Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>U=К630.2-52 я73$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Божко В. П. 
Проектування технологічних процесів обробки деталей на верстатах з ЧПУ : Навч. посіб. для студ. машинобуд. спец. вузів / В. П. Божко; Ін-т змісту і методів навчання. - Х., 1997. - 131 c. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Розглянуто методику аналізу вихідних даних і проектування технологічних процесів обробки деталей на верстатах з числовим програмним управлінням. З урахуванням особливостей обробки на цих верстатах викладено послідовність розрахунків режимів різання та норм часу, наведені приклади проектування типових операцій з оформленням відповідної технологічної документації. Висвітлено основні принципи проектування верстатних пристроїв.


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.2-52 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА585957 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Пентюк Б. М. 
Різальні інструменти. Конструювання інструментального оснащення : Навч. посіб. для студ. машинобуд. спец. / Б. М. Пентюк; Вінниц. нац. техн. ун-т. - Вінниця, 2003. - 62 c. - Бібліогр.: с. 60. - укp.

Розглянуто питання скорочення простоїв автоматизованого устаткування, обумовлених непрацездатністю його інструментальної оснастки, до якої входить комплекс пристроїв. Охарактеризовано різальний та допоміжний інструменти з виконавчими механізмами для регулювальних і відновлювальних рухів інструмента в міру його зношування, а також інструментальні магазини та траснспортні засоби, що забезпечують подачу необхідного інструмента в зону обробки відповідно до технологічного циклу.

Рассмотрены вопросы сокращения простоев автоматизированного оборудования, обусловленные неработоспособностью его инструментальной оснастки, в состав которой входит комплекс различных приспособлений. Охарактеризованы режущие и вспомогательный инстументы с исполнительными механизмами для регулирующих и восстанавливающих движений инструмента по мере его износа, а также инструментальные магазины и транспортные средства, обеспечивающие подачу необходимого инструмента в зону обработки в соответствии с технологическим циклом.


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.2-52 я73 + К630.2-14 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА647155 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сєдінкін Л. М. 
Програмування обробки деталей на верстатах з оперативними системами керування : Навч. посіб. для студ. ВНЗ / Л. М. Сєдінкін; Сум. держ. ун-т. - Суми, 2006. - 208 c. - укp.

Наведено методики розробки керуючих програм для найбільш поширених вітчизняних оперативних систем програмного керування. Розглянуто верстати з ЧПК як новий вид робочих машин, описано їх систему координат. Висвітлено особливості програмування обробки деталей (ПОД) на токарному верстаті з системою керування (СК) "Електроніка НЦ-31". Запропоновано методики ПОД на вертикально-фрезерних верстатах з СК 2С42-65, WL4T, серії NC-110 (200). Викладено питання параметричного програмування для машин даних систем.

Приведены методики разработки управляющих программ для наиболее распространенных отечественных оперативных систем программного управления. Рассмотрены станки с ЧПУ как новый вид рабочих машин, описана их система координат. Освещены особенности программирования обработки деталей (ПОД) на токарном станке с системой управления (СУ) "Электроника НЦ-31". Предложены методики ПОД на вертикально-фрезерных станках с СУ 2С42-65, WL4T, серии NC-110 (200). Изложены вопросы параметрического программирования для машин данных систем.


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.2-52 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА673941 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Аніщенко М. В. 
Системи числового програмного керування : навч. посіб. для студ. ВНЗ / М. В. Аніщенко; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". - Х. : Підручник НТУ "ХПІ", 2012. - 311 c. - Бібліогр.: с. 304-305 - укp.

Розглянуто основні визначення систем числового програмного керування (ЧПК), системи координат металорізальних верстатів, промислових роботів, особливості побудови та розрахунку елементів контуру деталі та траєкторії руху інструмента, включаючи інтерполяцію. Описано структуру та формат кадру керувальної програми, особливості ручної й автоматизованої підготовки керувальних програм і види програмоносіїв. Наведено узагальнену функціональну схему системи ЧПК, подано класифікацію систем ЧПК і розглянуто архітектуру та структурні схеми мікропроцесорних пристроїв ЧПК типу CNC і PCNC. Розкрито принципи побудови модульної відкритої архітектури пристроїв ЧПК типу PCNC та особливості реалізації міжмодульного комунікаційного середовища. Проведено огляд операційних систем пристроїв ЧПК, включаючи операційні системи реального часу. Розглянуто основні задачі керування й особливості їх реалізації в мікропроцесорних пристроях ЧПК: термінальна, діагностична, логічна, технологічна та геометрична. Досліджено функціональні схеми електроприводів головного руху та подачі: постійний струм, асинхронний електропривод, вентильний та кроковий приводи. Наведено функціональні схеми контуру положення різних мікропроцесорних пристроїв ЧПК.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.7 я73 + К630.2-52 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА755077 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Кузнєцов Ю. М. 
Технологічне обладнання з ЧПК: механізми і оснащення : навч. посіб. для студентів ВНЗ напрямів підгот. "Інженерна механіка" та "Машинобудування" / Ю. М. Кузнєцов, О. Ф. Саленко, О. О. Харченко, В. Т. Щетинін. - Київ : Точка, 2014. - 499 c. - Бібліогр.: с. 487-492 - укp.

Висвітлено світові тенденції та перспективи розвитку сучасного верстатобудування. Наведено класифікацію та позначення верстатів з ЧПК. Розглянуто модульний принцип компонувань традиційного технічного обладнання. Приділено увагу адаптації токарних автоматів з ЧПК і багатоцільових верстатів для роботи в роботизованих модулях. Подано інформацію про багатоопераційні верстати для обробки корпусних деталей. Охарактеризовано системи інструментального забезпечення та контрольно-вимірювальні пристрої. Розкрито сутність процесу електроерозійної обробки. Описано типові види технологічного обладнання механізмів паралельної структури.


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.2-52 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС57810 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Онофрейчук Н. В. 
Основи обробки та програмування на верстатах з числовим програмним керуванням : підручник / Н. В. Онофрейчук. - Львів : Світ, 2017. - 367 c. - Бібліогр.: с. 361-363 - укp.

Викладено основи програмування й особливості технології обробки на свердлильно-фрезерно-розточувальних центрах з числовим програмним керуванням (ЧПК), токарних верстатах з ЧПК, у тому числі з револьверними головками, оснащеними шпінделями з автономним приводом. Розглянуто особливості обробки на фінішних шліфувальних верстатах з ЧПК різного призначення, електроерозійних верстатах, обладнанні з ЧПК заготівельного виробництва. Подано інформацію про роботизовані технологічні комплекси, круглошліфувальні верстати, електроерозійну обробку на верстатах з ЧПК.


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.2-52 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА813911 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Онофрейчук Н. В. 
Основи обробки та програмування на верстатах з числовим програмним керуванням : підруч. для закл. проф. (проф.-техн.) освіти / Н. В. Онофрейчук. - Львів : Світ, 2019. - 349, [1] c. - Бібліогр.: с. 343-345 - укp.

Досліджено створення нових й удосконалення існуючих технології обробки. Розглянуто технологічні основи обробки на верстатах із числовим програмним керуванням (ЧПК) і оброблювальних центрах: вибір заготовки, підготовка деталей для обробки, базування, оснащення, налагоджування, вибір різального інструменту за каталогами передових фірм відповідно до класифікатора і рекомендацій КО, режимів оброблювання, особливості організації робочого місця оператора та охорони праці під час роботи на верстаті з ЧПК. Викладено основи програмування та особливості технології обробки на свердлильно-фрезерно-розточувальних центрах з ЧПК, токарних верстатах з ЧПК, у тому числі з револьверними головками, оснащеними шпінделями з автономним приводом. Розглянуто обробку на фінішних шліфувальних верстатах з ЧПК різного призначення, електроерозійних верстатах, обладнанні з ЧПК заготовчого виробництва. Особливу увагу приділено питанням забезпечення точності обробки, використання сучасних контрольно-вимірювальних систем з ЧПК на робочому місці для контролю, вимірювання, внесення корекції, а також для програмного базування. Розкрито особливості програмування з використанням високошвидкісної обробки, сучасного інструменту з надтвердих матеріалів.


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.2-52 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА839696 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського