Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=З261.632.24$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Манукян О. С. 
Розробка математичної моделі асинхронного двигуна з масивним феромагнітним ротором з урахуванням зовнішніх кіл / О. С. Манукян // Електромех. і енергозберігаючі системи. - 2012. - Вип. 3. - С. 491-492. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Надано математичну модель асинхронного двигуна з масивним феромагнітним ротором з урахуванням зовнішніх кіл. Двигун надано у вигляді польової моделі. Показано результати моделювання пуску й реверсу асинхронного двигуна з урахуванням часу замикання контактів контакторів за реверсу. Математична модель надає змогу досліджувати як симетричні, так і несиметричні режими роботи двигуна.


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.632.24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100119 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гаврилюк С. І. 
Моделювання торцевого дугостаторного асинхронного двигуна з двошаровим масивним дисковим ротором / С. І. Гаврилюк, О. М. Карлов, І. П. Кондратенко, Р. С. Крищук, А. П. Ращепкін // Пр. Ін-ту електродинаміки НАН України. - 2016. - Вип. 45. - С. 40-50. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Поставлено завдання розробити метод для розрахунку торцевого дугостаторного асинхронного двигуна (ТДАД) з одним статором та двошаровим масивним дисковим ротором. Метод є розвитком теорії методів розрахунку ТДАД з двома статорами та дисковим масивним ротором між ними. Запропоновано обгрунтовану тривимірну квазістаціонарну математичну модель магнітного поля двигуна для циліндричної системи координат. Особливістю моделі є врахування радіального та азимутального струму статора й ротора, врахування неоднорідної за радіусом лінійної швидкості обертання. Наведено аналітичний розрахунок магнітного поля та моменту для заданого струмового навантаження, головних комплексних опорів власної та взаємної індуктивності для трифазного джерела живлення. Надано методику розрахунку струмового навантаження за відомої трифазної напруги. Подано параметри, енергетичні показники й механічні характеристики ТДАД для прямого приводу кульових барабанних млинів (КБМ) та антен радіолокаційних станцій (РЛС). Здійснено порівняння результатів розрахунку ТДАД з двома статорами й одношаровим ротором та ТДАД з одним статором і двошаровим ротором. Представлено порівняння енергетичних показників двигуна дугостаторного та з замкненим статором. Досліджено залежність енергетичних показників від магнітної проникності феромагнітного шару двошарового ротора, вплив електропровідності феромагнітного шару ротора на енергетичні показники, залежність енергетичних показників від товщини немагнітного електропровідного шару ротора.


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.632.24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69973 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Крищук Р. С. 
Енергетичні характеристики торцевих дугостаторних електричних машин : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.01 / Р. С. Крищук; НАН України, Ін-т електродинаміки. - Київ, 2017. - 21 c. - укp.

Розроблено тривимірну математичну модель для розрахунку електромагнітного поля торцевого дугостаторного асинхронного двигуна з дисковим масивним ротором, яка на відміну від інших враховує лінійну швидкість обертання ротора в залежності від його радіуса та азимутальну складову струмів ротора. Уперше розроблено аналітичні методи для розрахунку енергетичних показників торцевих дугостаторних асинхронних двигунів з дисковими масивними роторами при паралельному та послідовному включенні одно- і двошарових обмоток протилежних від ротора статорів з комплексним урахуванням товщинного, поперечного та повздовжнього крайових ефектів. Уперше одержано аналітичні вирази для розрахунку головних комплексних опорів власної та взаємної індуктивності торцевих дугостаторних асинхронних двигунів з дисковими масивними електропровідними роторами для послідовного та паралельного включення протилежних від дискового ротора одно- і двошарових компенсованих обмоток, що дає змогу розрахувати енергетичні показники двигуна у разі живлення від заданого джерела напруги. Уперше розроблено аналітичні методи розрахунку дестабілізувальних аксіальних магнітних сил торцевих дугостаторних асинхронних двигунів, які діють на феромагнітні та немагнітні масивні дискові ротори, з урахуванням їх положення в немагнітному проміжку між статорами.


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.632.24

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА427738 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського