Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=К644.78-12$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Третяк В. А. 
Методи та засоби математичного моделювання процесів теплообміну у двофазовому середовищі (на прикладі лазерно-дугового наплавлення) : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.02 / В. А. Третяк; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Вперше запропоновано метод математичного моделювання фізичних процесів, що описуються диференціальними рівняннями в частинних похідних, який вирізняється використанням локальних зон високих градієнтів залежності параметрів рівнянь від досліджуваної функції для забезпечення врахування особливостей цих процесів. Доопрацьовано метод побудови адаптивних сіток шляхом введення чисельного сенсора, який, окрім розрахункової похибки, враховує швидкість збіжності ітераційних процесів розв'язування систем нелінійних різницевих рівнянь, що дозволяє прискорити розв’язування нелінійних диференціальних рівнянь у частинних похідних. Вдосконалено метод побудови адаптивної сітки, який, на відміну від існуючого, на кожному кроці інтегрування має етап попереднього розрахунку, що вирішує проблему невідповідності зон ущільнення сітки та високих градієнтів під час розв'язання нестаціонарних задач за умови швидкого переміщення зон високих градієнтів. Модифіковано математичну модель процесу теплообміну за лазерно-дугового наплавлення у вигляді нестаціонарного нелінійного тривимірного диференціального рівняння у частинних похідних, яка, на відміну від існуючих моделей, реалізується в змінній області визначення з використанням лінійно-експоненціальної апроксимації коефіцієнта об'ємної теплоємності матеріалів шару наплавлення від температури, що дозволяє підвищення точності моделювання зазначеного процесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: К644.51-12 + К644.78-12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА406486 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського