Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>U=В345.1,022$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Єфімова С. Л. 
Оптична спектроскопія внутрішньо- та міжмолекулярних взаємодій у празолінових та поліметинових люмінофорах : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.05 / С. Л. Єфімова; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. - Х., 2003. - 16 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В345.1,022 + Г262.1-24

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323278 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Бондар М. В. 
Одно- та двофотонно індуковані електронні процеси у розчинах донорно-акцепторних флуоренових молекул : автореф. дис. ... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.05 / М. В. Бондар; Ін-т фізики НАН України. - К., 2010. - 36 c. - укp.

Висвітлено вплив донорно-акцепторних властивостей структурних замісників у флуореновій основі та параметрів розчинника на лінійні спектри електронного поглинання й анізотропію флуоресценції. Одержано спектри двофотонного поглинання (ДФП) нових флуоренових похідних у широкому спектральному діапазоні. Проаналізовано процеси ДФП у молекулах флуоренового типу та встановлено зв'язок їх нелінійно-оптичних властивостей з електронною структурою молекули. Досліджено вимушені двофотонні переходи з випромінюванням у розчинах органічних молекул і визначено відповідні величини перерізів. Розглянуто процеси генерації синглетного кисню та фотохімічної декомпозиції нових флуоренових похідних за умов слабкого однофотонного й інтенсивного двофотонного збудження. Визначено та проаналізовано відповідні величини квантових виходів даних процесів. Обгрунтовано потенційну можливість застосування нових донорно-акцепторних флуоренових молекул у пристроях двофотонного оптичного обмеження інтенсивних лазерних пучків, об'ємного оптичного запису інформації, двофотонній флуоресцентній мікроскопії біологічних об'єктів і фотодинамічній лазерній терапії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В345.1,022 + В343.14,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА369616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Губенко К. О. 
Оптична спектроскопія перенесення енергії електронного збудження в гібридних органо/неорганічних комплексах на основі наночастинок ReVOsub4/sub (Re=Gd, Y, En) i CaWOsub4/sub : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.05 / К. О. Губенко; Харків. нац. ун-т ім. В. Н. Каразіна. - Харків, 2018. - 20 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.21,022 + В345.1,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438878 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Литвин В. К. 
Масиви наноструктур золота та срібла для застосувань в плазмон-регульованій флюоресценції : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.27.06 / В. К. Литвин; Національна академія наук України, Інститут фізики напівпровідників імені В. Є. Лашкарьова. - Київ, 2019. - 20 c. - укp.

Присвячено оптимізації методу виготовлення невпорядкованих масивів наноструктур золота та срібла (наночипів) за допомогою термічного випаровування у вакуумі для задач плазмон-регульованої флюоресценції, а також способам нанесення діелектричних покриттів на такі наночипи. Показано, що підбором режимів технологічного процесу виготовлення високопровідних наноструктур та товщини діелектричного покриття можна контрольовано змінювати довжину хвилі локалізованого поверхневого плазмонного резонансу. За рахунок цього стає можливим отримання такої резонансної довжини хвилі екстинкції наноструктур, яка забезпечить, залежно від поставлених задач, підсилення чи гасіння флюоресценції досліджуваного барвника. Приведено результати досліджень морфології та оптичних властивостей масивів наноструктур золота та срібла з діелектричними покриттями. Математичним моделюванням та експериментально показано, що за рахунок варіювання еквівалентного діаметру наночастинок, ефективної товщини наноструктурованих поверхонь та діелектричного покриття, матеріалу наночастинок та діелектричного покриття та температури відпалу можуть бути отримані оптимальні умови для спостереження підсилення флюоресценції досліджуваних барвників. Вдосконалено конструкцію та виготовлено компактний лазерний флюориметр "Флюоротест-Нано" та проведено дослідження флюоресценції органічних барвників порфирину, родаміну 6Ж і метиленового синього поблизу масивів наноструктур золота та срібла з діелектричним покриттям.


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.211,022 + В345.1,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА442221 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського