Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=Л874.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Ткаченко М. Г. 
Розробка технології виробництва ароматизованих напоїв на основі використання рослинної сировини півдня України : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.18.07 / М. Г. Ткаченко; УААН. Ін-т винограду і вина "Магарач". - Ялта, 2001. - 17 c. - укp.

З генофонду Нікітського ботанічного саду відібрано 15 пряно-ароматичних рослин, які увійшли до складу трьох композицій для розробки технології виробництва ароматизованих напоїв. Розроблено технологію виготовлення екстрактів пряно-ароматичних рослин. Запропоновано процесуальну й апаратурну схеми виготовлення настоїв, а також технологічну інструкцію виготовлення екстрактів. Установлено вплив екстрактів на хімічний склад ароматизованого виноматеріалу. Визначено, що найбільше впливають на аромат напою 19 з 57 виявлених сполук, зокрема, ефіри, терпенові спирти та феноли, тобто сполуки з низьким значенням межової концентрації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л874.4-3 + Л88-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА317848 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Білько М. В. 
Дослідження впливу активного вугілля на якість виноматеріалів для ароматизованих напоїв / М. В. Білько, І. В. Добоній // Харч. пром-сть. - 2010. - № 9. - С. 55-57. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Експериментально обгрунтовано вибір активного вугілля марок Декоран та Грануколь ГЕ в технології ароматизованих напоїв. Встановлено оптимальні дози вугілля та час обробки виноматеріалів, що забезпечують зниження концентрації екстрактивних та летких речовин і створення основи для ароматизованих вин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л874.4-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29432 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Мельник І. В. 
Розробка композицій пряно-ароматичних рослин для отримання екстрактів і створення нових рецептур вермутів "Маренго" / І. В. Мельник, С. І. Вікуль, О. О. Вікуль // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2012. - № 46. - С. 60-65. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розроблено композиції пряно-ароматичної сировини для одержання екстрактів з підвищеною біологічною активністю відносно контролю. Контрольним зразком являлась композиція трав, що використовуються у рецептурі вермуту "Маренго" ВАТ "Коблево".


Індекс рубрикатора НБУВ: Л874.4-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Добоній І. В. 
Удосконалення технології вермутів з використанням сировини Закарпатського регіону : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.05 / І. В. Добоній; Нац. ун-т харч. технологій. - К., 2013. - 20 c. - укp.

Теоретично обгрунтовано доцільність використання пряно-ароматичної сировини Закарпатського регіону у технології вермуті шляхом ідентифікації та встановлення якісного складу та кількісного вмісту в сировині ефірних олій. Запропоновано науково обгрунтований вибір композиції пряно-ароматичної сировини з урахуванням якісного складу, кількісного вмісту та порогових концентрацій речовин ефірних олій, розроблено комп’ютерну програму, яка враховує вищеназвані показники та дозволяє створювати композиції з прогнозованим ароматом. Встановлено раціональні технологічні параметри екстрагування біологічно активних речовин із пряно-ароматичної сировини під час виготовлення екстрактів для вермутів. Вдосконалено технологію підготовки виноматеріалів для виробництва вермутів шляхом вибору марки активного вугілля та підібрано ефективний матеріал стабілізувальної дії для обробки вермутів з урахуванням максимального збереження в них біологічно активних речовин. Визначено зв'язок між антиоксидантною активністю екстрактів рослинної сировини та вермутів і вмістом в них різних форм біологічно активних речовин. Розраховано економічну ефективність виробництва білого міцного та десертного вермутів з використанням рослинної сировини Закарпаття.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л874.4-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА402073 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського