Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=Г461.315.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Кіріяк Г. В. 
Підвищення чутливості та селективності люмінесцентного визначення Tb (III), Dy (III), Pr (III) та Eu (III) у присутності супутніх лантанідів : автореф. дис... канд. хім. наук / Г. В. Кіріяк; НАН України. Фіз.-хім. ін-т ім. О.В.Богатського. - О., 2007. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г461.315.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА353890 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Александрова Д. І. 
Визначення деяких лікарських препаратів по впливу їх аніонів на сенсибілізовану люмінесценцію європію (III) і тербію (III) : автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.02 / Д. І. Александрова; НАН України, Фіз.-хім. ін-т ім. О.В.Богатського. - О., 2009. - 21 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г461.315.1,0 + Л66-1 с34

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА368144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Анельчик А. В. 
Определение флурбипрофена и напроксена с использованием сенсибилизированной люминесценции лантанидов / А. В. Анельчик, А. В. Егорова, В. П. Антонович, Д. И. Александрова, И. И. Леоненко // Укр. хим. журн. - 2012. - 78, № 5/6. - С. 52-58. - Библиогр.: 17 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г461.315.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Леоненко І. І. 
Визначення деяких біологічно активних речовин за гасінням сенсибілізованої люмінесценції іонів лантанідів : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.02 / І. І. Леоненко; НАН України, Фіз.-хім. ін-т ім. О.В. Богатського. - О., 2012. - 23 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г461.315.1-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА387733 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Моторіна А. С. 
Гібридні плівки на основі діоксиду силіцію і сульфонатних поліелектролітів для спектрофотометричного та люмінесцентного визначення формальдегіду і тетрацикліну : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.02 / А. С. Моторіна; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2012. - 18 c. - укp.

Досліджено основні закономірності одержання гібридних плівок на основі діоксиду силіцію та сульфонатних поліелектролітів і розроблено на їх основі методики спектрофотометричного та люмінесцентного визначення антибактеріальних препаратів, зокрема, формальдегіду та тетрацикліну. Зазначено, що використання суміші неіонної поверхнево-активної речовини (НПАР) типу Tween 20 розгалуженої будови та триблок-сополімеру типу Pluronic F127 лінійної будови сприяє утворенню мезоструктурованих, рівномірних і мезопоруватих плівок. На прикладі діоксазафосфоканового похідного ціанінового барвника та тетрацикліну продемонстровано, що введення в золь НПАР у молярному співвідношенні Tween 20:Pluronic F127 = 20:2 сприяє одержанню плівок, що мають найбільшу сорбційну ємність за аналітами. Введення в золь на стадії золь-гель синтезу суміші полівініл- та полістиролсульфонатних поліелектролітів сприяє підвищенню ємності плівок за катіонними барвниками у 1,5 - 5,0 разів. На основі плівок, модифікованих малахітовим зеленим, розроблено експресну та просту у виконанні методику спектрофотометричного визначення формальдегіду у косметичних миючих засобах на рівні та нижче гранично допустимих концентрацій. На основі плівок, модифікованих Eu(III), розроблено методику сорбційно-люмінесцентного визначення тетрацикліну в молоці.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г461.313.21-4 + Г461.315.1-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА387427 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Свєчкарьов Д. А. 
Дифенілоксазолзаміщені 3-гідроксихромони - перспективні люмінофори для раціометричних досліджень / Д. А. Свєчкарьов, Г. В. Карпушина, А. О. Дорошенко // Ukrainica Bioorganica Acta. - 2008. - 6, № 2. - С. 38-45. - Бібліогр.: 35 назв. - укp.

Синтезовано нові гетероциклічні похідні 3-гідроксихромону із 2,5-дифенілоксазольним фрагментом у положенні 2. За даними розрахунків, досліджені хромони належать до систем із зворотним переносом заряду, проте зберігають здатність до утворення фототаутомера у збудженому стані. Вивчено їх спектрально-флуоресцентні властивості, а також сольватофлуорохромію та вплив полярності розчинника на процес внутрішньомолекулярного фотопереносу протона у збудженому стані. Показано можливість використання досліджуваних сполук як раціометричних зондів полярності середовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г263.15-4 + Г461.315.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25067 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Єгорова А. В. 
Застосування сенсибілізованої люмінесценції іонів лантанідів для визначення біологічно активних речовин : автореф. дис. ... д-ра хім. наук : 02.00.02 / А. В. Єгорова; Національна академія наук України, Фізико-хімічний інститут імені О. В. Богатського. - Одеса, 2013. - 39 c. - укp.

Досліджено нові можливості використання сенсибілізованої люмінесценції лантанідів (далі - СЛЛ) в їх однорідно- та різнолігандних комплексах в якості аналітичних форм для прямою і непрямого визначення біологічно активних речовин, молекули або іони яких здатні до сенсибілізації або гасіння емісії центрального іона. Введено новий клас органічних реагентів - похідних амідів оксохінолін-3-карбонової кислоти, здатних до утворення у водному середовищі (без використання органічних розчинників, ПАР та ДАР) комплексів з лантанідами (Ln), які мають високі люмінесцентні характеристики. Встановлено за допомогою 2D - QSPR моделей зв'язок між структурою цих реагентів та квантовим виходом (Ф), часом житгя збудженого стану (х) їх комплексів з іонами Еu(ІІІ) та ТЬ(ІІІ). Встановлено пріоритетний вплив на Ф і час життя комплексів електростатичних і Ван-дер-ваальсових взаємодій, топології і ліпофільності лігандів. Вивчено умови утворення і люмінесцентні властивості комплексів Ln(III) з рядом лікарських препаратів (далі - ЛП), які виступають у якості сенсибілізаторів емісії центральних іонів. Визначено нові аналітичні форми для визначення антибіотиків тетрациклінового, фторхінолонового та цефалоспоринового рядів, гідрокси- і карбоксипохідних 1,4-бенздіазепінів, нестероїдних протизапальних препаратів та інше. Встановлено принципово нову можливість визначення ЛП по впливу їх аніонів. Показано, що гасіння СЛЛ рядом ЛП, які не реагують з Ln(III), обумовлено взаємодією гасія з лігандом-сенсибілізатором тощо. Запропановано використання в імунофлуоресцентному аналізі ефективних проявляючих розчинів на основі вивчених комплексів Ln(III).


Індекс рубрикатора НБУВ: Г461.315.1 + Г123.5/6 + Е0*725.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА454122 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського