Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: (<.>U=К630.013.4-56-02$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Вовк Ю. Я. 
Самовстановлювальні інструментальні блоки з пружними зв'язками для обробки отворів : автореф. дис... канд. техн. наук / Ю. Я. Вовк; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. - Т., 2007. - 21 c. - укp.

Створено та досліджено самовстановлювані інструментальні блоки з пружними зв'язками для обробки отворів. Такий зв'язок дозволяє покращати якісні параметри оброблюваного отвору рівномірно за всією довжиною, особливо на етапі врізання. На підставі морфологічного аналізу розроблено нові конструкції самовстановлювальних інструментальних блоків та їх математичну модель. Запропоновано використання пружних зв'язків з метою максимального спрощення конструкції інструменту з можливістю осьових осциляцій. За результатами аналітичного моделювання доведено доцільність використання пружного зв'язку. Експериментально досліджено процес врізання та усталеного різання, зокрема, зміну осьової складової сили різання залежно від режимів різання, оброблюваного матеріалу та величини неперпендикулярності торця деталі оброблюваного отвору. Визначено параметри шорсткості та точності отвору для різних умов роботи інструменту. Проведено порівняльний аналіз подрібнення стружки у разі обробки отворів самовстановлювальними інструментальними блоками з пружними зв'язками, а також жорстко закріпленими. Створено інженерну методику проектування самовстановлювальних інструментальних блоків з пружніми зв'язками. Економічна ефективність використання розроблених самовстановлювальних інструментальних блоків з пружними зв'язками досягається за рахунок збільшення продуктивності обробки, зменшення шорсткості обробленої поверхні та підвищення точності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.013.4-56-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА354572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кривий П. 
Розточувальні інструменти з попарно-асиметричним розміщенням лез для оброблення глибоких циліндричних отворів / П. Кривий, В. Кобельник, В. Крупа, В. Яковлєв // Техн. науки та технології. - 2016. - № 2. - С. 28-35. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

На основі аналізу наявних конструкцій запропоновано принципи попарно-асиметричного розміщення різців у розточувальних інструментах з коригованими кутами у плані. Для двох варіантів їх конструкторського виконання одержано залежності для визначення подач на різець та на оберт, а також значення коригованих головних (для I варіанта) та допоміжних (для II варіанта) кутів у плані залежно від параметра розрахункової висоти мікронерівностей профілю. Надано варіант конструкції інструменту за запропонованими принципами. Проведено випробування інструменту на токарному верстаті зі спеціальним пристосуванням та схемою роботи "на розтяг". Експериментально встановлено оптимальну подачу для конкретних умов оброблення. Показано його переваги у продуктивності у порівнянні з традиційними інструментами.


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.013.4-642 + К630.013.4-56-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101341 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського