Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=З264.5-048$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Ду Хіан Янг 
Багатопараметрові різницеві електромагнітні методи та пристрої для контролю матеріалів і виробів : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.11.13 / Ду Хіан Янг; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". - Х., 2003. - 18 c. - укp.

Запропоновано дві модифікації двопараметрового електромагнітного методу спільного контролю магнітної проникності та питомої електричної провідності виробу з урахуванням та без нього впливу одного параметра на інший. Розроблено методику розрахунку очікуваних значень компонентів вихідних сигналів трансформаторного електромагнітного перетворювача, що працює в абсолютному та диференціальному варіантах, а також визначено межі застосування трансформаторного електромагнітного перетворювача (ТЕМП) за зазначених варіантів його функціонування. Розроблено схеми установок для дво- та трипараметрового контролю на базі використання ТЕМП, що працює зі стандартним вольтметром, амперметром, фазометром і фазочутливим ферометром. Надано теоретичне обгрунтування дво- та трипараметрового диференціального електромагнітного методу та ТЕМП для спільного контролю магнітного, електричного параметрів і радіуса циліндричного виробу. Створено методику розрахунку методичних похибок спільного визначення магнітних, електричних параметрів виробу та його радіуса для одно- та двочастотного диференціального ТЕМП, які обумовлені заміною реальних функцій перетворення їх лінійним наближенням, тобто відхиленням реальних функцій від лінійних наближень робочої точки. Подано результати експериментальних абсолютних і диференціальних дво- та трипараметрових вимірів магнітних, електричних і геометричних величин. Наведено області практичного використання розглянутих електромагнітних методів і пристроїв для дво- та трипараметрового контролю в абсолютному та диференціальному варіантах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.5-048

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА327478 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бурлака В. В. 
Прямоходовый инверторный источник питания прямого преобразования с коррекцией коэффициента мощности / В. В. Бурлака, С. В. Гулаков // Електротехніка та електроенергетика. - 2013. - № 1. - С. 48-51. - Библиогр.: 3 назв. - рус.

Представлен инверторный источник питания с трехфазным входом и активной коррекцией коэффициента мощности. Схема построена с использованием принципа прямого преобразования, что дает возможность снизить потери энергии в преобразователе. Источник обеспечивает гальваническую развязку выхода посредством высокочастотных прямоходовых трансформаторов.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.5-048

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16680 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Руденко Ю. В. 
Переходные процессы в выходных цепях источника питания, работающего на нестационарную технологическую нагрузку / Ю. В. Руденко // Техн. електродинаміка. - 2013. - № 2. - С. 50-57. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Исследованы процессы в выходных цепях секционированного источника питания при скачкообразных изменениях нагрузки, обусловленных режимами работы технологического оборудования. Получены аналитические выражения, позволяющие оценить влияние компонентов выходного фильтра на параметры переходного процесса: пульсации выходного тока и напряжения, длительность переходного процесса. Это позволяет выбрать оптимальные значения параметров выходного фильтра для обеспечения необходимых требований со стороны технологической нагрузки.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.5-048

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ямненко Ю. С. 
Фільтро-компенсуючий перетворювач з системою заряду/розряду акумуляторної батареї / Ю. С. Ямненко, Т. О. Терещенко, Д. А. Миколаєць // Техн. електродинаміка. - 2015. - № 5. - С. 16-20. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто роботу фільтро-компенсувального перетворювача паралельного типу з системою заряду/розряду акумуляторної батареї. Наведено вирази, що описують електромагнітні процеси в системі на робочих інтервалах. Наведено алгоритм керування компенсатором з функцією джерела безперебійного живлення.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.5-048

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Артеменко М. Ю. 
Аналіз можливості збільшення ККД трифазної чотирипровідної системи живлення засобами паралельної активної фільтрації / М. Ю. Артеменко, Л. М. Батрак, В. М. Михальський, С. Й. Поліщук // Техн. електродинаміка. - 2015. - № 6. - С. 12-18. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Запропоновано формулу визначення к.к.д. трифазної чотирипровідної системи живлення для несинусоїдного несиметричного режиму за заданим коефіцієнтом потужності навантаження, визначеним на періоді напруги живлення, та відомим співвідношенням потужності короткого замикання до активної потужності навантаження. Розглянуто потенційну можливість збільшення к.к.д. системи живлення шляхом підвищення коефіцієнта потужності навантаження за допомогою паралельного активного фільтра. Проаналізовано фактори, що обмежують можливості збільшення к.к.д. системи електроживлення засобами паралельної активної фільтрації.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.5-048

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Ornatskyi D. P. 
Correction of errors of the measuring channel average active power = Корекція похибок вимірювального каналу середньої активної потужності / D. P. Ornatskyi, S. V. Yehorov, V. V. Dovhan // Техн. електродинаміка. - 2022. - № 1. - С. 75-81. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Запропоновано структурну схему корекції похибок прецизійного вимірювального каналу середньої активної потужності для досліджень в лабораторних умовах та виключно в межах змін основної частоти мережі. Особливістю схеми є використання під час калібрування функціональних перетворювачів з кусково-лінійною апроксимацією. При цьому вхідними напругами цих перетворювачів є трикутна напруга, що формується на виході інтегратора інтегруванням прямокутних біполярних меандрів, які утворюються з вихідних сигналів дільника частоти фазорозчеплювача, синхронізованого з мережею за допомогою пристрою, що збільшує частоту в чотири рази (помножувач частоти), який виконано на основі оригінальної прецизійної амлітудно-імпульсної системи фазового автопідстроювання частоти. Як первинні перетворювачі застосовуються компенсаційні малогабаритні низьковольтні трансформатори з використанням вимірювальних підсилювачів з диференційно розщепленими входами, що забезпечує підвищення лінійності характеристики в широкому динамічному діапазоні, завдяки чому реалізується адитивно-мультиплікативна корекція похибок всього вимірювального тракту по двом точкам. Наведено результати комп'ютерного моделювання основних функціональних компонентів вимірювального каналу, які підтверджують його прецизійність та високі метрологічні характеристики.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.5-048

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Стисло Б. О. 
Напівпровідникові перетворювачі для систем з накопичувачами електричної енергії : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.12 / Б. О. Стисло; Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут". - Харків, 2018. - 24 c. - укp.

Присвячено вирішенню важливої науково-технічної задачі - дослідженню режимів роботи напівпровідникових перетворювачів, що працюють у системах з накопичувачами електричної енергії. Визначено, що застосування БСНЕ в системах електроживлення вимагає використання спеціалізованих енергоефективних перетворювачів електричної енергії: узгоджуючих - для забезпечення зв'язку БСНЕ з мережею, та сервісних - для забезпечення безпечного режиму роботи накопичувачів. Виконано синтез сервісного перетворювача, який реалізує принцип адресного передавання енергії між акумуляторами, що з'єднані за послідовною схемою. На підставі аналізу комутаційних процесів у силових ключах перетворювачів доведено доцільність використання перетворювачів з розділеною комутацією, які забезпечують режими м'якої комутації в напівпровідникових ключах. Запропоновано систему керування узгоджуючим перетворювачем, що реалізує алгоритм розділеної комутації.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.5-048

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА435170 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського