Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=В374.98,022$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Тарасенко О. А. 
Механізм формування швидкої радіолюмінесценції в органічних напівпровідниках та діелектриках : Автореф. дис.. канд. фіз.-мат. наук: 01.04.10 / О. А. Тарасенко; НАН України. Ін-т монокристалів. - Х., 1998. - 17 c. - укp. - рус.

Дисертацію присвячено вивченню швидкої радіолюмінесценції органічних конденсованих середовищ. Отримано загальний опис кінетики сенсибілізованої радіолюмінесценції для довільного типу збудження, надано фізичне обгрунтування гаусового характеру опису додаткової затримки моментів висвітлювання фотонів радіолюмінесценції для органічних конденсованих середовищ, розроблено уточнену модель механізму швидкої радіолюмінесценції органічних конденсованих середовищ.


Індекс рубрикатора НБУВ: В374.98,022 + В379.24,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА299658 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Прокоф'єв Т. А. 
Механізми збудження фотолюмінесценції іонів $Eroman Mn sup 2+ в реальних кристалах ZnS : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.07 / Т. А. Прокоф'єв; Дніпропетр. нац. ун-т. - Д., 2003. - 20 c. - укp. - рус.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В374.98,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА325596 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Рожин О. Г. 
Фотолюмінесцентні властивості структур на основі пористого кремнію модифікованого поверхневими обробками : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.07 / О. Г. Рожин; НАН України. Ін-т фізики напівпровідників. - К., 2001. - 16 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В374.98,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313766 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кушлик М. О. 
Деформаційні процеси та дислокаційна електролюмінесценція в приповерхневих шарах кристалів p-Si : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.10 / М. О. Кушлик; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. - Львів, 2016. - 22 c. - укp.

Встановлено природу дислокаційної люмінесценції світловипромінювальних структур на основі р-Sі. Досліджено перебудову дефектної підсистеми приповерхневого шару цих структур за дії локальної та зовнішньої пружних деформацій, пластичної деформації, та високотемпературного відпалу в атмосфері проточного кисню. Наведено механізми виготовлення й обробки кристалів кремнію в результаті яких досягається висока випромінювальна ефективність світловипромінювальних структур. Показано, що локальна деформація приповерхневого шару кремнію, яка утворюється в результаті невідповідності параметрів гратки матриці та напиленої плівки, здатна гетерувати дефекти та домішки винесені з об'єму кристалу до поверхні дислокаціями. Такі дефекти в сукупності з дислокаціями утворюють складні комплекси, які, в свою чергу, можуть впливати на рекомбінаційні процеси у приповерхневому шарі напівпровідника. Початкова стадія високотемпературного відпалу в атмосфері проточного кисню, тривалістю до 1 год., приводить до зростання концентрації безвипромінювальних центрів рекомбінації. Збільшення часу відпалу супроводжується перерозподілом між без- та випромінювальними переходами на користь останніх. Також даний тип обробки впливає на термостабільність центрів, що відповідальні за D1 та D2 смуги електролюмінесценції в діапазоні температур 77 - 350 К. Встановлено склад та структуру дефектної підсистеми приповерхневого шару кристалів р-Sі, на основі яких виготовлялись світловипромінювальні структури. На базі даних досліджень побудована рекомбінаційна модель для структур на основі кремнію з високою концентрацією дислокацій. Продемонстровано підвищення випромінювальної ефективності методом пружної зовнішньої деформації. Проведено теоретичне та комп'ютерне моделювання процесів перебудови дефектної підсистеми в приповерхневому шарі кремнію та зміни зонної структури кремнію за високих концентрацій дислокацій та пружній деформації.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.24,022 + В374.98,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА425161 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського