Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.64-01$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Воронов С. А. 
Критерий оценки качества тепловизионных изображений / С. А. Воронов, Н. А. Гордийко, Д. А. Захаренко // Изв. вузов. Радиоэлектроника. - 2000. - 43, № 3. - С. 47-52. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Применительно к тепловому изображению предложен критерий (минимум энтропии), позволяющий количественно оценить качество изображения и определить целесообразность применения к нему различных преобразований.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.64-015

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27665/рад. эл. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Муравський Л. І. 
Обробка бінарних фазових зображень в оптичних і оптико-цифрових кореляційних системах / Л. І. Муравський; НАН України. Фіз.-мех. ін-т ім. Г.В.Карпенка. - Т. : Серпень, 1999. - 187 c. - Бібліогр.: 166 назв. - укp.

Монографію присвячено розробці нового напрямку в оптичній обробці інформації - оптичного захисту об'єктів з використанням бінарних фазових зображень у вигляді фазових масок. Наведено теоретичні основи кореляційного аналізу бінарних фазових масок в оптичних кореляційних системах, зокрема, у лінійних і нелінійних кореляторах сумісного перетворення Фур'є. Запропоновано оригінальну методику ідентифікації оптичних міток у вигляді трансформованих фазових масок. Розроблено експериментальні макети кореляційних пристроїв ідентифікації фазових масок, на яких проведено апробацію отриманих теоретичних результатів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.54 + З970.64-015

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА597390 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Залєвскі Ю.  
Компресія і відтворення сигналів мови за допомогою екстремального аналізу і цифрової фільтрації : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.13.06 / Ю. Залєвскі; Держ. НДІ інформ. інфраструктури. - Л., 1998. - 17 c. - укp. - рус.

Дисертація присвячена розробленню методів компресії та відтворення мовних сигналів з використанням екстремального аналізу, а також ефективних спецпроцесорів для реалізації цих методів. Розглянуто моделі мовних сигналів та фонових шумів у телекомунікаційних каналах. Висвітлено загальний метод екстремального аналізу з використанням дельта-модуляції стосовно до екстремального аналізу мовних сигналів. Розроблено оригінальний метод підвищення точності відтворення сигналу в часовій та частотній областях. Розглянуто особливості комп'ютерного моделювання екстремального аналізу та відтворення сигналів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.64-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА302470 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кожемякин Р. А. 
Эффективность применения вариационно-стабилизирующих преобразований для изображений в случае присутствия сложных помех / Р. А. Кожемякин // Радіоелектрон. і комп'ют. системи. - 2014. - № 4. - С. 111-116. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Рассмотрены особенности применения вариационно-стабилизирующих преобразований (ВСП) разных типов для изображений, сформированных оптическими сенсорами. Показано, что для оптических изображений наиболее эффективным в плане стабилизации дисперсии сложного шума является ВСП на основе обобщенного преобразования Энскомба (ОПЭ). Так как ОПЭ относится к ВСП параметрического типа проведено исследование влияния точности используемых в ОПЭ оценок параметров компонент сложного шума на эффективность стабилизации дисперсии помех после преобразования. Были определены границы допустимой неточности оценок характеристик помех для эффективного применения ОПЭ в задачах фильтрации оптических изображений.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.64-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Стрілкова Т. О. 
Розвиток теорії стохастико-детермінованої обробки сигналів та її застосування при удосконаленні оптико-електронних систем : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.12.17 / Т. О. Стрілкова; Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. - Харків, 2015. - 36 c. - укp.

Зазначено, що основні тенденції удосконалення оптико-електронних систем спрямовані на збільшення проникної здатності. Однак, при розрахунках ефективності та встановленні граничних можливостей систем виникають протиріччя за використання різноманітних підходів до опису, як вхідних так і вихідних сигналів. Ці протиріччя можна пояснити: умовністю прийнятого критерію ефективності, неточністю математичних моделей сигналів, цілеспрямованістю спрощення моделей сигналів в системах. Вирішено актуальну науково-технічну проблему щодо підвищення ефективності оптико-електронних систем за рахунок розвитку математичних моделей та стохастико-детермінованих методів та обробки сигналів, що засновані на сумісному використанні корпускулярного, хвильового та статистичного опису сигналів в оптико-електронних системах. Для вирішення вказаної проблеми проаналізовано теоретичні методи опису вхідних оптичних сигналів з урахуванням корпускулярних властивостей та методів опису вихідних сигналів з урахуванням статистичних особливостей. Проаналізовано процес ослаблення оптичного випромінювання оптичною ланкою, проаналізовано статистичні характеристики вихідних сигналів та ефективність оптико-електронної системи з обмеженим динамічним діапазоном. Проаналізовано граничні розподілення вихідних сигналів на належність областям тяжіння нормального та стійких законів з характеристичним показником. Розроблено методи реєстрації випромінювання надслабкої та великої інтенсивності.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.64-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА420311 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кавац Ю. В. 
Інформаційні технології обробки та дешифрування оптичних і радарних супутникових зображень : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / Ю. В. Кавац; "Дніпровська політехніка", національний технічний університет. - Дніпро, 2020. - 24 c. - укp.

Підвищено ефективність методів дешифрування та оперативного моніторингу об'єктів земної поверхні шляхом створення нових інформаційних технологій (далі – ІТ) дешифрування і багатовимірної обробки оптичних і радарних супутникових зображень. Удосконалено автоматизовану ІТ попередньої обробки супутникових даних, алгоритму інтерполяції багатоканальних аерокосмічних зображень на основі вейвлет-перетворень, технологію підвищення інформативності багатоспектральних аерокосмічних зображень на основі лінійного IHS-перетворення і кількісно оцінено її вплив після роботи алгоритму. Розроблено ІТ тематичної обробки виявлення і компенсації тіней на багатоканальних супутникових зображеннях надвисокого просторового розрізнення, ІТ дешифрування штучних об'єктів на багатоканальних супутникових зображеннях високого просторового розрізнення на основі морфологічних індексів із застосуванням структурного елементу LINE, який надає найкращий результат у порівнянні з іншими видами, ефективно визначаючи межі та контури будівель складної форми. Проведено порівняльний аналіз ефективності класичних методів класифікації фотограмметричних зображень. Визначено за результатами дослідження, що застосування інформаційної технології дешифрування штучних об'єктів на морфологічних індексів призводить до чіткого визначення дахів будівель у порівнянні з класичними методом класифікації, точність визначення складає понад 90 %. Запропоновано методи та інформаційні технології для вирішення прикладних задач супутникового моніторингу, які реалізовані у вигляді web-платформи "EOS Processing" з хмарною архітектурою, що дозволяє виконувати операції по визначенню змін земної поверхні із застосуванням оптичних радарних даних без завантаження зображень на локальні обчислювальні потужності. Виконання операцій обробки за допомогою цієї платформи відбувається у рази швидше у порівнянні з повним циклом обробки за умов стаціонарної обробки.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.64-01 + Д131.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА445371 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського