Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (6)Книжкові видання та компакт-диски (27)
Пошуковий запит: (<.>U=В378.7,022$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Славін В. В. 
Вплив колективних ефектів та термодинамічні і кінечні властивості низьковимірних дискретних решіткових систем : Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук / В. В. Славін; Фіз.-техн. ін-т низ. температур ім. Б.І.Вєркіна НАН України. - Х., 2006. - 32 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.3,022 + В378.7,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА345739 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Карнаухов І. М. 
Розв'язувані точно моделі сильнокорельованих низьковимірних електронних систем : Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук : 01.04.07 / І. М. Карнаухов; НАН України. Ін-т металофізики ім. Г.В.Курдюмова. - К., 2004. - 36 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.31,022 + В378.7,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА328763 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Лізунов В. В. 
Спіновий транспорт в кристалах з сильними електронними кореляціями : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук / В. В. Лізунов; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2007. - 19 c. - укp.

Розвинуто метод розрахунку електронної структури, вільної енергії, магнітних характеристик і провідності невпрядкованих систем з сильними електронними кореляціями. Метод базується на теорії бататократного розсіяння. Одержано кластерний розклад для одночастинкової та двочастинкової функцій Гріна (густини електронних станів і електропровідності) невпорядкованої системи з урахуванням електрон-електронної, електрон-фононної і електрон-іонної взаємодії. Як нульове одновузлове наближення у цьому розкладі обирається наближення когерентного потенціалу. Одержані вирази дозволяють дослідити мікроскопічний механізм намагнічування та спінового транспорту у сильнокорельованих системах. Проведено розрахунок магнітних властивостей і спінового транспорту для еквіатомного сплаву Fe - Co. Показано, що різниця потоків електронів з різною орієнтацією спіна залежить від положення рівня Фермі відносно квазіщілини в енергетичному спектрі електронів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.7,022 + К222.063

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА351671 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Бібик В. В. 
Формування фазового складу та електрофізичних властивостей плівкових систем Ni/Fe та Cr/Fe : автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук / В. В. Бібик; Сум. держ. ун-т. - Суми, 2008. - 21 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.7,022 + В378.26,022 + К202.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА356736 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Захаренко М. І. 
Фізичні властивості, стабільність фаз та параметри електронної структури в невпорядкованих металічних системах : автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук : 01.04.13 / М. І. Захаренко; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2008. - 36 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.7,022 + К201 + К206

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА361871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Семенько М. П. 
Взаємозв'язок електротранспортних властивостей невпорядкованих систем з їх електронною та атомною структурами : автореф. дис. ... д-ра фіз.-мат. наук : 01.04.13 / М. П. Семенько; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2010. - 36 c. - укp.

Встановлено закономірності змін електро-, магнето- та тензоопору бінарних і багатокомпонентних аморфних металічних сплавів на підставі 3d-перехідних металів і конкретизації фізичних механізмів розсіювання носіїв заряду. Розроблено фізичні моделі, які описують транспортні параметри невпорядкованих металевих систем різної природи. Вивчено вплив складу, умов одержання та дії зовнішніх чинників на кінетику електронів провідності та розкрито роль у електропереносі особливостей атомної й електронної структури. Показано, що основний внесок у розсіювання електронів провідності обумовлений їх дифракцією на невпорядкованій, неоднорідній атомній структурі, а особливості, які виявляються на низці транспортних параметрів, є наслідком наявності кластерів зі своїми механізмами розсіювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.24,022 + В378.7,022 + К297.06

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА377764 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Шкурдода Ю. О. 
Електрофізичні і магніторезистивні властивості несиметричних та гранульованих систем в умовах протікання твердофазних реакцій : автореф. дис. ... д-ра фіз.-мат. наук : 01.04.01 / Ю. О. Шкурдода; Сумський державний університет. - Суми, 2018. - 40 c. - укp.

Встановлено закономірності формування кристалічної структури і фазового складу, проходження дифузійних процесів, поведінки електрофізичних (питомий опір), магніторезистивних (анізотропний і гігантський магнітоопір) та магнітних (коерцитивна сила, поле насичення) властивостей і їх взаємозв’язку для чутливих елементів плівкових сенсорів. Установлено закономірності в польових залежностях анізотропного та гігантського магнітоопору для магнітонеоднорідних плівкових матеріалів із різною товщиною та концентрацією компонент магнітних, немагнітних і додаткових шарів. Досліджено розмірні концентраційні й температурні залежності величини ізотропного магнітоопору та магнітних параметрів, а також розраховано чутливість магнітоопору плівкових систем до магнітного поля. Експериментально досліджено і теоретично проаналізовано із використанням феноменологічного підходу (резисторної та двострумової моделей) ефект гігантського магнітоопору в тришарових плівках. Уперше одержано аналітичні вирази для розрахунку параметра спінової асиметрії та опору високоомного спінового каналу. Досліджено залежності величини ефекту анізотропного гігантського магнітоопору від товщини покривного магнітного шару. Розраховано параметр асиметрії, що характеризує відмінність довжин вільного пробігу електронів у спінових каналах провідності для поздовжньої та поперечної геометрій вимірювання магнітоопору. Вивчено фізичні процеси в плівкових матеріалах в аспекті їх можливого застосування як чутливих елементів із високою температурною і часовою стабільністю багатофункціональних сенсорних та інформаційних приладів різного призначення.


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.26,022 + В378.7,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА435734 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Пилипенко О. В. 
Електрофізичні та магніторезистивні властивості плівкових систем на основі Fe, Ni та Ag або Au : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.07 / О. В. Пилипенко; Сумський державний університет. - Суми, 2019. - 23 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.26,022 + В378.7,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА443919 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського