Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (14)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=В383.520.421.11,022$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Нестеров В. О. 
Дослідження основних характеристик ядер і ядерно-ядерної взаємодії у модифікованому наближенні Томаса - Фермі : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук / В. О. Нестеров; НАН України. Ін-т ядер. дослідж. - К., 2007. - 20 c. - укp.

Показано можливість застосування модифікованого підходу Томаса - Фермі щодо дослідження характеристик основних станів атомних ядер і самоузгодженого одержання потенціалу ядерно-ядерної взаємодії. У процесі опису основних станів одержано збіг з експериментальними даними для широкого спектра атомних ядер. Продемонстровано суттєву залежність потенціалу ядерно-ядерної взаємодії від ізотопічного складу ядер. Показано, що висота та ширина бар'єра залежать від дифузності розподілу нуклонів у ядрах. Обгрунтовано твердження, що реалістичні значення дифузності ядерної частини потенціалу не повинні сильно відрізнятися від 0,8 - 0,9 Фм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В383.520.421.11,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА348635 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ушаков І. В. 
M1-переходи в радіаційному розпаді аналогових та зв'язаних станів непарних ядер 2s1d-оболонки : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.16 / І. В. Ушаков; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. - Х., 2010. - 16 c. - укp.

Підтверджено значне зменшення експериментальних значень зведених імовірностей М1-переходів між аналоговими та антіаналоговими станами у порівнянні з одночастинковими оцінками. В процесі у-розпацу ідентифіковано заселення рівнів, що відносяться до станів типу поляризації остову, та рівнів, що є членами обертальних смуг. У рамках моделі Нільссона виконано розрахунки імовірностей М1-переходів між зв'язаними станами ядер для випадків, коли початковий та кінцевий стани мають різні параметри деформації. Виявлені оболонкові ефекти в поведінці зведених імовірностей ізовекторних "I-заборонених" М1-переходів в непарних ядрах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В383.34,022 + В383.520.421.11,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА377156 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Алькін А. О. 
Феноменологія множинного народження заряджених частинок у високоенергетичній взаємодії протонів : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.02 / А. О. Алькін; НАН України, Ін-т теорет. фізики ім. М. М. Боголюбова. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Описано наявні дані з повних перерізів і відношення уявної до дійсної частини амплітуди для адронного розсіяння, зроблено передбачення для енергій LHC. Унітаризованими Реджівськими моделями описано експериментальні диференціальні перерізи при енергіях до 7 ТеВ в усьому доступному інтервалі переданого імпульсу |t|. Реконструйовано з експериментальних даних залежність амплітуди розсіяння від прицільного параметра. Вперше продемонстровано, що при енергії 7 ТеВ порушується границя чорного диску та максимум непружного профілю зміщується в область ненульових значень прицільного параметра. Знайдено, що форма розподілів множинності заряджених частинок у взаємодії протонів при енергіях до 8 ТеВ демонструє двокомпонентну поведінку вже при √s = 0.9 ТеВ. Сформульовано та перевірено на експериментальних даних феноменологічну модель, яка описує розподіли множинності одночасно у декількох інтервалах псевдохуткості. Продемонстровано, що двокомпонентна поведінка розподілів в обмежених інтервалах псевдохуткості не є результатом обмеження.


Індекс рубрикатора НБУВ: В383.520.421.11,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА433188 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського