Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (10)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Н53-021.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Плугін А. М. 
Фізико-хімічна механіка - наукова основа довговічності будівельних матеріалів і конструкцій / А. М. Плугін // Хім. пром-сть України. - 1998. - № 4. - С. 17-26. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Матеріали II-ї міжнародної науково-технічної конференції "Розвиток технічної хімії в Україні".


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.006 + Н53-021.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Поздєєв С. В. 
Удосконалення методики випробувань залишкової несучої здатності залізобетонних колон після пожежі / С. В. Поздєєв, Б. Б. Григор'ян, А. В. Поздєєв // Системи оброб. інформації. - 2005. - Вип. 7. - С. 133-142. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто удосконалену методику випробувань залишкової несучої здатності залізобетонних колон після пожежі.


Ключ. слова: пожежа, залізобетонна колона, залишкова несуча здатність
Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-021.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70474 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кінаш Р. І. 
Методи нормування тимчасових навантажень та оцінювання надійності будівельних конструкцій за умов неповної інформації : Автореф. дис... д-ра техн. наук : 05.23.01 / Р. І. Кінаш; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2001. - 32 c. - укp.

Досліджено основні закономірності постійного, снігового та вітрового навантажень, мінливість міцнісних і деформативних характеристик бетону й арматури, геометричних розмірів, які визначають надійність залізобетонних конструкцій. Вперше розроблено метод районування за скалярною характеристикою, вільний від суб'єктивного впливу дослідника. Виявлено вплив кореляції між атмосферними навантаженнями на коефіцієнт їх сполучення. Запропоновано загальні інтервальний та гістограмний методи оцінювання надійності будівельних конструкцій за умов обмеження кількості вхідних даних. Розроблено препроцесор для обчислень з інтервальним та гістограмним представленням змінних, який дозволяє отримати результати з рівнем точності, співвимірним з рівнем точності вхідних даних, без жодних надлишкових операцій, характерних для методу Монте-Карло; методику встановлення інтервального та гістограмного коефіцієнта надійності будівельних конструкцій на основі обмеженої інформації про навантаження та несучу здатність конструкцій. Наведено методику розв'язання оберненої задачі надійності будівельних конструкцій в інтервальному формулюванні. Показано можливість розв'язання оберненої задачі надійності. Розв'язано в інтервальному формулюванні задачу знаходження допуску, який гарантовано забезпечує наперед заданий рівень надійності. Запропоновано методику розрахунку рам каркасу багатоповерхового будинку з неосьовою схемою ригелів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-021.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА314111 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Бауск О. Є. 
Урахування невизначеностей при аналізі безпеки залізобетонних конструкцій атомних станцій : автореф. дис... канд. техн. наук / О. Є. Бауск; Придніпров. держ. акад. буд-ва та архіт. - Д., 2008. - 22 c. - укp.

Розроблено комплексну методологію врахування невизначеностей у вихідних даних під час оцінювання надійності залізобетонних конструкцій атомних станцій. Створено новий метод інтервального аналізу на базі прямого диференціювання матриці жорсткості скінченно-елементної моделі. Із використанням даного методу розроблено методику розрахунку найбільш невигідного сполучення недетермінованих параметрів залізобетонних конструкцій. Розроблено комплексний алгоритм аналізу невизначеностей другого порядку для дослідження властивостей залізобетонних конструкцій. Обгрунтовано правила формалізації вихідних даних про параметри конструкцій, що містять невизначеності. Проаналізовано вплив суб'єктивних невизначеностей на точність оцінювання надійності залізобетонних конструкцій. Вперше на підставі використання ЕОМ встановлено вплив суб'єктивних невизначеностей на розрахункові моделі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-021.1 + Н734.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Фесенко О. А. 
Прогресуюче руйнування багатоповерхових залізобетонних будівель внаслідок пожежі після землетрусу : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / О. А. Фесенко; ДП "Держ. НДІ буд. конструкцій" . - К., 2013. - 24 c. - укp.

Проаналізовано причини та наслідки прогресуючого руйнування багатоповерхових будівель. Розглянуто приклади пожеж у містах, що виникли та поширилися після землетрусу. Зроблено розрахунки багатоповерхових залізобетонних будівель на стійкість до прогресуючого руйнування внаслідок умовної пожежі, що починається після сейсмічного впливу та розвивається за стандартним температурним режимом. За результатами розрахунків виявлено найбільш небезпечні для стійкості до прогресуючого руйнування місця виникнення пожежі у багатоповерхових залізобетонних будівлях. Проведено дослідження вогнестійкості стінової панелі після сейсмічного впливу. Межа вогнестійкості стінової панелі за ознаками втрати теплоізолювальної здатності та цілісності визначено за допомогою випробування. Для оцінювання вогнестійкості стінової панелі за ознакою втрати несучої здатності застосовано розрахунково-експериментальний метод. Запропоновано конструктивні заходи для запобігання прогресуючому руйнуванню багатоповерхових залізобетонних будівель внаслідок пожежі після землетрусу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-021.1 + Н7-082.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА399420 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Титюк А. А. 
Забезпечення довговічності бетону захисного шару в умовах атмосферних кліматичних впливів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / А. А. Титюк; ДВНЗ "Придніпр. держ. акад. буд-ва та архітектури". - Дніпропетровськ, 2015. - 19 c. - укp.

Дисертаційна робота присвячена забезпеченню довговічності бетону захисного шару за умов атмосферних кліматичних впливів. Проведено статистичні дослідження концентрації агресивних кислих газів в повітряному середовищі, температури та вологості, а також кількості циклів замерзання та відтавання бетону для умов Дніпропетровська. Удосконалено метод оцінювання довговічності бетону захисного шару. Виконано прогнозні розрахунки часу карбонізації бетону захисного шару реально експлуатованих конструкцій за умов Дніпропетровська. Проведено дослідження морозостійкості бетонів на дрібних дніпровських пісках. Встановлено, що у разі застосування дрібних пісків для одержання морозостійких бетонів необхідно коригувати типові елементні норми витрати цементу в залежності від застосовуваних місцевих матеріалів. Для одержання оптимальних складів за міцністю та морозостійкістю на дрібних пісках необхідно застосовувати домішки. Розроблено метод проектування первинного захисту за карбонізації та морозної деструкції. Згідно з розрахунками за вказаним методом одержано результати, які підтверджуються фактичними замірами глибини нейтралізації захисного шару на експлуатованих конструкціях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.006 + Н53-021.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419968 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського