Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.312-016.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Литвин В. В. 
Використання агентних систем, керованих онтологією, для пошуку інформації в мережі Інтернет / В. В. Литвин, Р. Р. Даревич, Д. Г. Досин // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2007. - № 589. - С. 164-173. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Змодельовано інтелектуальний агент розпізнавання тексту на основі динамічної онтології. Описано процедуру інтелектуального текстового аналізу та відповідний їй алгоритм. Показано, що формальна модель онтології може подаватися як ієрархічна структура класів та їх об'єктів, з'єднаних механізмом обробників подій. Розроблено мета-пошуковий інтелектуальний агент у складі портальної системи, що використовується для автоматизованого інформаційного пошуку в мережі Інтернет та класифікації одержаних наукових текстів відповідно до їх УДК.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312-016.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мохаммад Абделхаді (Алхаж Мох'д) Алхіхі 
Дослідження метрик маршрутизаторів глобальних мереж передачі даних : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / Мохаммад Абделхаді (Алхаж Мох'д) Алхіхі; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2011. - 20 c. - укp.

Вперше розроблено математичну модель маршрутизатора за протоколом RIP, що складається з інтерфейсів маршрутизатора, функціонує в активному та пасивному режимах і дозволяє врахувати рівні мережевого протоколу та протоколів маршрутизації. Удосконалено узагальнену метрику маршрутизації, що надає змогу оптимізувати вибір маршруту передачі даних на основі врахування часу затримки, пропускної здатності каналу, стійкості маршруту, дозволяє одержання адитивної, мультиплікативної й увігнутої метрики. Вперше запропоновано та досліджено метод маршрутизації в системі зі змінними параметрами, що дозволяє мінімізувати число помилок маршрутизації. Запропоновано та досліджено модель маршрутизатора в системі Simulink, що дозволяє відстежувати поведінку маршрутизатора за різних параметрів обслуговування черг і врахувати окремі складові метрики маршрутизації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312-016.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА384785 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського