Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=К222.062.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Костин В. А. 
Математическое описание углеродного эквивалента как критерия оценки свариваемости сталей / В. А. Костин // Автомат. сварка. - 2012. - № 8. - С. 12-17. - Библиогр.: 20 назв. - рус.

Предложен новый критерий склонности металла ЗТВ соединений закаливающихся сталей к образованию холодных трещин, основанный на учете кинетики распада аустенита и экспериментальном определении инкубационного времени начала мартенситного превращения. Показано, что этот критерий может быть математически сведен к традиционному параметру оценки свариваемости закаливающихся сталей - углеродному эквиваленту. Предложена математическая зависимость нового критерия от углеродного эквивалента, которая была проверена экспериментальным путем.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.062.7 + К641-17

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26970 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Савицький О. М. 
Вплив теплопровідності на схильність сталей до утворення зварних з'єднань / О. М. Савицький, М. М. Савицький // Металознавство та оброб. металів. - 2017. - № 3. - С. 40-47. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Встановлено, що схильність сталей до утворення зварних з'єднань залежить від їх теплофізичного стану. Аустенітна зона з мінімальною теплопровідністю і максимальною теплоємністю (тепловий бар'єр), що утворюється біля рідкої зварювальної ванни, накопичує і утримує значну кількість тепла та перешкоджає його відведенню із ванни в основний метал. Це призводить до перегріву металу з'єднання, утворення в ньому тріщин та крихкого руйнування. Показано, що підвищення швидкостей нагріву дозволяє скоротити тривалість існування теплового бар'єру і послабити його негативний вплив на формування з'єднань.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.062.7 + К641-17

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського