Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (11)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=В314.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Охріменко Б. А. 
Про можливість зміни з часом моменту імпульсу замкненої системи матеріальних точок / Б. А. Охріменко // Укр. фіз. журн. - 2002. - 47, № 5. - С. 500-507. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В213.2 + В314.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Баскаков О. І. 
Міліметрові та інфрачервоні спектри молекул у взаємодіючих коливальних станах : автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук / О. І. Баскаков; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. - Х., 2007. - 28 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В381.6,022 + В314.5 в611.8,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА353304 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Глушков В. М. 
Нові аспекти в теорії та методах обчислення багаточастинкових квантових систем. Застосування до електронної структури молекул : Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук : 01.04.02 / В. М. Глушков; Дніпропетр. нац. ун-т. - Д., 2004. - 36 c. - укp.

Запропоновано нову концепцію визначення хвильових функцій та енергій збудження станів однакової симетрії, яка забезпечує збалансований опис сукупності станів за теоріями: самоузгодженого поля (СУП), багаточастинковою теорією збурень та теорією функціоналу густини. Уперше на базі варіаційного принципу реалізовано систематичний підхід щодо генерації варіаційно оптимальних одночастинкових базисів для обчислення енергій збуджених станів. У межах СУП наближення для систем з відкритими електронними оболонками розвинуто альтернативний метод генерації оптимальних орбіталей для основного та збудженого станів. Зазначено, що у порівнянні з традиційним методом Рутана він має переваги, які забезпечують узагальнення теорії для збуджених станів однакової симетрії. Показано, що на відміну від методів, які базуються на формалізмі необмеженого методу Хартрі - Фока, орбіталі, визначені запропонованим методом, задовольняють коректні варіаційні умови. Для обчислення кореляційних ефектів у збуджених станах однакової симетрії уперше побудовано аналог популярної теорії збурень Меллера - Плессе. З'ясовано, що витрати комп'ютерного часу на її реалізацію практично такі ж, як для відповідного основного стану. Розроблено нову схему генерації модельного підпростору конфігураційних функцій стану, яка не потребує, на відміну від традиційних методів, попереднього розв'язання складної секулярної проблеми у багаточастинковому просторі, а також розвинуто кілька варіантів багатоопорної теорії збурень. Уперше реалізовано збалансовану процедуру визначення енергій збудження в межах формалізму теорії функціонала густини у варіанті теорії

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В314.5 в641.8,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА329960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Леонов В. О. 
Кінетика формування струму в молекулярному фотодіоді : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.02 / В. О. Леонов; НАН України, Ін-т теорет. фізики ім. М.М. Боголюбова. - Київ, 2014. - 16 c. - укp.

Розглянуто механізми формування фотоструму та електролюмінесценції у молекулярному фотодіоді. Побудовано кінетичну модель, яка описує часову еволюцію заселеностей молекулярних станів фотодіода. Знайдено умови виникнення електричного струму за опромінення молекули світлом, причому направленість струму формується за рахунок асиметрії зв'язків молекули з електродами. Виявлено, що за низьких температур сумарний фотострум формується за рахунок непружного тунелювання електронів. Показано, що за сильної обмінної взаємодії триплетний стан відіграє роль кінетичної пастки для зарядів, які переносяться. Знайдено резонансні значення прикладеної до електродів різниці потенціалів, за яких спостерігаються стрибкові збільшення інтенсивності електролюмінесценції. Виявлено умови, за яких величини пікових значень струмів на декілька порядків перевищують відповідні стаціонарні значення.


Індекс рубрикатора НБУВ: В314.5 в641,022 + З854.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА408545 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Шпирко С. Г. 
Квантовий хаос у електрон-фононних системах : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.02 / С. Г. Шпирко; Одес. нац. ун-т ім. І. І. Мечникова. - Одеса, 2016. - 26 c. - укp.

Вперше знайдено аналітичним варіаційним методом основний стан узагальненої моделі електрон-фононної взаємодії класу Яна-Теллера. Вперше знайдено статистику збуджених рівнів узагальненої моделі електрон-фононної взаємодії та показано її зв'язок із типовими статистичними розподілами, притаманними квантово-хаотичним системам. Вперше знайдено граничні розподіли для статистики збуджених рівнів, що відповідають максимально вираженій асиметрії констант взаємодії у системі й є універсальними у широкому діапазоні зміни параметрів взаємодії. Узагальнено дворівневу систему на довільне число електронних рівнів або довільне число невзаємодійних молекул у решітці, а також досліджено поведінку основного стану системи та статистику її збуджених рівнів.


Індекс рубрикатора НБУВ: В314.5 в641,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА426257 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського