Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=Г727.46$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Кузьменко С. М. 
Синтез, властивості та застосування титановмісних карбофункціональних олігоспиртів : автореф. дис... канд. хім. наук : 02.00.06 / С. М. Кузьменко; Держ. вищ. навч. закл. "Укр. держ. хім.-технол. ун-т". - Д., 2007. - 20 c. - укp.

Розроблено методи синтезу титановмісних карбофункціональних олігоспиртів на основі алкоксіортотитанатів та індивідуальних або олігомерних гліколей, досліджено їх фізико-хімічні властивості, а також властивості титановмісних поліуретанових просторово-структурованих захисних покриттів і клейових з'єднань на їх основі. Розроблено методики синтезу, одержано й охарактеризовано ряд нових титановмісних карбофунціональних олігоспиртів, які відрізняються довжиною та природою карбофункціонального радикала, кількістю та довжиною вищих алкоксирадикалів в атома титану, величиною політитаноксанового блока. На основі титановмісних карбофункціональних олігоспиртів і фенілізоціанату синтезовано модельні уретани, досліджено їх фізико-хімічні властивості та стійкість до термоокиснювальної деструкції. Вперше розроблено склади композицій поліуретанових матеріалів на основі синтезованих титановмісних олігоспиртів та ізоціанатного адукту. Встановлено вплив структури нових титановмісних олігоспиртів на фізико-механічні властивості, стійкість до хімічних середовищ, термоокиснювальної деструкції поліуретанових матеріалів на їх основі. Виявлено, що сформовані захисні покриття відрізняються високою адгезією, опором удару, згину, стійкістю до хімічних середовищ і міцністю до розриву у межах 70 - 85 МПа, що в 1,5 - 2,5 раза перевищує міцність до розриву кращих аналогів на основі органічних олігоспиртів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г727.462 + Л715.46

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА359411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Цебрієнко Т. В. 
Теплофізичні властивості органо-неорганічних взаємопроникних полімерних сіток за наявності політитаноксиду / Т. В. Цебрієнко, Н. В. Ярова, Т. Т. Алексєєва // Полімер. журн.. - 2017. - 39, № 2. - С. 83-88. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г727.46 + Л719.943

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Цебріенко Т. В. 
Мас-спектрометричні дослідження термодеструкції гелів політитаноксиду / Т. В. Цебріенко, Т. Т. Алексєєва, В. В. Бойко, В. І. Бортницький, Т. В. Дмитрієва // Укр. хим. журн.. - 2017. - 83, № 3/4. - С. 81-90. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г712.723 + Г727.46

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Алексєєва Т. Т. 
Структура та властивості взаємопроникних полімерних сіток, що містять політитаноксид, синтезований в середовищі 2-гідроксіетилметакрилату / Т. Т. Алексєєва, Т. В. Цебрієнко, Н. В. Бабкіна, Н. В. Ярова, Л. О. Воронцова // Полімер. журн.. - 2018. - 40, № 2. - С. 98-105. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Досліджено вплив політитаноксиду, одержаного за допомогою золь-гель методу у середовищі 2-гідроксіетилметакрилату, на в'язкопружні та теплофізичні властивості взаємопроникних полімерних сіток (ВПС) на основі сітчастого поліуретану та полігідроксіетилметакрилату (ПГЕМА). За мтодами динамічного механічного аналізу (ДМА) і диференційної сканувальної калориметрії (ДСК) встановлено, що як вихідна ВПС, так і органо-неорганічна (ОН) ВПС мають двофазову структуру. За допомогою методів ДСК і сканувальної електронної мікроскопії (СЕМ) показано, що наявність політитан оксиду збільшує сумісність компонентів ВПС. Встановлено, що зростання вмісту політитаноксиду призводить до зниження інтенсивності релаксаційного максимуму для ПГЕМА-фази та до збільшення ефективної густини зшивання внаслідок часткового прищеплення неорганічної складової до акрилатної. Показано, що топологія структури політитаноксиду значно впливає на релаксаційну поведінку зразків ОН ВПС. За даними СЕМ спостерігається рівномірний, без суттєвої агрегації розподіл неорганічної складової у полімерній матриці.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г727.46

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Цебрієнко Т. В. 
Синтез, структура та властивості взаємопроникних полімерних сіток, що містять політитаноксид, отриманий золь-гель методом : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.06 / Т. В. Цебрієнко; НАН України, Ін-т хімії високомолекуляр. сполук. - Київ, 2017. - 24 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г727.46 + Л719.943

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА431147 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського