Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Л779.85$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Дывак Н. П. 
Макромодель распределения влажности в листе гипсокартона в процессе его сушения на основе интервального разностного оператора / Н. П. Дывак, А. В. Пукас, Т. Н. Дывак, В. И. Манжула // Управляющие системы и машины. - 2013. - № 2. - С. 72-78. - Библиогр.: 11 назв. - рус.

Рассмотрен процесс построения математической макромодели распределения влажности в листах гипсокартона при их производстве. Проведена структурная и параметрическая идентификация разностного интервального оператора с использованием МГУА.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л779.85

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14024 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Письменна Ю. Б. 
Видовий склад мікроміцетів, виділених з гіпсокартону / Ю. Б. Письменна, А. Г. Суббота, Л. Т. Наконечна, І. М. Курченко // Мікробіол. журн.. - 2016. - 78, № 1. - С. 54-62. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Мета роботи - дослідити мікобіоту звичайного (ГКЛ) і вологостійкого (ГКЛВ) гіпсокартону двох типів та надати її екологічну характеристику. Мікроскопічні гриби виділяли з використанням способу моделювання впливу на гіпсокартон вологого повітря та безпосередньо води, а також за методами серійних розведень і прямого посіву на агаризовані поживні середовища. Аналіз мікобіоти гіпсокартону різних типів проведено з використанням методів кількісної екології. Вперше охарактеризовано мікобіоту звичайного і вологостійкого гіпсокартону та проведено її порівняння. За результатами моделювання впливу на гіпсокартон вологого повітря та безпосередньо води встановлено, що за дії підвищеної відносної вологості повітря (вище 90 %) розвивались види родів Aspergillus, Chaetomium, Dicyma, Pіnicillium. Прямий вплив води сприяв розвитку Alternaria, Cladosporium і Stachybotrys. Найвищу подібність мікобіоти встановлено для зразків гіпсокартону виробництва 2010 р. Найвище видове різноманіття мікроскопічних грибів встановлено для ГКЛВ 2010, що було вдвічі вищим, ніж для ГКЛ 2005; загальна кількість видів також була втричі більшою. З поверхонь картону та гіпсу виділено більше 50-ти видів мікроміцетів, серед яких на картоні гіпсокартону частіше траплялись A. flavipes, C. globosum, D. aurea, T. viride, а на гіпсовому осерді - A. chlamydosopra, A. infectoria, C. cladosporioides, S. chartarum.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е40*873 + Л779.85-1 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22205 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського