Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=К222.043.663$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Мовчан О. В. 
Фазові та структурні переходи при навуглецюванні сплавів заліза з хромом та титаном : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.16.01 / О. В. Мовчан; Держ. металург. акад. України. - Д., 1999. - 16 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.043.663

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306425 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Малинов Л. С. 
Получение в цементированном слое сталей метастабильного остаточного аустенита для повышения их абразивной износостойкости / Л. С. Малинов, И. Е. Малышева, Д. В. Бурова // Нові матеріали і технології в металургії та машинобуд. - 2020. - № 1. - С. 55-61. - Библиогр.: 12 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: К651. + К413.25 + К222.043.663,27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16166 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
3.

Ozer Pamuk 
The effects of different heat treatment regimes on the wear properties of Fe-based composite materials = Вплив різних режимів термообробки на особливості зносу композиційних матеріалів на основі Fe / Ozer Pamuk, Yavuz Kaplan, Sinan Aksoz // Порошкова металургія. - 2021. - № 7/8. - С. 67-79. - Бібліогр.: 31 назв. - англ.

Різноманітні режими термічної обробки, такі як спікання, спікання у поєднанні з цементацією низького тиску або лише цементація низького тиску, було використано в даному дослідженні для чистого заліза та композитів на основі Fe, зміцнених 0,2 або 0,4 % графіту, які було виготовлено із використанням методів порошкової металургії. Детально досліджено вплив застосованих режимів термічної обробки на глибину цементації, профілі твердості та зношування спечених виробів. Для аналізу мікроструктури та поверхні зносу використовували польову емісійну сканувальну електронну мікроскопію та енергетично-дисперсійну рентгенівську спектроскопію. Булио вивчено об'ємні втрати, питома швидкість зношування та коефіцієнт тертя для визначення особливостей зношування спечених деталей. Показано, що цементація сприяє значному збільшенню твердості за одночасного зростання концентрації вуглецю у поверхневих шарах деталей. Використання лише цементації низького тиску передбачає більшу глибину дифузії вуглецю, ніж поєднання спікання з цементацією низького тиску. Найпомітніше твердість збільшується на поверхнях зразків, до яких було застосовано лише цементацію низького тиску. Значення твердості зразків знижуються від поверхні до центра. Зі збільшенням концентрації вуглецю твердість також зростає. Найвищий показник зносостійкості було зафіксовано у зразку із вмістом графіту 0,4 %, для обробки якого було застосовано лише метод цементації низького тиску. Найгіршу зносостійкість показали незміцнені, а лише спечені зразки. Найменші значення об'ємних втрат та питомої швидкості зносу показали композити Fe + 0,4 % C після застосування лише цементації низького тиску. Отже, цементація спечених деталей на основі Fe не потребує додаткового спікання. Зроблено висновок, що трибологічні властивості матеріалів на основі Fe можна поліпшити, обмежившись лише процесом цементації. Це зменшує кількість операцій термічної обробки, а отже, знижує загальні витрати.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.043.663 + К390.45-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського