційної діяльності установ системи вищої освіти, внесено науково обгрунтовані пропозиції щодо удосконалення механізму фінансування розвитку вищої освіти з урахуванням сучасних викликів. Обгрунтовано, що активізація інвестиційної діяльності у сфері вищої освіти можлива внаслідок розширення інтеграційних процесів, налагодження взаємовигідних економічних відносин між суб'єктами вищої освіти та іншими суб'єктами національної економічної системи. Аргументовано найбільш перспективний шлях - активізацію інтеграції вищої освіти і бізнесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)49:Ч30/49

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Глеба Т. И. 
Эволюция системы функционирования капитала как основа перехода на постиндустриальную стадию развития / Т. И. Глеба // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 103-105. - рус.

Рассмотрен переход общества и экономики на постиндустриальную стадию развития сквозь призму эволюции системы капитала. Обусловленная социализацией капитала, создающего новую, более широкую основу своего функционирования, постиндустриальная экономика формируется новой единой системой многообразных видов и форм капитала, представлением и описанием которых автор задается в данной работе. Определено, что по мере развертывания промышленной революции доминирующим ресурсом становится, и остается по сей день, капитал, а система его функционирования - центральным элементом общественного воспроизводства; посредством капитала экономическая наука раскрывает закономерности процессов макроэкономической динамики. Раскрыты и структурированы виды и формы капитала и объединены в единую систему, показав место и роль каждого из них.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського