Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=В379.271.21 я73$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Твердотільна електроніка: Електронні процеси в p - n-переходах : Навч. посіб. / уклад.: Я. І. Радевич, В. М. Фрасуняк; Чернів. держ. ун-т ім. Ю.Федьковича. - Чернівці : Рута, 1999. - 84 c. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Подано основні відомості з фізики напівпровідників; описано і проілюстровано на схемах основні фізичні процеси, які відбуваються у p - n-переходах напівпровідникових структур, що зумовлені зовнішніми факторами. Розглянуто пробій p - n-переходу, у т.ч. лавинний, тунельний, тепловий, поверхневий і вторинний, а також генерацію і рекомбінацію носіїв в області об'ємного заряду.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.271.21 я73 + з85 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА594806 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Борисов О. В. 
Мікроелектронні сенсори на р-n переходах : текст лекцій / О. В. Борисов, П. О. Яганов; МОНМС України, НТУУ "Київ. політехн. ін-т". - К., 2011. - 51 c. - Бібліогр.: 12 назв - укp.

Проаналізовано особливості перетворення неелектричної величини в електричний сигнал у мікроелектронних структурах. Наведено фізичне обгрунтування ефективності використання електричних і фотоелектричних властивостей кремнієвих p-n переходів у мікроелектронних вимірювальних перетворювачах неелектричних величин. Увагу приділено конструкторсько-технологічній реалізації багатосенсорної мікроелектронної структури та малогабаритних діодних сенсорів.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.271.21 я73-2 + З844.1 я73-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА750388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Борисов О. В. 
Мікроелектронні сенсори на основі кремнієвих p-n-переходів : навч. посіб. для студентів, які навчаються за спец. 172 "Телекомунікація та радіотехніка", спеціалізацією "Інформаційно-обчислювальні засоби електронних систем" та спец. 153 "Мікро- та наносистемна техніка", спеціалізаціями "Мікроелектронні інформаційні системи", "Мікро - та наноелектронні прилади і пристрої" / О. В. Борисов, П. О. Яганов; ред.: В. Я. Жуйков; "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", національний технічний університет України. - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського : Політехніка, 2019. - 151 c. - Бібліогр.: с. 143-147 - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-044.3 я73-1 + З884.1 я73-1 + В379.271.21 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА839538 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Фізика напівпровідників : навч.-метод. посіб. до спец. курсу лекцій "Фізика напівпровідників". Ч. 2. Рекомбінація носіїв заряду / А. П. Чебаненко, Ю. М. Каракіс ; Одес. нац. ун-т ім. І. І. Мечникова, Ф-т математики, фізики та інформ. технологій. - Одеса, 2020. - 67 c. - Бібліогр.: с. 66 - укp.

Подано матеріал, що сприятиме розробці у студентів навичок самостійної експериментальної роботи, та застосуванню теоретичних знань для вирішення практичних задач. Досліджено, що процес рекомбінації є зворотним по відношенню до збудження і полягає в переході носіїв заряду з вільного в зв’язаний стан. Діючи спільно, ці два взаємопов’язаних процеси, - збудження і рекомбінація, - забезпечують стаціонарне значення концентрації вільних зарядів і, відповідно, визначають величину протікаючого в кристалі електричного струму. Зазначено, що з рекомбінацією безпосередньо пов’язані значення таких важливих характеристик, як дифузійна довжина і час життя у вільному стані носіїв заряду. Якщо зовнішня дія на кристал теплом або світлом безпосередньо визначають процес збудження, тобто звільнення електрона або дірки у вільний стан, то процес рекомбінації відбувається спонтанно. Інтенсивність рекомбінації і її зміну оцінено по концентрації вільних зарядів та її зміні. Констатовано, що рекомбінація завжди означає взаємодію електрона і дірки. Описано лінійну і квадратичну рекомбінацію, рекомбінацію за відсутності рівнів прилипання, рекомбінацію за наявності одного типу центрів рекомбінації і рівнів прилипання. Охарактеризовано лінійну залежність фотоструму від інтенсивності світла, сублінійну залежність фотоструму від інтенсивності світла, зчувствлення фотопровідника шляхом введення нових рекомбінаційних рівнів тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.271.21 я73-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: В359073/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського